KTM Klub fórum

Magyarországi KTM-esek és KTM szimpatizánsok virtuális talákozóhelye...
Pontos idő: 2024 márc. 28, 22:24

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 311 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 07, 21:59 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 05, 8:54
Hozzászólások: 164
szabcsab írta:
Nem az én tisztem reklamálni, ráadásúl nem is akarok rossz szájízt senkinek sem, de a leggyorsabb "KTM Klubtag" nem állja meg a helyét!
Ugyanis aki a fórumon regisztrál és részt vesz az eszmecserén, az nem jelent automatikus KTM Klub tagságot,
ahhoz hogy valaki teljes jogú taggá váljon, bekellene fizetnie a tagdíjat, amit az idei évre csak Mcemru és G74 tett meg.

Az elért eredményekhez ettől függetlenül én is gratulálok!


a felvetesed tok jogos. mindazonaltal erdekes dolog, hogy a ktm klubot (eredetileg a klubnak szolt a meghivas) tobben 'kepviseltuk' klubon kivuliek, mint klubosok. eddig egyetlen igazan elhivatott klubos aszfalt motrost ismerek: g74. kepes eljonni visontara pestrol, hogy motorozzon egyet velunk, ott volt kecskemeten es kakucson, es sorolhatnam.
tehat a leggyorsabb KTM Klubtag cim g74-et illeti, amit meg is erdemel.
szal szabcsab jogosan vedted meg a klubot, ugyanakkor van is min elgondolkodnotok.

na ezzel most nem flame-t akartam generalni, csak orulnek ha tobben jonnetek palyazni neha.

_________________
http://www.sii.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 07, 22:58 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
law írta:
a felvetesed tok jogos. mindazonaltal erdekes dolog, hogy a ktm klubot (eredetileg a klubnak szolt a meghivas) tobben 'kepviseltuk' klubon kivuliek, mint klubosok. eddig egyetlen igazan elhivatott klubos aszfalt motrost ismerek: g74. kepes eljonni visontara pestrol, hogy motorozzon egyet velunk, ott volt kecskemeten es kakucson, es sorolhatnam.
tehat a leggyorsabb KTM Klubtag cim g74-et illeti, amit meg is erdemel.
szal szabcsab jogosan vedted meg a klubot, ugyanakkor van is min elgondolkodnotok.

na ezzel most nem flame-t akartam generalni, csak orulnek ha tobben jonnetek palyazni neha.


Tudod, nem mindenkinek csak a pályázásból áll ám az élet, el lehet ám merészkedni azzal a motorral 50 km-nél hosszabb utakra is :P

Ettől függetlenül tény hogy g74 minden valószínűség szerint a legsokoldalúbb és legaktívabb klubtag is egyben, szal maxiriszpekt neki :!:

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 07, 23:43 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2008 jún. 16, 21:01
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Eger
law írta:
szabcsab írta:
Nem az én tisztem reklamálni, ráadásúl nem is akarok rossz szájízt senkinek sem, de a leggyorsabb "KTM Klubtag" nem állja meg a helyét!
Ugyanis aki a fórumon regisztrál és részt vesz az eszmecserén, az nem jelent automatikus KTM Klub tagságot,
ahhoz hogy valaki teljes jogú taggá váljon, bekellene fizetnie a tagdíjat, amit az idei évre csak Mcemru és G74 tett meg.

Az elért eredményekhez ettől függetlenül én is gratulálok!


a felvetesed tok jogos. mindazonaltal erdekes dolog, hogy a ktm klubot (eredetileg a klubnak szolt a meghivas) tobben 'kepviseltuk' klubon kivuliek, mint klubosok. eddig egyetlen igazan elhivatott klubos aszfalt motrost ismerek: g74. kepes eljonni visontara pestrol, hogy motorozzon egyet velunk, ott volt kecskemeten es kakucson, es sorolhatnam.
tehat a leggyorsabb KTM Klubtag cim g74-et illeti, amit meg is erdemel.
szal szabcsab jogosan vedted meg a klubot, ugyanakkor van is min elgondolkodnotok.

na ezzel most nem flame-t akartam generalni, csak orulnek ha tobben jonnetek palyazni neha.




a díj még egyben van, bontatlanul, a héten megyek pestre, ha a klub úgy kívánja, akkor eljuttatom g74-nek!

_________________
Let's get AWESOME!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 9:45 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 okt. 29, 20:38
Hozzászólások: 844
Tartózkodási hely: Budapest
akkor magyarul 2 klubtag van?:)

_________________
SXC 625


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 10:49 
Offline
Titkár
Titkár
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 18:57
Hozzászólások: 3995
Tartózkodási hely: Gyál
law írta:
a felvetesed tok jogos. mindazonaltal erdekes dolog, hogy a ktm klubot (eredetileg a klubnak szolt a meghivas) tobben 'kepviseltuk' klubon kivuliek, mint klubosok. eddig egyetlen igazan elhivatott klubos aszfalt motrost ismerek: g74. kepes eljonni visontara pestrol, hogy motorozzon egyet velunk, ott volt kecskemeten es kakucson, es sorolhatnam.
tehat a leggyorsabb KTM Klubtag cim g74-et illeti, amit meg is erdemel.
szal szabcsab jogosan vedted meg a klubot, ugyanakkor van is min elgondolkodnotok.

na ezzel most nem flame-t akartam generalni, csak orulnek ha tobben jonnetek palyazni neha.


Írtam egy zsillió soros választ. Aztán kitöröltem. Lényeg az, hogy nem értek veled egyet 100%-ig. De szóban szívesen elmondom, viszont itt tényleg csak flame lenne belőle.

_________________
Ha leszáll az est Sir Lancelot, Sir Galahad és én kirontunk a nyúlból...
ESEMÉNYNAPTÁR


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 14:37 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2008 jún. 16, 21:01
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Eger
szerintem nincs itt semmiféle flame, ha meg van akkor: let it burn!

_________________
Let's get AWESOME!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 15:42 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
rooftop írta:
szerintem nincs itt semmiféle flame, ha meg van akkor: let it burn!


Maga csak ne tüzeskedjen itten :!: Piromán :twisted:

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 15:46 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
Ha xerx kitörölte, akkor én leírnék pár észrevételt.
- Law, szerinted kiből lesz KTM klubtag, ha a tulajok nem lépnek be és nem fizetik a tagdíjat? (Law, nem neked szól személyesen a kérdés, csak te vetetted fel. Minden 'kívülinek' címezném.)
- Természetesen nem kötelező semmilyen klubba belépni, de akkor mi alapján várod el, hogy a klub jelenjen meg egy rendezvényen. Tehát, ha senki nem lép be aki supermotos, akkor hogyan képviselje magát egy felkérésen? Duke nagyon kedves volt, hogy megkeresett és neki el is mondtam telefonon, hogy sajna nem lesz 10 fő, mert nincs annyi SM tulaj a klubban. Szerencse, hogy van egy G74-ünk, aki lelkesen képviseli a klubot. (Van egy mekink is de őt inkább hagyjuk. Jó halál lenne belőle :evil: )
- Egy klub akkor tud sikeresen működni és a tagok érdekeit képviselni, ha vannak tagok. Mivel a motoros társadalom is az ország viselkedését tükrözi, lassan elkezd széthúzni.
- Jogosan teszed fel a kérdést, miért legyél klubtag? Pl az ilyen és ehhez hasonló rendezvényekért. Ha lenne megfelelő tagállomány, akár a klub is csinálhatna pályanapokat, mert lenne értelme és lenne miből finanszírozni a pályabérletet. Kijönnének a kereskedők, kedvezményesen vásárolhatsz stb. A legfontosabb, hogy új barátokra, ismerősökre tehetsz szert, akikkel azonos az érdeklődésetek.
- A klub elindulása is egy ilyen baráti társaságnak köszönhető, akiket nem az anyagi előnyök mozgattak és mozgatnak a klubbal kapcsolatban, hanem a közös érdeklődés, élmények és kirándulások. Sajnos azt kell írnom, hogy az első évben ezeken az embereken kívül más nem is jelent meg a klub találkozókon. Tisztelet a kivételnek!
- Mivel a KTM-esekben ilyen hatalmas az érdeklődés, hogy tagok lehessenek, ezért a fent említett pozitívumokat egyelőre nem tudjuk kihasználni, nyújtani. Ahogyan focicsapat sincs játékosok nélkül, úgy a klub sem működik tagok nélkül. Amennyiben azt szeretnétek, hogy a klubnak legyen saját bajnoksága, pályanapja, akkor lépjetek be. Nem hinném, hogy az évi 6.000Ft romba döntené az anyagi helyzetét valakinek.

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 17:15 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2008 jún. 16, 21:01
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Eger
bocsáss meg az alábbi észrevételeimért:

- egy klubba akkor lépnek be, az emberek, ha arra érdemesnek találják.
- egy klubnak kellene reprezentálni magát, hogy "sereget" gyűjtsön, nem a leendő/meglévő tagoknak a klubot.
- ha nem jelensz meg sehol, hogyan várhatod, hogy lesznek új tagok.
- kedvezményes vásárlás és a többi "hablatyot" hagyjuk meg a gyerekeknek, én is kereskedő vagyok. annyira kell a kereskedőknek a klubos kedvezményes vásárolgatás, mint az üveges tótnak a hanyat esés.
- jómagam össze tudtam, hozni, saját anyagi háttérből egy SM találkozót tavasszal, ahol 42 nevező volt. sok munka, kevés pénz és lehetőleg semmi mellébeszélés!
- el kellene gondolkozni, hogy miért nem megy ez nektek!?!


ráadásul most teljes mértékben elértétek azt, hogy még 2 napig hagyom a regisztrációmat, csak hogy lássam mennyire anyáztok és nagyképűztök, aztán törlöm magamat a rendszerből.

egy valamiben igazad van! a klub tényleg reprezentálja Magyarország mentalitását!

GOOD BY KTMKLUB




mic71 írta:
Ha xerx kitörölte, akkor én leírnék pár észrevételt.
- Law, szerinted kiből lesz KTM klubtag, ha a tulajok nem lépnek be és nem fizetik a tagdíjat? (Law, nem neked szól személyesen a kérdés, csak te vetetted fel. Minden 'kívülinek' címezném.)
- Természetesen nem kötelező semmilyen klubba belépni, de akkor mi alapján várod el, hogy a klub jelenjen meg egy rendezvényen. Tehát, ha senki nem lép be aki supermotos, akkor hogyan képviselje magát egy felkérésen? Duke nagyon kedves volt, hogy megkeresett és neki el is mondtam telefonon, hogy sajna nem lesz 10 fő, mert nincs annyi SM tulaj a klubban. Szerencse, hogy van egy G74-ünk, aki lelkesen képviseli a klubot. (Van egy mekink is de őt inkább hagyjuk. Jó halál lenne belőle :evil: )
- Egy klub akkor tud sikeresen működni és a tagok érdekeit képviselni, ha vannak tagok. Mivel a motoros társadalom is az ország viselkedését tükrözi, lassan elkezd széthúzni.
- Jogosan teszed fel a kérdést, miért legyél klubtag? Pl az ilyen és ehhez hasonló rendezvényekért. Ha lenne megfelelő tagállomány, akár a klub is csinálhatna pályanapokat, mert lenne értelme és lenne miből finanszírozni a pályabérletet. Kijönnének a kereskedők, kedvezményesen vásárolhatsz stb. A legfontosabb, hogy új barátokra, ismerősökre tehetsz szert, akikkel azonos az érdeklődésetek.
- A klub elindulása is egy ilyen baráti társaságnak köszönhető, akiket nem az anyagi előnyök mozgattak és mozgatnak a klubbal kapcsolatban, hanem a közös érdeklődés, élmények és kirándulások. Sajnos azt kell írnom, hogy az első évben ezeken az embereken kívül más nem is jelent meg a klub találkozókon. Tisztelet a kivételnek!
- Mivel a KTM-esekben ilyen hatalmas az érdeklődés, hogy tagok lehessenek, ezért a fent említett pozitívumokat egyelőre nem tudjuk kihasználni, nyújtani. Ahogyan focicsapat sincs játékosok nélkül, úgy a klub sem működik tagok nélkül. Amennyiben azt szeretnétek, hogy a klubnak legyen saját bajnoksága, pályanapja, akkor lépjetek be. Nem hinném, hogy az évi 6.000Ft romba döntené az anyagi helyzetét valakinek.

_________________
Let's get AWESOME!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 18:25 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 05, 8:54
Hozzászólások: 164
gencsydani: tudom, mereszkedek en is, csak egyre inkabb palyazas fele fordulok. minden elismeresem azoke, akik megtesznek 2 nap alatt 1000km-t ilyen kenyelmetlen 'szarokkal', tavaly en is kiprobaltam. amint lesz penzem ket motorra, veszek egy nagy adventure-t, es megyek turazni is.

xerxesz: nem is kell egyeterts velem, termeszetesen. a velemenyedre (meg a tobbiekere is) kivancsi vagyok, akar csinalhatnank is egy talalkozot klubostol a klubos dolgok megbeszelesere.

mic71:
- en sem fizettem be a tagdijat, nem anyagi okok miatt, hanem mert nem latom miert tegyem meg. a kedvezmenyeket hagyjuk, ebben egyetertek rooftoppal.
- nem vartam el, hogy barki is megjelenjen egy rendezvenyen. duke leirta a 'Leggyorsabb KTM Klubtag' kifejezest rooftoppal kapcsolatban, aki ugye nem klubtag, szabcsab pedig 'megvedte' a klubot. azt is mondhattatok volna ehelyett, hogy ha mar egy ilyen meghivasra a klubbol csak g74 ment el versenyezni, sanyi meg nezonek, akkor legalabb kialtsuk ki rooftopot tiszteletbeli tagnak (nem kell hogy megkapja az valodi tagoknak jaro elonyoket). tulkepp mi szorakozni mentunk oda, es gyakorlatilag kepviseltuk a klubot, akkor is ha nem vagyunk tagok. ha nem mentunk volna, akkor most pl. duke reszerol meg nagyobb lehetne a csalodas. szoval el is zarkozhattok (igy ugye nem no az eselye, hogy belepjunk), meg orulhettek is nekunk (igy ugye no az eselye, hogy belepjunk).
- egy klubnak sztem ilyen meretekkel es ilyen kapcsolatrendszerrel nem az erdekkepviseletre kellene koncentralnia, hanem klubelet letrehozasara (erre jo alkalom pl. egy ilyen verseny), a klubon beluli kapcsolatok erositesere, es a kivulallo ktm tulajok bevonasara
- en ugy erzem, hogy a ktm-eseknek nincs mi irant erdeklodniuk. asszem belathato, hogy ha ti mentek turazni erdelybe, nem mehetek el nezonek, ha nem akarok menni a turara. mas programot meg nemigen latok. most feljott bennem a rossz emleku ktm fesztival, ami onmagaban oriasi elmeny volt, de a klub reszerol en szegyelltem magam kicsit.

rooftop:
nyugi, ereszd ki a fustot:)

_________________
http://www.sii.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 18:34 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 05, 8:54
Hozzászólások: 164
klubos palyanapot egyebkent nem csak ugy lehet csinalni, ha kiberelunk egy palyat, es nem csak az orult gazhuzasrol kell szoljon. visontan pl. egesz nyugisan lehet motorozni, speed gepek meg csupasz motrok nem jarnak oda, mer nekik szuk. rengeteg utcan es turan is hasznalhato dolgot lehet tanulni. vagyunk paran (g74 kivetelevel klubon kivuliek), akiknek van palyaismerete, akar tudnank is segiteni kicsit, raadasul biztonsagos korulmenyek kozott aszfalton is kiprobalhatnatok a motorjaitokat. mindez kerulne a benzinbe, plusz delutani menet (13h-tol) 3000HUF-ba/fo.
van erdeklodes a klubban ilyesmire?
vagy van program otletetek, amihez nem kell 4 napi malhat felpakolni az sm-re es atszelni az orszagot?

_________________
http://www.sii.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 20:39 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
Na, úgy vettem észre, hogy elbeszélünk egymás mellett.

rooftop:
- ezzel egyet értek, de ahhoz, hogy érdemesnek találják kell valamit adni. Arra, hogy klafa lesz neked, nem jön senki. A meghírdetett találkozókra szintén nem jön senki. Az új lehetséges tagok első kérdése: miért ÉRI meg nekem klubtagnak lenni.
- a fesztiválon volt egy helyünk a bejárat mellett, ahol pl szórólapok is voltak. Érdekesség, hogy magyarra nem is emlékszem, hogy odajött volna érdeklődni. Pár külföldi viszont igen.
- minden hivatalos kereskedő kapott szórólapot, hogy megalakult a klub. Néhány rendezvényen szintén kiosztásra került a szórólap. Természetesen nem tudunk mindenhol ott lenni kapacitás és idő hiányában.
- szerintem te is adsz bármelyik visszatérő vásárlódnak kedvezményt. Ha nem is sokat, de jó szájíz marad utána.
-duketól hallottam róla és gratulálok hozzá. Éppen beszéltük, szerencse, hogy van pár fanatikus, aki veszi a fáradságot és az erős szembeszél ellenére rendez ilyen versenyeket. Minden elismerésem.
- elgondolkoztunk, jutottunk is valamire. Igazából én egyike voltam a klub ellenzőinek több okból is, amit inkább egy beszélgetés során mondanék el neked. Csak annyit mondanék még ehhez, hogy még külföldön sincs olyan KTM klub, ami az egész palettát lefedi. Egyébként kíváncsi lennék a véleményedre, meglátásodra.

Igazából ezt nem értem. Ki anyázott és nagyképüzött. Én annyit szerettem volna mondani, ha nincs klubtag, nincs aki elmenjen. Lehet a szemünkre vetni, de ez van.
Egyébként pont a hsz írásakor hívott duke. Ha gondolod kérdezd meg, miről beszéltünk. TAlán másként fogod értelmezni a hszt utána.

Ami a hétvégét illeti. Maximálisan örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Az én szememben semmit nem von le senki eredményéből, hogy tag vagy sem. Ugyanolyan tiszteletet vált ki belőlem. Kialakult köztetek egy kapcsolat, barátság. Hasonló kapcsolat alapján alakult ez a klub is.

Szerintem félreértettél valamit, de a te döntésed, hogy hogyan cselekszel. Ettől függetlenül sajnálom, ha megbántottalak, nem volt szándékos.


law:
- erről beszélek, a klub életről. Ha visszaolvasol az indexes topikban, az első még nem is igazán klubtalálkozóra 4-en mentünk el, holott előzetesen egy csomóan jelezték, hogy jönnek. Mivel a KTM modellpalettája elég nagy, nehéz olyat csinálni, hogy mindenkinek jó legyen. Egy crossos nem fog eljönni, mert mit csinál egy szerpentinen, vagy egy gokart pályán, kirándulásról ne is beszéljünk. Hasonló a kép egy sm-mel egy dagonyán.
- a túrára nem nézőként kell menni, ebben aszem egyet értünk. De, mivel a túra osztályba tartozók vannak többségben (LC8, LC4 adventure), ők szerveznek maguknak túrát és mennek. Én is kimaradok belőle, mert EXC-vel sem lenne ideális a kirándulás. Mivel, mint írtam, nem nagyon akad sm-es tag, nincs ki szervezzen ilyen találkozót. Jobban mondva klubtagoknak, hiszen nincs kinek. Ezért találkoztok a pályán és beszélitek meg, hogy hol és mikor találkoztok. Az endurosok is helyspecifikusan találkoznak. Nem megy el a szombathelyi vasárnapi gurulásra Nyíregyházáról, hanem helyben megoldja. Ezt elég nehéz leszervezni rendszeresen az anyagi vonzatai miatt.
- az elzárkózásos dolgot nem igazán értem. Én mindenki sikerének örülök, márkától és hovatartozástól függetlenül. Természetesen a KTM-es sikerek különösen kedvesek.
- a fesztiválon nem tudom mit kell szégyelni. A szervezésbe még a KTM Hungáriának sem volt beleszólása, csak a lebonyolításban segíthetett. A KTMnek külön cég végzi az ilyen fesztiválok szervezését és másnak beleszólása nincs. Elsőre minket is meglepett. Ha te szeretnél egy ilyen helyen megjelenni, hirdetni, keményen fizetni kell érte. Egyébként a külföldi résztvevők szerint az eddigi legjobb fesztivál volt.

Végül, amint mindenki látja. A klubba való belépéshez mindenki a saját hasznát nézi. Ezt ti is leírtátok. Amint rooftop is írta, ahhoz, hogy megszervez valamit iszonyatos mennyiségű időt és anyagiakat kell feláldozni. Azt gondolom, nem várhatja el senki, hogy ezt saját erőből rendszeresen finanszírozza valaki. Nem a bizonyítvány magyarázása végett, csak annyit mondok, hogy a befolyt tagdíj az éves könyvelési díjra nem elég. De erről rooftop biztosan többet tud, hogy egy rendezvény mibe kerül. Még egyszer annyit mondanék, ha a klubot az anyagiak érdekelnék, bele sem kezdtünk volna.

További szép sikereket mindenkinek!

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mic71 2008 júl. 08, 21:35-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 20:58 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
law írta:
klubos palyanapot egyebkent nem csak ugy lehet csinalni, ha kiberelunk egy palyat, es nem csak az orult gazhuzasrol kell szoljon. visontan pl. egesz nyugisan lehet motorozni, speed gepek meg csupasz motrok nem jarnak oda, mer nekik szuk. rengeteg utcan es turan is hasznalhato dolgot lehet tanulni. vagyunk paran (g74 kivetelevel klubon kivuliek), akiknek van palyaismerete, akar tudnank is segiteni kicsit, raadasul biztonsagos korulmenyek kozott aszfalton is kiprobalhatnatok a motorjaitokat. mindez kerulne a benzinbe, plusz delutani menet (13h-tol) 3000HUF-ba/fo.
van erdeklodes a klubban ilyesmire?
vagy van program otletetek, amihez nem kell 4 napi malhat felpakolni az sm-re es atszelni az orszagot?


Az előző hszben lényegében leírtam, hogy jóformán nincs olyan tag még, aki pályázna. Gondolom belátod, hogy LC8cal nem fognak sm pályán menni és az EXC-sek sem mennek fel bütykös gumival.

A pályanapra én sem őrűlt száguldásra gondolok. De ha klubnapot tartasz, akkor úgy lenne az igazi, ha kibéreljük a pályát és egész nap a klubtagok rendelkezésére áll. Ha lenne megfelelő létszám, akkor nem hiszem, hogy sokkal több lenne a bérleti díj fejenként, mint a félnap díja. Természetesen a klubnap nem arról szólna, hogy csak a klubtagok mehetnek, de az hülyén venné ki magát, hogy hirdetünk egy klubnapot és kettő tag van ott.

A segítségeteket köszönjük és biztosan lesz, aki szeretne élni vele. Ők biztosan fel fogják venni a kapcsolatot veletek.

A program ötletek miatt kellenének a klubba minden típus képviselőiből. Egy sm-es tudja, hogy nekik mi kell és meg tudja szervezni a programot. Egy enduros nem ismeri az sm pályákat, gumikat stb. Nem tud ezekben a dolgokban segíteni. Ezért szeretettel várunk ilyen lelkes embereket a klubba.

SM-re kb olyan nehéz programot készíteni, mint endurora vagy crossra. De eddig minden évben elmentem a klubtalira, pedig gondolhatod, mennyire kényelmes egy EXC-n felpakolva elmenni Szombathelyre bütykös gumin.
Egyébként a szombathelyi tali inkább beszélgetős party. Tavaly arról volt szó, hogy az sm-es csapat kimegy az osztrákokhoz, de a csapat 2 főből állt, ha jól emlékszem, mert más nem jött el, mondván messze van. Ha viszont mindent Pest köré szervezünk, akkor a vidékiek nem jönnek el, mert nekik van messze. És a kigyó a farkába harapott...

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 21:03 
Offline
Titkár
Titkár
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 18:57
Hozzászólások: 3995
Tartózkodási hely: Gyál
Mostmár úgyis flame van. Nehéz, hogy nem ismerjük egymást, de azért lelkesen kommentelek.

rooftop írta:
bocsáss meg az alábbi észrevételeimért:

- egy klubba akkor lépnek be, az emberek, ha arra érdemesnek találják.

Így van, csak az változik személyenként, hogy kinek mit jelent az "érdemes".

rooftop írta:
- egy klubnak kellene reprezentálni magát, hogy "sereget" gyűjtsön, nem a leendő/meglévő tagoknak a klubot.

Részigazság, ez erősen a klub szándékaitól függ. A te klubot nyilván így tenne. A mienk nem.

rooftop írta:
- ha nem jelensz meg sehol, hogyan várhatod, hogy lesznek új tagok.

Ismét jogos felvetés, de szerintem hibás - cserébe igen agresszív - a hozzáállás. Úgy várhatjuk, ahogy mi is lettünk: "Van egy KTM-em, jé egy klub, és mennyi jófej ember, belépek." Jó, mondjuk nálad láthatóan buktuk a jófej emberek kategóriát, de ahogy továbbolvasok, megleszünk egymás nélkül.

rooftop írta:
- kedvezményes vásárlás és a többi "hablatyot" hagyjuk meg a gyerekeknek, én is kereskedő vagyok. annyira kell a kereskedőknek a klubos kedvezményes vásárolgatás, mint az üveges tótnak a hanyat esés.

Félreértetted. Nem a kereskedőnek jó. Nekünk. Mert lesz sok klubtagunk. Azt majd a kereskedő kitalálja, hogy akar-e adni. Mondjuk egy márka esetében ez szerintem kicsit összetettebb, mint az általad említett üveges eset. Tudniillik a márkának fontos lehet a klub. És ő kötelezhet sokmindenre egy márkakereskedőt. Pl. kedvezményre. Meg ilyenek. Ettől még a kereskedők utálhatnak minket persze.

rooftop írta:
- jómagam össze tudtam, hozni, saját anyagi háttérből egy SM találkozót tavasszal, ahol 42 nevező volt. sok munka, kevés pénz és lehetőleg semmi mellébeszélés!

Ügyes vagy. És? Jómagam felástam a kertem. Van akinek meg még kertje sincsen. Mi köze ennek bármihez? Nem egyformán gondolkodunk. De tényleg ügyes vagy. És ha egyszer lesz egy ilyen ügyes klubtagunk, majd lesz SM versenyünk is. Addigmeg nincsen.

rooftop írta:
- el kellene gondolkozni, hogy miért nem megy ez nektek!?!

Mert mások vagyunk? Mások az elképzeléseink?

rooftop írta:
ráadásul most teljes mértékben elértétek azt, hogy még 2 napig hagyom a regisztrációmat, csak hogy lássam mennyire anyáztok és nagyképűztök, aztán törlöm magamat a rendszerből.

Kissé bántó (már-már sértő) a hozzáállásod, de mint fentebb írtam, mi jófejek vagyunk, így egy könnyed vidám legyintéssel túllépünk ezeken a dolgokon. A klub nem tökéletes. Meg mi sem. Mi így csináljuk. Amint klubtag leszel, teljesen jogosan fikázhatod, hogy te mész és csinálod, mi meg csak ülünk és sörözünk. De addig?

rooftop írta:
egy valamiben igazad van! a klub tényleg reprezentálja Magyarország mentalitását!

Ezt most vehetem dícséretnek? Vagy nem értem...

Tehát röviden az én véleményem: Én elfogadok mindekit olyannak, amilyen. Senkinek sem kötelező belépni a klubba. Viszont ez egy ilyen befizetős dolog. Tehát aki nem fizet, az nem tag (hacsaknem annyira jófej, hogy tiszteletbeli tag lesz, demondjuk az ritka :) ). Kéretik a klubbot nem fikázni.

_________________
Ha leszáll az est Sir Lancelot, Sir Galahad és én kirontunk a nyúlból...
ESEMÉNYNAPTÁR


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 21:15 
Offline
Site Admin
Site Admin
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 12:58
Hozzászólások: 1484
Engedtessék meg nekem, hogy mint a KTM klub elnöke én is hozzászóljak, röviden.

Bizonyos szemszögből mindenkinek igaza van.
...de viszont kötelességem, hogy a klub mellett kiálljak és mindenféle támadástól megvédjem.
Valamikor réges-régen 2002. július 7-én indult egy fórum, ahol KTM kedvelők megosztották tapasztalataikat, érdeklődésüket. Ezekből az emberekből az évek folyamán barátok váltak és kialakult egy kb. 10 főből álló törzsgárda. Ezek az aktív és fizető klubtagok. Én személy szerint nagyon sok élményben gazdagodtam, új barátokra tettem szert, tapasztalatokat szereztem...stb. Xerxesz-szel, mic-cel max. egyetértek a klub céljaival kapcsolatosan.

Fáradt vagyok, nem idézgetek senkitől sem az itteni hsz-ekből, de sokszor égnek állt a nem létező hajam...:)

Egy szónak is száz a vége...aki akar tag lesz, aki nem akar nem lesz. Aki akar az talál barátokat, aki nem akar az nem. Aki akar.................

kope


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 21:18 
Offline
Site Admin
Site Admin
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 12:58
Hozzászólások: 1484
...ja és bocs....

Gratulálok minden résztvevőnek, akár klubtag, akár nem, akár KTM-es akár nem!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 21:55 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 19, 9:00
Hozzászólások: 651
Tartózkodási hely: Budapest
rooftop írta:
szerintem nincs itt semmiféle flame, ha meg van akkor: let it burn!


meg kell verni a kalapacs embert, ez az idei feladat es kesz, akkor helyre all a rend :)
mennyit mentel kakucson? 47-48 közt ugye? az nem túl jó, mert az túl gyors :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 21:57 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 19, 9:00
Hozzászólások: 651
Tartózkodási hely: Budapest
kikérem magamnak a kisbetűt!
egyrészt klubtagnak mondtatok, másrészt elméletben még gyorsabb vagyok g74 masik tagnál, tehát azonnal kérem a kupát, örökbe :D

_________________
'07 KTM 450 SMR, '99 Suzuki Street Magic, '96 Kawasaki ZXR400


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 23:10 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2008 jún. 16, 21:01
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Eger
nem a fizetéssel van a gond, mert ha nagyon akarom, akkor holnap az elkövetkező 100évre befizetek. nem érdekel ilyen szinten a pénz!

ami nagyon szokott zavarni, az az össze-vissza hadoválás, a mellébeszélés, a vádaskodás, az utólag módosítgatás, stb stb stb....felelőtlenség.

ásd csak a "kertedet", addig én majd versenyeket/találkozókat szervezek... amugy is a KTM még nem gyárt mezőgazdasági gépeket! (ez kicsit erős volt!)

a többi hülyeségre nem is kívánok válaszolni, ha élőben elbeszélgetnék, sanszos, hogy üzleti témában úgy "megforgatnálak" mint a szélmalom, de mivel ezt Te soha nem fogod elismerni, csak bizonygasd az ellenkezőjét! ezzel is igazat adva nekem!

legvégül: nekem nem érdemes belépnem, ugyanis ez a klub semmi újat nem tud nyújtani nekem!

LET IT BURN!



xerxesz írta:
Mostmár úgyis flame van. Nehéz, hogy nem ismerjük egymást, de azért lelkesen kommentelek.

rooftop írta:
bocsáss meg az alábbi észrevételeimért:

- egy klubba akkor lépnek be, az emberek, ha arra érdemesnek találják.

Így van, csak az változik személyenként, hogy kinek mit jelent az "érdemes".

rooftop írta:
- egy klubnak kellene reprezentálni magát, hogy "sereget" gyűjtsön, nem a leendő/meglévő tagoknak a klubot.

Részigazság, ez erősen a klub szándékaitól függ. A te klubot nyilván így tenne. A mienk nem.

rooftop írta:
- ha nem jelensz meg sehol, hogyan várhatod, hogy lesznek új tagok.

Ismét jogos felvetés, de szerintem hibás - cserébe igen agresszív - a hozzáállás. Úgy várhatjuk, ahogy mi is lettünk: "Van egy KTM-em, jé egy klub, és mennyi jófej ember, belépek." Jó, mondjuk nálad láthatóan buktuk a jófej emberek kategóriát, de ahogy továbbolvasok, megleszünk egymás nélkül.

rooftop írta:
- kedvezményes vásárlás és a többi "hablatyot" hagyjuk meg a gyerekeknek, én is kereskedő vagyok. annyira kell a kereskedőknek a klubos kedvezményes vásárolgatás, mint az üveges tótnak a hanyat esés.

Félreértetted. Nem a kereskedőnek jó. Nekünk. Mert lesz sok klubtagunk. Azt majd a kereskedő kitalálja, hogy akar-e adni. Mondjuk egy márka esetében ez szerintem kicsit összetettebb, mint az általad említett üveges eset. Tudniillik a márkának fontos lehet a klub. És ő kötelezhet sokmindenre egy márkakereskedőt. Pl. kedvezményre. Meg ilyenek. Ettől még a kereskedők utálhatnak minket persze.

rooftop írta:
- jómagam össze tudtam, hozni, saját anyagi háttérből egy SM találkozót tavasszal, ahol 42 nevező volt. sok munka, kevés pénz és lehetőleg semmi mellébeszélés!

Ügyes vagy. És? Jómagam felástam a kertem. Van akinek meg még kertje sincsen. Mi köze ennek bármihez? Nem egyformán gondolkodunk. De tényleg ügyes vagy. És ha egyszer lesz egy ilyen ügyes klubtagunk, majd lesz SM versenyünk is. Addigmeg nincsen.

rooftop írta:
- el kellene gondolkozni, hogy miért nem megy ez nektek!?!

Mert mások vagyunk? Mások az elképzeléseink?

rooftop írta:
ráadásul most teljes mértékben elértétek azt, hogy még 2 napig hagyom a regisztrációmat, csak hogy lássam mennyire anyáztok és nagyképűztök, aztán törlöm magamat a rendszerből.

Kissé bántó (már-már sértő) a hozzáállásod, de mint fentebb írtam, mi jófejek vagyunk, így egy könnyed vidám legyintéssel túllépünk ezeken a dolgokon. A klub nem tökéletes. Meg mi sem. Mi így csináljuk. Amint klubtag leszel, teljesen jogosan fikázhatod, hogy te mész és csinálod, mi meg csak ülünk és sörözünk. De addig?

rooftop írta:
egy valamiben igazad van! a klub tényleg reprezentálja Magyarország mentalitását!

Ezt most vehetem dícséretnek? Vagy nem értem...

Tehát röviden az én véleményem: Én elfogadok mindekit olyannak, amilyen. Senkinek sem kötelező belépni a klubba. Viszont ez egy ilyen befizetős dolog. Tehát aki nem fizet, az nem tag (hacsaknem annyira jófej, hogy tiszteletbeli tag lesz, demondjuk az ritka :) ). Kéretik a klubbot nem fikázni.

_________________
Let's get AWESOME!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 23:17 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2008 jún. 16, 21:01
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Eger
Mcemru írta:
rooftop írta:
szerintem nincs itt semmiféle flame, ha meg van akkor: let it burn!


meg kell verni a kalapacs embert, ez az idei feladat es kesz, akkor helyre all a rend :)
mennyit mentel kakucson? 47-48 közt ugye? az nem túl jó, mert az túl gyors :)



47.033 életemben először voltam Kakucson. szeretnék még menni nagyon! :roll:

_________________
Let's get AWESOME!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 23:48 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 05, 8:54
Hozzászólások: 164
sztem alapvetoen ez az egesz vita egyetlen dolog miatt gyulladt fel: kozos erdeklodes. pontosabban annak hianya. turazas/kirandulas vs palyazas/verseny. igazatok van, telleg nincs ertelme b.tatni egymast azert, mert a masikat nem erdekli ami az egyiket.
maradjunk ezen tul is itt egymas mellett (remelem a forumrol azer nem dobtok ki senkit:), azt ha lesz kozos program lesz, ha nem nem.

egy dologban kerek toletek konkret allasfoglalast: ha vki veletlenul klubtagkent azonositana vkit egy ilyen amator rendezveny okan, aki nem az, akkor mit tegyen a hibasan azonositott.

_________________
http://www.sii.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 08, 23:49 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 05, 8:54
Hozzászólások: 164
Mcemru írta:
kikérem magamnak a kisbetűt!
egyrészt klubtagnak mondtatok, másrészt elméletben még gyorsabb vagyok g74 masik tagnál, tehát azonnal kérem a kupát, örökbe :D


az mar tul elmeleti, meki:) annyiert nem szoktak kupat adni.
lassan telleg megmutathatnad az smr-t.

_________________
http://www.sii.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 0:13 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2008 jún. 16, 21:01
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Eger
DELETED!

_________________
Let's get AWESOME!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 9:12 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
law írta:
sztem alapvetoen ez az egesz vita egyetlen dolog miatt gyulladt fel: kozos erdeklodes. pontosabban annak hianya. turazas/kirandulas vs palyazas/verseny. igazatok van, telleg nincs ertelme b.tatni egymast azert, mert a masikat nem erdekli ami az egyiket.
maradjunk ezen tul is itt egymas mellett (remelem a forumrol azer nem dobtok ki senkit:), azt ha lesz kozos program lesz, ha nem nem.


Sztem meg ez nem igaz...van/volt csomó olyan klubos esemény ami többfajta beállítottságú klubtagok részére is biztosított érdeklődési körének megfelelő programot (bakonyi, szombathelyi talik, VIP-tesztnapok, gyárlátogatás), mégis jóformán mindegyiken csak és kizárólag a "kemény mag" képviseltette magát...asszem ezeknél többet és/vagy exkluzívabbat nem nagyon nyújthat egyetlen (márka)klub sem, de úgy látszik ez is kevés... :x

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 10:57 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
law írta:
sztem alapvetoen ez az egesz vita egyetlen dolog miatt gyulladt fel: kozos erdeklodes. pontosabban annak hianya. turazas/kirandulas vs palyazas/verseny. igazatok van, telleg nincs ertelme b.tatni egymast azert, mert a masikat nem erdekli ami az egyiket.
maradjunk ezen tul is itt egymas mellett (remelem a forumrol azer nem dobtok ki senkit:), azt ha lesz kozos program lesz, ha nem nem.

egy dologban kerek toletek konkret allasfoglalast: ha vki veletlenul klubtagkent azonositana vkit egy ilyen amator rendezveny okan, aki nem az, akkor mit tegyen a hibasan azonositott.


Law, tegyél belátásod szerint. Szerintem a vitaindító kijelentést szabcsab viccből írta, csak véresen komolyan sült el. Ami utána következett, az már félreértés, félremagyarázás egymás nem megértése.
Az egész abból adódott, hogy a klub kapott egy lehetőséget amivel kellő létszámú tag hiánya miatt nem tudott élni. A megjelent versenyzők között nem lehet és nem is szabad különbséget tenni, hogy hova tartozik. Személy szerint örülök, hogy ennyien vannak. Véleményem szerint inkább hívjátok KTM kupának, mint klub kupának, mert a klubhoz sajnos nem sok köze van. Ismét szeretném megköszönni Dukenak a lehetőséget, a résztvevőknek a szereplést.

Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy Duke fenntartja ígéretét a következő fordulóra is. Szeretettel vár mindenkit hovatartozástól függetlenül!

Természetesen, örülünk, hogy itt vagytok, nyugodtan szervezzétek a pályázasokat. Remélem egyre több olyan tag lesz, aki tud csatlakozni hozzátok. Nem dobunk ki senkit csak azért, mert máshogy látja a dolgokat.

Örülök, hogy népszerűsítitek a márkát. Számomra teljesen mindegy, hogy ezt klubtag teszi vagy sem.

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 11:13 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
Az egész vita zárásaként annyit szeretnék leszögezni, hogy ez a klub (és valószínűleg a klubok többsége) nem anyagi, üzleti megfontolásból jön létre. Teljesen felesleges ilyen megközelítésben vizsgálni.

A KTM klub tisztviselői nem főállásban tevékenykednek, semmilyen anyagi juttatást nem várnak és nem is kapnak munkájukért. Biztosan lehet jobban is csinálni, nosza, rajta, mindenkinek adott a lehetőség.

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 11:15 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
rooftop írta:
DELETED!


Ez is egy rendezési módja a vitának. Igaz, nem vezet sehova :? Arra kíváncsi lettem volna, mit vársz el egy klubtól.

Bye

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 11:54 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
mic71 írta:
Arra kíváncsi lettem volna, mit vársz el egy klubtól.

Bye


Arra én is mert amúgy vannak tök jó ötletei a srácnak :?

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 13:05 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2008 jún. 18, 21:05
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Tiszakécske
Tiszteletem uraim.
Sajnálom hogy miattam ilyen parázs hangulat alakult itt ki.
Nem ér ennyit az egész.
Megtanultam már hogy önzetlenül ne tégy semmit mert a végén úgyis te maradsz s**rban. Annak idején /vannak itt még talán olyanok akik emlékeznek/ a KTM doksis web oldalammal hasonló módon jártam. :)
Csupán márka iránti rajongásból a sport szerettéből adódóan és mert van/lenne rá igény csinálsz valamit amiből semmiféle hasznod nincs.....
akik részesei azok örülnek akik kívűlről figyelik azok finoman szólva "'kritizálják".
Ha utána kérdezősködik bárki is nem magam éljeneztetésére csináltam most sem mert amennyire lehet a háttérből figyeltem az eseményeket Kecskeméten és Kakucson is.
A "díjakat" sem úgy adtam oda hogy NA EZT TŐLEM KAPJÁTOK!.....
A "dij" elnevezése, lehetett volna duke kupa is ha magam akartam volna fényezni..... de nem annak szántam.
Csak a KTM KLUB oldalon jelentkezőket érintett a felajánlásom.
Ha figyelmesen olvastok itt a fórumon is mindenki nick neve mellett ott virít hogy milyen TAG /törzs tag, alapító tag REGISZTRÁLT TAG/és ha már ott *tagnak van jelezve.....................
Én is csak regisztrált tag névvel büszkélkedhetek /de nekem ez megfelel/,
Még egyszer sorry hogy igy kívűlről bele avatkoztam a Klub belügyeibe....
Még mielőtt félreértenétek nem sértődtem meg senkire, Igaz lassan de azért csak sikerül megértenem hogy hol a helyem.....

Szívélyes Üdv mindenkinek!
duke

_________________
Csaba Tekes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 13:32 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
duke.uw.hu írta:
Én is csak regisztrált tag névvel büszkélkedhetek /de nekem ez megfelel/


Tényleg, Te miért is nem vagy "rendes" klubtag :?:

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 16:00 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2008 jún. 18, 21:05
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Tiszakécske
gencsydani írta:
duke.uw.hu írta:
Én is csak regisztrált tag névvel büszkélkedhetek /de nekem ez megfelel/


Tényleg, Te miért is nem vagy "rendes" klubtag :?:


1.pl nincs KTM motorom már kb2-3éve.
2.semmilyen hivatalos klubnak nem vagyok/voltam tagja.
3.Ha vissza emlékezel a klub alakulása idején sem voltam népszerű ép a lentebb említett doksi ügyek miatt....... ezért sem.
Akkor is tudtam a helyem mint most is tudom már.
Én akkor azt hittem hogy tettem annyit a KTM-es társaságért hogy hátha valakinek feltűnik a "hiányom".
Ez idáig te vagy a második személy akinek ez feltűnt .
Pedig voltatok páran akik használtátok az akkori nem kicsi "illegális" pdf gyűjteményem. Supermotos enduros dvd-im. ...stb. Soha nem kértem semmiféle ellenértéket ezekért. Igaz-e?
Egy köszönöm bőven elég volt.
Emlékszel TE is arra hogy a neten akkoriban nem volt hasonló oldal amin ennyire összevoltak gyüjtve egy helyre a KTM-es kézikönyvek stb. Ha erre emlékszel akkor arra is milyen ellenszenvet váltott ki ez egyesekből hogy ez milyen "illegális" és hogy ez a GYÁRNAK mekkora kárt okoz... de azért töltött mindenki ezerrel :)
Tudod akkoriban még mi narancsosak segítsük egymást..
Tehát megalakult a KLUB, én mégis kívül maradtam.....
Ettől függetlenül én nem fordultam el a tagságtól.
A KTM KLUB banner nálam még mindig ott figyel a website tetején megalakulásotok óta!!
Pár emberrel mind a mai napig jó ismerősök maradtunk, egyikük irányított ide legutóbbi felbuzdulásom alkalmával is.
Most sem volt más célom mint tenni valami keveset ezért a klubért.
Tudod mi narancsosak tartsunk még össze alapon..
Olcsóbb megoldás lett volna a tagdíjat befizetni mint ha összejön a KTM KLUB KUPA a felajánlásom teljesíteni.
Ha összejön 10-14 LC4-es amit kértem. Külön KTM KLUB futamon elindulva. Szerinted az a Klubotoknak menyit ártott volna????????????
Függetlenül hogy a futamon milyen (*)tagok vesznek részt...... mindegy ez már érdektelen dolog lett.
Azt hiszem az a vád engem elkerül hogy én valamit is nyerészkedni akarok a ti klubotokon.... próbáltam tenni érte de ha nem kell, sértődöttség nélkül tovább léptem.
Még egyszer bocsánat hogy kívülállóként belerondítottam a dolgaitokba.....
Szívélyes üdvözlettel: duke Csaba regisztrált tag

_________________
Csaba Tekes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 16:52 
Offline
Titkár
Titkár
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 18:57
Hozzászólások: 3995
Tartózkodási hely: Gyál
Kedves aggresszívok és arrogánsak, szívélyesek és szimpatikusak, klubtagok és nem! Javaslom a parttalan vita megvitatására július 12-t szombatot. Egész nap szabad vagyok, Mo-n belül szívesen elmegyek bárhova, bárkivel, hogy egy kóla mellett megvitassuk az eseményeket (ha van ilyesmire igény). Ha ütésváltásra kerül a sor, akkor pedig nagyon gyorsan tudok futni :evil:

Nu? Mikor/hol?

_________________
Ha leszáll az est Sir Lancelot, Sir Galahad és én kirontunk a nyúlból...
ESEMÉNYNAPTÁR


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 18:58 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 05, 8:54
Hozzászólások: 164
mic71 írta:
Law, tegyél belátásod szerint. Szerintem a vitaindító kijelentést szabcsab viccből írta, csak véresen komolyan sült el.

tobbszori olvasas utan sem tudom vicckent erteni szabcsab hszet. nekem egyenes az jon le belole, hogy vedi a klubot a kivulalloktol, de ez konnyen lehet az en hibam. ez a vedelem pedig sertette az egomat, ami mar egyertelmuen az en hibam, es kellett kis ido hogy kilepjek a sertett ego szerepembol. legkozelebb mar gyorsabban fog menni:)
szal butasagok reszemrol felreteve, csak embereket keresek akikkel tudunk jokat motrozni. ha meg tudok vmit hozzatenni a klubhoz, es igeny is van ra, orommel.

_________________
http://www.sii.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 19:01 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 05, 8:54
Hozzászólások: 164
xerxesz írta:
Kedves aggresszívok és arrogánsak, szívélyesek és szimpatikusak, klubtagok és nem! Javaslom a parttalan vita megvitatására július 12-t szombatot. Egész nap szabad vagyok, Mo-n belül szívesen elmegyek bárhova, bárkivel, hogy egy kóla mellett megvitassuk az eseményeket (ha van ilyesmire igény). Ha ütésváltásra kerül a sor, akkor pedig nagyon gyorsan tudok futni :evil:

Nu? Mikor/hol?


nekem megfelel a szombat, kvazi barmikor (11 utan, nem kelnek hajnalban:), kvazi barhol (motorozast most nem kockaztatnam, kocsival jarokepes vagyok, de pl. szombathelyre nem biztos hogy elugranek innen egerbol).

_________________
http://www.sii.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 19:06 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 05, 8:54
Hozzászólások: 164
duke.uw.hu írta:
Tiszteletem uraim.
Sajnálom hogy miattam ilyen parázs hangulat alakult itt ki.


egyreszt nem miattad alakult ki parazs hangulat, hanem miattunk, akik letrehoztuk.
masreszt nem biztos hogy baj, lehet hogy felszinre kerultek feszultsegek, problemak, a fene tudja.

_________________
http://www.sii.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 21:04 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 15, 16:49
Hozzászólások: 2743
Tartózkodási hely: Nagykáta
law írta:
tobbszori olvasas utan sem tudom vicckent erteni szabcsab hszet.


Én sem viccnek olvastam. Egyszerű ténymegállapítás volt, amit talán Te is megtettél volna, ha nem kevés energiát, pénzt öltél volna bele és/vagy időt töltöttél volna azzal, hogy legyen, működjön egy klub úgy, ahogy most megy. A többi lényegesebb dolgot már itt nagyjából összefoglalták műveltebb társaink. Kritizáljon az, aki jobban tudja csinálni és köze is van hozzá vagy legalább nagyjából képben van a háttérről is! Egy hülyén alakult helyzet volt, aminek nem az volt a célja, hogy ellentétet szítson, csak tisztába tegyen egy dolgot és nem mimóza lélekkel kellet volna hozzá állni kapásból. Megsértődöm és csááá! Ez az egyik legegyszerűbb menekülés a problémáktól. Szerintem. Tiszteletem, hogy kicsit máshogyan állsz hozzá. Mondjuk én szombaton nem érek rá, de ezzel nem vesztesz sokat. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 09, 21:34 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
duke.uw.hu írta:
1.pl nincs KTM motorom már kb2-3éve.
2.semmilyen hivatalos klubnak nem vagyok/voltam tagja.
3.Ha vissza emlékezel a klub alakulása idején sem voltam népszerű ép a lentebb említett doksi ügyek miatt....... ezért sem.
Akkor is tudtam a helyem mint most is tudom már.
Én akkor azt hittem hogy tettem annyit a KTM-es társaságért hogy hátha valakinek feltűnik a "hiányom".
Ez idáig te vagy a második személy akinek ez feltűnt .
Pedig voltatok páran akik használtátok az akkori nem kicsi "illegális" pdf gyűjteményem. Supermotos enduros dvd-im. ...stb. Soha nem kértem semmiféle ellenértéket ezekért. Igaz-e?
Egy köszönöm bőven elég volt.
Emlékszel TE is arra hogy a neten akkoriban nem volt hasonló oldal amin ennyire összevoltak gyüjtve egy helyre a KTM-es kézikönyvek stb. Ha erre emlékszel akkor arra is milyen ellenszenvet váltott ki ez egyesekből hogy ez milyen "illegális" és hogy ez a GYÁRNAK mekkora kárt okoz... de azért töltött mindenki ezerrel :)
Tudod akkoriban még mi narancsosak segítsük egymást..
Tehát megalakult a KLUB, én mégis kívül maradtam.....
Ettől függetlenül én nem fordultam el a tagságtól.
A KTM KLUB banner nálam még mindig ott figyel a website tetején megalakulásotok óta!!
Pár emberrel mind a mai napig jó ismerősök maradtunk, egyikük irányított ide legutóbbi felbuzdulásom alkalmával is.
Most sem volt más célom mint tenni valami keveset ezért a klubért.
Tudod mi narancsosak tartsunk még össze alapon..
Olcsóbb megoldás lett volna a tagdíjat befizetni mint ha összejön a KTM KLUB KUPA a felajánlásom teljesíteni.
Ha összejön 10-14 LC4-es amit kértem. Külön KTM KLUB futamon elindulva. Szerinted az a Klubotoknak menyit ártott volna????????????
Függetlenül hogy a futamon milyen (*)tagok vesznek részt...... mindegy ez már érdektelen dolog lett.
Azt hiszem az a vád engem elkerül hogy én valamit is nyerészkedni akarok a ti klubotokon.... próbáltam tenni érte de ha nem kell, sértődöttség nélkül tovább léptem.
Még egyszer bocsánat hogy kívülállóként belerondítottam a dolgaitokba.....
Szívélyes üdvözlettel: duke Csaba regisztrált tag


Sztem túl kicsi (még?) ez a klub ahhoz hogy összejöjjön 10-14 egyforma motor akármilyen rendezvényre...még a túrákra is csak 6-8 tag megy (mondjuk sokkal több ha akarna sem tudna - szállás stb. miatt) az is úgy hogy van közte SM, meg enduro is a kétségkívül kissé túlsúlyba került Adventure-ök között...
És akkor a "versenyszellemről" már nem is beszélek, ami pl. bennem sem teng túl - de ahogy az előzményeket elnézem, nem vagyok vele egyedül...szóval persze hogy nem ártott volna, annyira ismerlek már hogy tudjam, ha motorozásról van szó, rossz szándék nálad fel sem merülhet...egyszerűen a körülmények összejátszottak ellened :cry:

Ja és én a magam részéről köszönök mindent amit eddig tettél vagy ezután tenni fogsz a narancsos márkáért, a klubért, a motorsportért és a segítséget amit eddig nyújtottál a fórumozóknak (köztük nem egyszer nekem is)! KÖSZÖNÖM :!:

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 10, 8:25 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 17, 8:19
Hozzászólások: 228
gencsydani írta:
duke.uw.hu írta:
1.pl nincs KTM motorom már kb2-3éve.
2.semmilyen hivatalos klubnak nem vagyok/voltam tagja.
3.Ha vissza emlékezel a klub alakulása idején sem voltam népszerű ép a lentebb említett doksi ügyek miatt....... ezért sem.
Akkor is tudtam a helyem mint most is tudom már.
Én akkor azt hittem hogy tettem annyit a KTM-es társaságért hogy hátha valakinek feltűnik a "hiányom".
Ez idáig te vagy a második személy akinek ez feltűnt .
Pedig voltatok páran akik használtátok az akkori nem kicsi "illegális" pdf gyűjteményem. Supermotos enduros dvd-im. ...stb. Soha nem kértem semmiféle ellenértéket ezekért. Igaz-e?
Egy köszönöm bőven elég volt.
Emlékszel TE is arra hogy a neten akkoriban nem volt hasonló oldal amin ennyire összevoltak gyüjtve egy helyre a KTM-es kézikönyvek stb. Ha erre emlékszel akkor arra is milyen ellenszenvet váltott ki ez egyesekből hogy ez milyen "illegális" és hogy ez a GYÁRNAK mekkora kárt okoz... de azért töltött mindenki ezerrel :)
Tudod akkoriban még mi narancsosak segítsük egymást..
Tehát megalakult a KLUB, én mégis kívül maradtam.....
Ettől függetlenül én nem fordultam el a tagságtól.
A KTM KLUB banner nálam még mindig ott figyel a website tetején megalakulásotok óta!!
Pár emberrel mind a mai napig jó ismerősök maradtunk, egyikük irányított ide legutóbbi felbuzdulásom alkalmával is.
Most sem volt más célom mint tenni valami keveset ezért a klubért.
Tudod mi narancsosak tartsunk még össze alapon..
Olcsóbb megoldás lett volna a tagdíjat befizetni mint ha összejön a KTM KLUB KUPA a felajánlásom teljesíteni.
Ha összejön 10-14 LC4-es amit kértem. Külön KTM KLUB futamon elindulva. Szerinted az a Klubotoknak menyit ártott volna????????????
Függetlenül hogy a futamon milyen (*)tagok vesznek részt...... mindegy ez már érdektelen dolog lett.
Azt hiszem az a vád engem elkerül hogy én valamit is nyerészkedni akarok a ti klubotokon.... próbáltam tenni érte de ha nem kell, sértődöttség nélkül tovább léptem.
Még egyszer bocsánat hogy kívülállóként belerondítottam a dolgaitokba.....
Szívélyes üdvözlettel: duke Csaba regisztrált tag


Én köszönök mindent mint kívülálló,biztos jó volt... De sajna fél éve szopok amotorral, most mint kiderült a vezláncom az olajpumpát is bedarálta...de hát a remény hal meg utoljára :(

_________________
Ktm SXC 400 SM Akrapovic '99
Budapest-Óbuda


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 10, 14:41 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2006 szept. 11, 12:34
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Pécs
Ti rosszabbak vagytok mint Mi nők. :P
Bolhából csináltatok elefántot, csak mert olyan "hangsúllyal" olvastátok a hozzászólásokat amilyennel. :roll: Aki nem bírja a "kritikát" ...
Vagy csak elfogult vagyok mert a szabcsab a férjem? :tongue:

Faki: Én sem viccnek olvastam. Egyszerű ténymegállapítás volt, amit talán Te is megtettél volna, ha nem kevés energiát, pénzt öltél volna bele és/vagy időt töltöttél volna azzal, hogy legyen, működjön egy klub úgy, ahogy most megy.

Nekem is ez jött át.

Bocs amiért beleokoskodtam.
De nekem is szívügyem a KTM Klub mint olyan.

_________________
Zsúú


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 10, 15:49 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 okt. 29, 20:38
Hozzászólások: 844
Tartózkodási hely: Budapest
mindenesetre hónapok óta nem írtak ennyien a fórumra mint most:)
viszont Kivűlállóként úgylátom már az elején elkellett volna dönteni ki indulhat klubszínekben , utolag okoskodni sztem nagyon ciki, főleg ilyen esetben hogy az illető ronggyá vert itt mindenkit:)

_________________
SXC 625


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 10, 16:01 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 05, 8:54
Hozzászólások: 164
zsúú69 írta:
Ti rosszabbak vagytok mint Mi nők. :P
Bolhából csináltatok elefántot


ooo... ez olyan ferfidolog...:>

_________________
http://www.sii.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: ....
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 10, 16:24 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 22, 12:49
Hozzászólások: 324
Tartózkodási hely: Bp.X.ker/Makó/Szeged
apropó...mint aszfaltos a témához...
nekem a motor garázsa (csongrád megye) és az ideiglenes lakhelyem(X.ker) nem esik egybe iigy oriási gond az hogy eljussak bárhova SM-ezni - nagy szívfájdalmam ez! (ezt sokan tudják, de a kedves Kívülállók nem sejthették) másik meg sajnos nem állok sem pénzügyileg sem idővel úgy hogy megoldjam ezt a problémát. Maradok lelkes, olykor nyitott és beszédes ktm klubtag :) és BKV-zom tovább :S (és csak fejben álmodom egy gokart pályáról ahol verseghetek egyet-kettőt...)

Kellemes nyarat Mindenkinek -hovatartozás nélkül természetesen, én elmentem Nyaralni.
Kuszi.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 10, 17:06 
Offline
Site Admin
Site Admin
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 12:58
Hozzászólások: 1484
bouvard írta:
mindenesetre hónapok óta nem írtak ennyien a fórumra mint most:)


Ebben igazad van, dehát ilyen dolgoktól működik egy fórum. :)
Tiszavirág életű felhasználók meg voltak is, meg lesznek is... :whistle:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 10, 17:08 
Offline
Site Admin
Site Admin
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 12:58
Hozzászólások: 1484
zsúú69 írta:
Vagy csak elfogult vagyok mert a szabcsab a férjem? :tongue:


Volt vőlegényed, hogy egészen pontosak legyünk :)
Augusztus Szombathely!

...bocs az OFF-ért!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 12, 15:05 
Offline
Titkár
Titkár
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 18:57
Hozzászólások: 3995
Tartózkodási hely: Gyál
law írta:
xerxesz írta:
Kedves aggresszívok és arrogánsak, szívélyesek és szimpatikusak, klubtagok és nem! Javaslom a parttalan vita megvitatására július 12-t szombatot. Egész nap szabad vagyok, Mo-n belül szívesen elmegyek bárhova, bárkivel, hogy egy kóla mellett megvitassuk az eseményeket (ha van ilyesmire igény). Ha ütésváltásra kerül a sor, akkor pedig nagyon gyorsan tudok futni :evil:

Nu? Mikor/hol?


nekem megfelel a szombat, kvazi barmikor (11 utan, nem kelnek hajnalban:), kvazi barhol (motorozast most nem kockaztatnam, kocsival jarokepes vagyok, de pl. szombathelyre nem biztos hogy elugranek innen egerbol).


Érdeklődés és motorom hiányában elmarad sajnos ez a találka.

Részletek: http://www.ktmklub.hu/phpBB2/viewtopic. ... 9926#19926

És a személyes találkozásra pedig remek alkalom leszen: http://www.ktmklub.hu/phpBB2/viewtopic.php?t=661

Depersze nyitott vagyok továbbra is más alkalmakra is, ha van épp motorom :(

_________________
Ha leszáll az est Sir Lancelot, Sir Galahad és én kirontunk a nyúlból...
ESEMÉNYNAPTÁR


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 12, 22:18 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 márc. 31, 23:15
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp. (20)9835793
Sziasztok!

Talán nem most, s főleg nem ily állapotban kellene hozzászólnom, - kissé sokat ittam -, s csak a telepített helyesírás ellenőrző tart életben... :) So,
A világ olyan amilyennek látod. De tényleg, a legkomolyabban! :) A KTM Klub számomra azt jelenti, hogy volt pár "elvetemült" aki oly komolyan vette a KTM betűkombinációt, hogy létre hozott egy klub formációt! RESPECT! Az, hogy csatlakoztam azt jelenti, hogy támogatom azt, hogy van bennünk VALAMI KÖZÖS. A közös az, hogy a "rengeteg" motormárka közül egyazon márkát választottunk. Ami számomra valamiféle kapcsolódási pontot jelent. S az jó! :) Ha van bennünk egy fikarcnyi is, mely összetart az igen dicséretes. MAX tisztelet minden olyan embernek, aki bármit is tesz egy közösségért. Igen nehéz ez itthon. Kérlek benneteket, hogy ne ítéljük meg egymást, s tartsuk tiszteletben egymás mondanivalóját! :) Szeretek mindenkit, akit két keréken gurul, s ha az KTM, ölellek, csókollak mindannyiotokat. Az utolsó mondat jelzi, hogy mennyire sokat ittam! :)

A legjobbakat!

Üdv. Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 13, 15:21 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 05, 8:54
Hozzászólások: 164
xerxesz írta:

Érdeklődés és motorom hiányában elmarad sajnos ez a találka.

Részletek: http://www.ktmklub.hu/phpBB2/viewtopic. ... 9926#19926

És a személyes találkozásra pedig remek alkalom leszen: http://www.ktmklub.hu/phpBB2/viewtopic.php?t=661

Depersze nyitott vagyok továbbra is más alkalmakra is, ha van épp motorom :(


motorod hianya szomoru, az erdeklodese varhato volt.
szombathelyet megfontolom, bar 365km kocsival is soknak tunik.

_________________
http://www.sii.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 13, 15:26 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 05, 8:54
Hozzászólások: 164
g74 írta:
Sziasztok!

Talán nem most, s főleg nem ily állapotban kellene hozzászólnom, - kissé sokat ittam -, s csak a telepített helyesírás ellenőrző tart életben... :) So,
A világ olyan amilyennek látod. De tényleg, a legkomolyabban! :) A KTM Klub számomra azt jelenti, hogy volt pár "elvetemült" aki oly komolyan vette a KTM betűkombinációt, hogy létre hozott egy klub formációt! RESPECT! Az, hogy csatlakoztam azt jelenti, hogy támogatom azt, hogy van bennünk VALAMI KÖZÖS. A közös az, hogy a "rengeteg" motormárka közül egyazon márkát választottunk. Ami számomra valamiféle kapcsolódási pontot jelent. S az jó! :) Ha van bennünk egy fikarcnyi is, mely összetart az igen dicséretes. MAX tisztelet minden olyan embernek, aki bármit is tesz egy közösségért. Igen nehéz ez itthon. Kérlek benneteket, hogy ne ítéljük meg egymást, s tartsuk tiszteletben egymás mondanivalóját! :) Szeretek mindenkit, akit két keréken gurul, s ha az KTM, ölellek, csókollak mindannyiotokat. Az utolsó mondat jelzi, hogy mennyire sokat ittam! :)

A legjobbakat!

Üdv. Gábor


reszeges buddha:) akarhogyis, ez nem gyemant ut, inkabb zen:) motroddal mi van?
ocsan rakass ra lyukas tengely csavarokat, legkozelebb vissza adom a gombaidat.

_________________
http://www.sii.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 04, 11:45 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2008 júl. 07, 11:43
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Most kaptam a hírt, hogy 9-én Kecskeméten ismét lesz Dragon Line verseny. Kicsit hirtelen jött, nem tudom össze tudunk-e hozni egy rendes mezőnyt ismét. Egyelőre XT-sek nem nagyon jelentkeztek, megkérdezleg hát Titeket is.
9-én, Kecskemét, fun bike verseny, van kedvetek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Buenas noches, kedves Motard topic
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 11, 23:25 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 22, 12:49
Hozzászólások: 324
Tartózkodási hely: Bp.X.ker/Makó/Szeged
http://www.youtube.com/watch?v=-R1rGUDQhZw&feature=related

adios
KusziMotard
8)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 311 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség