KTM Klub fórum

Magyarországi KTM-esek és KTM szimpatizánsok virtuális talákozóhelye...
Pontos idő: 2024 márc. 28, 16:19

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 138 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 07, 17:35 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Sniper írta:
Jimmy írta:
Sniper írta:
Jimmy írta:
condom írta:
Jol van akkor!Ez a kis bakonyi motorozás is jol sikerült!Mivel leesett a ho igy gondolom a két kereküek lezsirozodnak de sebaj mert akkor megy tovább a téma csak ebben az esetben quaddal!Lehet jelentkezni:.........


Hol látsz te itt havat wazzeg? :D Ami esett az rég elolvadt,és lett belőle fasza kis sár!Úgyhogy ha nem fagy meg akkor lehet menni csapatni!


wazzeg! jó kis dagonya van a határba és én+ itt kinlódok a méregzsákkal


Idegesítő a szitu mi? Tegnap nem tudtam menni én sem,de remélem vasárnapig még marad a jó idő,és tudunk még egy karikát! :D


:twisted: Bass.a meg a fas.opó qrva anyukáját a szervíz még mindíg kinlódnak, h mikor ér be az országba a hajtókar! már raknám össze! idegesít mer mennék csapatni


Én még anno a 125-ös suzuki RM-hez három hetet vártam egy szaros kipufogó szelepre.Szerintem amikor megrendeltem,akkor kezdték el bányászni hozzá az ércet a japánok.Az igeg majdnem megevett!Figyeld meg mire megjön az alkatrészed,olyan hideg lesz hogy még egy karikát sem tudsz majd menni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 07, 20:46 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 31, 10:33
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Csákberény
Jimmy írta:
Sniper írta:
Jimmy írta:
Sniper írta:
Jimmy írta:
condom írta:
Jol van akkor!Ez a kis bakonyi motorozás is jol sikerült!Mivel leesett a ho igy gondolom a két kereküek lezsirozodnak de sebaj mert akkor megy tovább a téma csak ebben az esetben quaddal!Lehet jelentkezni:.........


Hol látsz te itt havat wazzeg? :D Ami esett az rég elolvadt,és lett belőle fasza kis sár!Úgyhogy ha nem fagy meg akkor lehet menni csapatni!


wazzeg! jó kis dagonya van a határba és én+ itt kinlódok a méregzsákkal


Idegesítő a szitu mi? Tegnap nem tudtam menni én sem,de remélem vasárnapig még marad a jó idő,és tudunk még egy karikát! :

:twisted: Bass.a meg a fas.opó qrva anyukáját a szervíz még mindíg kinlódnak, h mikor ér be az országba a hajtókar! már raknám össze! idegesít mer mennék csapatni


Én még anno a 125-ös suzuki RM-hez három hetet vártam egy szaros kipufogó szelepre.Szerintem amikor megrendeltem,akkor kezdték el bányászni hozzá az ércet a japánok.Az igeg majdnem megevett!Figyeld meg mire megjön az alkatrészed,olyan hideg lesz hogy még egy karikát sem tudsz majd menni!


Hát igazad lehet! nem mérgelődők rajta megek és elintézem az asszonyt! tudod a peugeot katica reklám :lol:

_________________
Sniper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 07, 21:18 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Aggy a puncinak Snip!Ne kiméld! \:D/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 26, 8:47 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Üdv Cimbi!Na Te aztán jol beijesztetted a HARDosokat!Amiota irtál senki egy szot se ejtett a "kirándulásrol"!Kiváncsi leszek lesz e abbol vmi!Na aztán veletek mi van!?Ugy néz ki 1én megyünk Györbe versenyre!Erre felé mikor szándékoztok jönni?Ennél tavaszabb már nem lesz! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 26, 20:02 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Hát nem sok minden van!Megyünk dagasztjuk a sarat!!! :D Mostmár tényleg elkell menni hozzátok,mert cefetül kezdem unni az itteni helyeket!Habár vasárnap Herend környékén találtunk olyan helyeket,hogy könybe lábadt a szemem!!!!Akkor lehet hogy ezek a hardosok is spenóthuszárok? :?: :?: Majd mindjárt oda bökök nekik valami okosat! :D Indulsz is a versenyen?Mert akkor szurkolok ám neked!Majd én leszek a pálya szélén az örjöngő tömeg! :D !!!Motorral jöttök?Mi is motorral mentünk a Veszprém rallira!!! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 27, 8:22 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Motorral megyünk,csak fenn lesz a motorszálliton! :D Tesom akar indulni,vett egy 200 EXCt a DRZ után,és most probálgatja versenyzésre!Nekem meg eszembe se jutott a versenyzés,mivel ahhoz elöször meg kéne tanulnom motorozni! :oops: Viszont ha kijöttök a versenyre tudunk ütközni! :wink: A hardosokkal nem tudom mi lesz,de jo volna menni velük egy jot!Mondjuk az egyik tag már felhivott! :o


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 27, 17:32 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Én mindenképpen kimegyek,kiváncsi vagyok a versenyre.Majd csörgetjük egymást.Majd mond meg hányas rajtszámmal indou a tesód,aztán az elöttelévőknek dobunk egy kis faágat a küllők közé!!! :D :D Az meg tényleg jólenne ha mostmár megtanulnál rendesen menni! :wink: Szerintem kérdezz körül itt a fórumon,biztos van aki tud segíteni.Ha más nem egy-két okos tanáccsal.És mit mondtak a hardosok??Itt is van egy erélyi gyerek aki eltudna vinni bennünket,csak egy kicsit nehéz elviselni a gyereket hosszutávon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 13, 6:58 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Mi van itt apám?Mi leszünk a leg utolso szarok mert van egy kib@szott motorunk?Az enyémet nem fényképezgetné egy sz@rházi sem mert megetetném vele a gépét!Na meg ilyen,hogy nekem jön,aztán mivel elestem,átmegy a motoromon?Én nem vagyok olyan,hogy ezt megszeppenve végig tudnám nézni!Meg bele gondoltam abba a mecseki motor,meg quad lefoglalásába!Azt sem tudom elképzelni,hogy arra hogyan vennének rá,hogy adjam át a motoromat ott a helyszinen lefoglalás céljábol!Kizárt dolog!!!Én abba bizom,hogy még véletlen se botlok bele ilyen fajta intézkedésbe mert az nem lesz egy hétköznapi szitu!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 02, 21:34 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Wazzeg valaki csináljon már valamit hogy legyen eső,mert mocskosul kezd elegem lenni a porból!!!!!!!!!!!!!!!

Pedig már a kocsit is lemostam (mert általába kocsimosás után rögtön elkezd esni) de semmi eresménye!!!!

Fűszoknyában esőtánc???? :?: :?: :?: Én már arra is hajlandó lennék!!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 05, 18:43 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2007 feb. 23, 19:51
Hozzászólások: 15
Jimmy.Hallom tegnap esett az eső nálunk.Szerintem isten megilyedt a fűszoknyás igéretedtöl és ezért esett.Vizuális tipus vagyok és elképzelem ahogy ugrálsz meg pörögsz mint egy sámán. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 05, 19:49 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Jotty írta:
Jimmy.Hallom tegnap esett az eső nálunk.Szerintem isten megilyedt a fűszoknyás igéretedtöl és ezért esett.Vizuális tipus vagyok és elképzelem ahogy ugrálsz meg pörögsz mint egy sámán. :D


Bekaphatod!!!!!!!! Most is annyira esik,hogy szerintem holnap csak halántékkal fogunk megint közlekedni!!!! De nam baj mert erre vártunk már hetek óta!!!!!!

U.I. Egyébként meg biztos hogy jól állna fűszoknya,mert kibäszott jó lábaim vannak!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 06, 8:27 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Most öltözök aztán idulok Jottykám!!!!!!! Te nem jössz????? :?: :D :lol: :D :lol: Pedig nagyon faszogányos ám a terep!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 06, 17:50 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2007 feb. 23, 19:51
Hozzászólások: 15
De megyek majd a jövő hétvégén. :cry:
"REMÉLEM" Te ganééééééééééé


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 06, 21:35 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Jotty írta:
De megyek majd a jövő hétvégén. :cry:
"REMÉLEM" Te ganééééééééééé


Remélem lesz eső,és akkor sírni fogsz gecó!!!!! 8) 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 06, 21:44 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2007 feb. 23, 19:51
Hozzászólások: 15
Tudtam,hogy egyszer ez is eljön.Áttesem legalább a vizkeresztségen.Meg ha nem figyelek a keritésen is. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 06, 21:46 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Gatyamadzagot,rongyot,meg papírzsepit hozz magaddal!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 06, 23:06 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2007 feb. 23, 19:51
Hozzászólások: 15
Viszek főnök mindent amit irtál.Bátorságot adsz kölcsön ha kell?Fizetéskor visszaadom.Izgulok mint szűzgyerek a kupiba. :) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 07, 13:00 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Jotty írta:
Viszek főnök mindent amit irtál.Bátorságot adsz kölcsön ha kell?Fizetéskor visszaadom.Izgulok mint szűzgyerek a kupiba. :) :)


Persze hogy adok!!! Butaságból is elvagyunk ám eresztve rendesen! Abból nem kell???


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 07, 22:23 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Már csak 4-et kell aludni aztán suhanunk ám a Bakonyba!!!! Remélem gyűjtöd már a bátorságot Jotty!!!!! Ha meglátod a Romándi siratófalat biztos hogy becsokizol!!!!!


U.I. Én is becsokiztam először!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 08, 0:20 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2007 feb. 23, 19:51
Hozzászólások: 15
Légyszi péntekre kérjél a Pankátol 1-2 pelust nekem.Nem szeretnék a gatyámba csokizni.Butaságbol is adhatsz majd mert nem vagyok annyira az mit te.Akkor nem bátor leszek hanem buta. :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 08, 9:39 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
Jimmy írta:
Már csak 4-et kell aludni aztán suhanunk ám a Bakonyba!!!! Remélem gyűjtöd már a bátorságot Jotty!!!!! Ha meglátod a Romándi siratófalat biztos hogy becsokizol!!!!!


U.I. Én is becsokiztam először!!! :D


Ez melyik? Ahol az egész csapat megállt anno, csak a helyi erők vigéckedtek? :D

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 08, 10:39 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 okt. 06, 10:26
Hozzászólások: 325
Tartózkodási hely: Budaörs
Szia Jimmy ! Nics véletlenül néhány kép, erről a csokifalról? Szívesen megnézném.Ha mentek, csináljatok egy-két képet akcióban, hadd irigykedjen a pórnép ! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 08, 15:16 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
zsore írta:
Szia Jimmy ! Nics véletlenül néhány kép, erről a csokifalról? Szívesen megnézném.Ha mentek, csináljatok egy-két képet akcióban, hadd irigykedjen a pórnép ! :D


Ez sem volt kicsi, de sajna csak a tetejéről készült kép van. Azok ott lent mi vagyunk Jimmyékkel, éppen csokizunk :D
ITT CSOKIZUNK

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 08, 19:25 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
mic71 írta:
Jimmy írta:
Már csak 4-et kell aludni aztán suhanunk ám a Bakonyba!!!! Remélem gyűjtöd már a bátorságot Jotty!!!!! Ha meglátod a Romándi siratófalat biztos hogy becsokizol!!!!!


U.I. Én is becsokiztam először!!! :D


Ez melyik? Ahol az egész csapat megállt anno, csak a helyi erők vigéckedtek? :D


Nem,de nagyon hasonló!!!!! Arra nagyon fenem a fogam!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 08, 19:28 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
zsore írta:
Szia Jimmy ! Nics véletlenül néhány kép, erről a csokifalról? Szívesen megnézném.Ha mentek, csináljatok egy-két képet akcióban, hadd irigykedjen a pórnép ! :D


Szivesen csinálok ha megyünk arra!!!! Amúgy most Zirc mellett találtunk egy olyan feljárót,hogy hullott mindenki rendesen!!!! Semmi hely nekifutni,van 5 méter aztán a fal!!!!!! Nagyon karaj kis feljáró!!!! Olyan igazi haladó szint!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 08, 20:05 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 okt. 06, 10:26
Hozzászólások: 325
Tartózkodási hely: Budaörs
Mééég, képeket még még !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 08, 20:16 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
zsore írta:
Mééég, képeket még még !


Gyere el megmutatjuk élőben is ha akarod!!!! Úgy sokkal jobb!!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 06, 22:15 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Juhhééé!Megérkeztem!Ugyhogy most már figyelek!!!! \:D/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 06, 22:25 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
condom írta:
Juhhééé!Megérkeztem!Ugyhogy most már figyelek!!!! \:D/


Kend jól eltűnt :)

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 08, 14:06 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Lakás eladás,költözködés tesohoz,uj lakás vétel,költözködés uj lakásba,net igénylés,oszt itt vagyok.Má hiányzott a lap lesegetése,és alkalom adtán az ész osztása! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 08, 15:29 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
Lakás eladás,költözködés tesohoz,uj lakás vétel,költözködés uj lakásba,net igénylés,oszt itt vagyok.Má hiányzott a lap lesegetése,és alkalom adtán az ész osztása! :wink:


Pedig már kezdtem reménykedni hogy elvesztél! :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 08, 17:14 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
Jimmy írta:
condom írta:
Lakás eladás,költözködés tesohoz,uj lakás vétel,költözködés uj lakásba,net igénylés,oszt itt vagyok.Má hiányzott a lap lesegetése,és alkalom adtán az ész osztása! :wink:


Pedig már kezdtem reménykedni hogy elvesztél! :D :D


Kölcsönadtad neki a GPS-t, nehogy véletlenül hazataláljon? :twisted:

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 19, 8:09 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
gencsydani írta:
Jimmy írta:
condom írta:
Lakás eladás,költözködés tesohoz,uj lakás vétel,költözködés uj lakásba,net igénylés,oszt itt vagyok.Má hiányzott a lap lesegetése,és alkalom adtán az ész osztása! :wink:


Pedig már kezdtem reménykedni hogy elvesztél! :D :D


Kölcsönadtad neki a GPS-t, nehogy véletlenül hazataláljon? :twisted:



Haliho!Mi ujság veled?Remélem minden ok!Figyelj!Hirdettél Te vmi supermoto szettet.Eladtad azt már?Gondoltam venni!Mire kell ezeknél figyelni?Ha van valakinek jo árban,viszont hibátlan állapotba,érdekelne!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 19, 8:17 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
gencsydani írta:
Jimmy írta:
condom írta:
Lakás eladás,költözködés tesohoz,uj lakás vétel,költözködés uj lakásba,net igénylés,oszt itt vagyok.Má hiányzott a lap lesegetése,és alkalom adtán az ész osztása! :wink:


Pedig már kezdtem reménykedni hogy elvesztél! :D :D


Kölcsönadtad neki a GPS-t, nehogy véletlenül hazataláljon? :twisted:



Haliho!Mi ujság veled?Remélem minden ok!Figyelj!Hirdettél Te vmi supermoto szettet.Eladtad azt már?Gondoltam venni!Mire kell ezeknél figyelni?Ha van valakinek jo árban,viszont hibátlan állapotba,érdekelne!


Hali! Igen minden rendben.Nálatok?Vége már a szezonnak?Van már idő motorozni?Mostmár összehozhatnánk egy közös csapatást! Hirdettem,de már régen el is adtam,nekem nem igazán jött be ez a supermotyózás,nekem a bütykösgumi az igazi.A használt autón szoktak sokat hirdetni,ott nézd meg.De azért körbe kérdzem én is a cimborákat,hátha van valakinek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 20, 7:39 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Most már nagyon összehozhatnánk,mert a homokfal azota is téged vár! :wink: A szezonnak vége,megindultak a komoly motorozások,szeptember elején beprobáltuk Romániát,és a nagy sikerre valo tekintettel jövő hét szerdátol vasárnapig ismét dobunk eggyet!Tömören,csak hogy el tudd képzelni a Bakonyt szorozd meg 8 al!Nagyon komoly!Igazi hadr enduro!Ha van idő meg kedv tudtok jönni szerdán ti is! :evil:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 20, 8:53 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
Most már nagyon összehozhatnánk,mert a homokfal azota is téged vár! :wink: A szezonnak vége,megindultak a komoly motorozások,szeptember elején beprobáltuk Romániát,és a nagy sikerre valo tekintettel jövő hét szerdátol vasárnapig ismét dobunk eggyet!Tömören,csak hogy el tudd képzelni a Bakonyt szorozd meg 8 al!Nagyon komoly!Igazi hadr enduro!Ha van idő meg kedv tudtok jönni szerdán ti is! :evil:



Wazzeg ez az én formám!! :twisted: :twisted: Te vagy a harmadik aki a héten Romániába hív.Az egyik haveromék szerdán mennek,a másik meg pénteken.Szombaton nálunk össznépi családi banzáj lesz,úgyhogy senkivel nem tudok kimenni,pedig tavaly óta készülök.Azt tudom hogy atomvillanás az egész!!! Szerintem csak tavasszal fogok mostmár kijutni. De valamelyik hétvégén mostmár tényleg lekellene nyomnom azt a homokfalat! 8) Mi is találtunk a környékbe egy fasz feljárót,a haver azt mondta,inkább kiáll a vonat elé minthogy megpróbálja!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 20, 17:02 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Jimmy írta:
condom írta:
Most már nagyon összehozhatnánk,mert a homokfal azota is téged vár! :wink: A szezonnak vége,megindultak a komoly motorozások,szeptember elején beprobáltuk Romániát,és a nagy sikerre valo tekintettel jövő hét szerdátol vasárnapig ismét dobunk eggyet!Tömören,csak hogy el tudd képzelni a Bakonyt szorozd meg 8 al!Nagyon komoly!Igazi hadr enduro!Ha van idő meg kedv tudtok jönni szerdán ti is! :evil:



Wazzeg ez az én formám!! :twisted: :twisted: Te vagy a harmadik aki a héten Romániába hív.Az egyik haveromék szerdán mennek,a másik meg pénteken.Szombaton nálunk össznépi családi banzáj lesz,úgyhogy senkivel nem tudok kimenni,pedig tavaly óta készülök.Azt tudom hogy atomvillanás az egész!!! Szerintem csak tavasszal fogok mostmár kijutni. De valamelyik hétvégén mostmár tényleg lekellene nyomnom azt a homokfalat! 8) Mi is találtunk a környékbe egy fasz feljárót,a haver azt mondta,inkább kiáll a vonat elé minthogy megpróbálja!



Én azér szorgalombol megprobálnám! :oops: Aztán ha off akkor jöhet a vonat! :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 20, 20:09 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
Jimmy írta:
condom írta:
Most már nagyon összehozhatnánk,mert a homokfal azota is téged vár! :wink: A szezonnak vége,megindultak a komoly motorozások,szeptember elején beprobáltuk Romániát,és a nagy sikerre valo tekintettel jövő hét szerdátol vasárnapig ismét dobunk eggyet!Tömören,csak hogy el tudd képzelni a Bakonyt szorozd meg 8 al!Nagyon komoly!Igazi hadr enduro!Ha van idő meg kedv tudtok jönni szerdán ti is! :evil:



Wazzeg ez az én formám!! :twisted: :twisted: Te vagy a harmadik aki a héten Romániába hív.Az egyik haveromék szerdán mennek,a másik meg pénteken.Szombaton nálunk össznépi családi banzáj lesz,úgyhogy senkivel nem tudok kimenni,pedig tavaly óta készülök.Azt tudom hogy atomvillanás az egész!!! Szerintem csak tavasszal fogok mostmár kijutni. De valamelyik hétvégén mostmár tényleg lekellene nyomnom azt a homokfalat! 8) Mi is találtunk a környékbe egy fasz feljárót,a haver azt mondta,inkább kiáll a vonat elé minthogy megpróbálja!



Én azér szorgalombol megprobálnám! :oops: Aztán ha off akkor jöhet a vonat! :(


Egyszer szavadon foglak!El lehet küzdeni vele egypár percet,de majd megnézed! :D Azért majd valamelyik atomvillanás tetején húzz egy jó kövér gázt helyettem is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 20, 21:11 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Jimmy írta:
condom írta:
Jimmy írta:
condom írta:
Most már nagyon összehozhatnánk,mert a homokfal azota is téged vár! :wink: A szezonnak vége,megindultak a komoly motorozások,szeptember elején beprobáltuk Romániát,és a nagy sikerre valo tekintettel jövő hét szerdátol vasárnapig ismét dobunk eggyet!Tömören,csak hogy el tudd képzelni a Bakonyt szorozd meg 8 al!Nagyon komoly!Igazi hadr enduro!Ha van idő meg kedv tudtok jönni szerdán ti is! :evil:



Wazzeg ez az én formám!! :twisted: :twisted: Te vagy a harmadik aki a héten Romániába hív.Az egyik haveromék szerdán mennek,a másik meg pénteken.Szombaton nálunk össznépi családi banzáj lesz,úgyhogy senkivel nem tudok kimenni,pedig tavaly óta készülök.Azt tudom hogy atomvillanás az egész!!! Szerintem csak tavasszal fogok mostmár kijutni. De valamelyik hétvégén mostmár tényleg lekellene nyomnom azt a homokfalat! 8) Mi is találtunk a környékbe egy fasz feljárót,a haver azt mondta,inkább kiáll a vonat elé minthogy megpróbálja!



Én azér szorgalombol megprobálnám! :oops: Aztán ha off akkor jöhet a vonat! :(


Egyszer szavadon foglak!El lehet küzdeni vele egypár percet,de majd megnézed! :D Azért majd valamelyik atomvillanás tetején húzz egy jó kövér gázt helyettem is.


MEGLESSZ!!! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 25, 20:01 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Nagyon utálom Condomot,hogy holnap megy Erdélybe motorozni! :evil: :evil: Azért majd írd ám meg hogy milyen volt! :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 26, 10:07 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Jimmy írta:
Nagyon utálom Condomot,hogy holnap megy Erdélybe motorozni! :evil: :evil: Azért majd írd ám meg hogy milyen volt! :!:


Ne utálj,majd biztos eszembe jutsz pár felmenö elött!Fent nem,mert ott még nem láttalak sose! :evil: Majd csinálok néhány szerényebb fotot a lightosabb helyekröl amin majd átvitetem a motoromat! :roll: :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 26, 11:42 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
:D

Condom, EXC-t húztál már szét karbantartásra? Ha igen, mennyi üó-ránál és mik a tapasztalatok? Köszi!

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 26, 12:48 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
mic71 írta:
:D

Condom, EXC-t húztál már szét karbantartásra? Ha igen, mennyi üó-ránál és mik a tapasztalatok? Köszi!


Hy Mic!Még nem volt hozzá szerencsém,de én is pont ezen agyalgatok,hogy az enyém is 200 üo-s,és hogy kéne e csinálni vele valamit,vagy hagyni.A hangja tökéletes,olajat nem eszik,nem tudom!Te hol tartasz üorába?Ha szétszeded mit cserélnél?Mondjuk én azt se tudom,hogy mit ir elö!Ilyen téren tájékozatlan vagyok! :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 26, 17:59 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
Én is 200-nál vagyok és ezért kérdem :) Mivel többet moccozol, mint én, azt hittem, volt már szerencséd szétkapni. Nekem azt javasolták, hogy a főtengely és hajtókar csapágyat mindenképpen érdemes cserélni. Esetleg vezérműláncot még. De nálam is az a helyzet, mint nálad. Szépen jár, nem eszi az olajat, erő dögivel. Aszem, hagyom az első zajig, aztán majd akkor szétszedem.

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 26, 18:09 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
mic71 írta:
Én is 200-nál vagyok és ezért kérdem :) Mivel többet moccozol, mint én, azt hittem, volt már szerencséd szétkapni. Nekem azt javasolták, hogy a főtengely és hajtókar csapágyat mindenképpen érdemes cserélni. Esetleg vezérműláncot még. De nálam is az a helyzet, mint nálad. Szépen jár, nem eszi az olajat, erő dögivel. Aszem, hagyom az első zajig, aztán majd akkor szétszedem.


Szerintem nem lehet baj!Eggyik havernak kb 20 ezer kilométernél kezdett el kopogni a hajtokar!Akkor kicserélte a dugattyuszettel együtt azota is nyomja!Szerintem amilyen körülmények között mi használjuk,/Nem versenyen,nem oldatva,ehez képest tul szervizelve/nem lehet még baja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 26, 18:20 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
Én is így gondolom. Jó, ha harmadát kimotorozom a teljesítményének :( Mikor leengedem az olajat, olyan, mintha akkor töltöttem volna bele. Igaz, 15üó-ként cserélem.

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 27, 7:36 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
Jimmy írta:
Nagyon utálom Condomot,hogy holnap megy Erdélybe motorozni! :evil: :evil: Azért majd írd ám meg hogy milyen volt! :!:


Ne utálj,majd biztos eszembe jutsz pár felmenö elött!Fent nem,mert ott még nem láttalak sose! :evil: Majd csinálok néhány szerényebb fotot a lightosabb helyekröl amin majd átvitetem a motoromat! :roll: :wink:


Bekaphassa kend,bő nyállal! :D A másik haverom is egész héten az Erdélyi túrával szívja a véremet,mert tudja a kis köcsög,hogy nem tudok elmenni. :x A motorot meg addig nem kell széthúzni amig nem zörög benne valami.Ahogy mi használjuk,szerintem elmegy 500 órát is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 27, 11:11 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
Úgy legyen, ámen :)

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 30, 20:20 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Gyerekek!Ez egy igazi enduroparadicsom!Erröl nem lehet mit mesélni ezt végig kell járni!Egy honap és ismét megyünk! :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 30, 20:34 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
Gyerekek!Ez egy igazi enduroparadicsom!Erröl nem lehet mit mesélni ezt végig kell járni!Egy honap és ismét megyünk! :roll:


Szólj elötte,ha tudok elmegyek.Persze csak ha mehetek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 138 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség