KTM Klub fórum

Magyarországi KTM-esek és KTM szimpatizánsok virtuális talákozóhelye...
Pontos idő: 2024 márc. 28, 17:40

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 24, 11:33 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013 okt. 22, 21:54
Hozzászólások: 8
Sziasztok!

Egyelőre lelkes érdeklődő vagyok a motoros világ valamint a KTM motorokkal kapcsolatban, de remélem ha sikerül tisztázni magamban a rengeteg kérdést, akkor a végén lelkes érdeklődőből lelkes motorossá avanzsálok!

Mivel Ti ilyen motorokat nyúztok már egy ideje, gondolom van már tapasztalatotok bőven a témát illetően, így nagyon hálás lennék, ha tudnátok segíteni a következő kérdések valamelyikében (vagy akár mindegyikében).

-Abszolút kezdőként egy Duke 390-et néztem ki magamnak, ez mennyire reális szerintetek?
-Mi a véleményetek a 390-esről? - Ez különösképpen érdekel!
-Első sorban városban használnám, főleg egyedül, de esetleg rövidebb (BP-Dunakanyar) túrázásra is alkalmas lehet?
-Milyen költségekkel jár egy motor megvásárlása a motor árán felül?
-Mennyibe kerül nagyságrendileg a megfelelő védőcuccok beszerzése?
-Milyen költségekkel jár egy motor fenntartása? - sokan riogatnak azzal, hogy drága fenntartani, javíttatni egy KTM-et, kb. mint egy BMW-t
-Milyen időközönként kell kötelező szervizre vinni, és ennek milyen költségei vannak nagyságrendileg?
-Használtat nemigazán találtam, melyik kereskedésben lenne érdemes megvenni?
-Itthonról újat, vagy külföldről használtat?
-BP-en járnék vele, riogatnak, hogy mennyire veszélyes, de én nem látom annak. Nektek mi a tapasztalatotok?


Hát egyelőre ennyi, rengeteg kérdés van még bennem, de ezekkel már beljebb lennék.
Előre is nagyon köszönöm ha valaki időt szakít arra, hogy válaszoljon a fentiekre.

Köszi!
Zsolti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 24, 16:48 
Offline
Titkár
Titkár
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 18:57
Hozzászólások: 3995
Tartózkodási hely: Gyál
nzsolti írta:
Sziasztok!

Egyelőre lelkes érdeklődő vagyok a motoros világ valamint a KTM motorokkal kapcsolatban, de remélem ha sikerül tisztázni magamban a rengeteg kérdést, akkor a végén lelkes érdeklődőből lelkes motorossá avanzsálok!

Mivel Ti ilyen motorokat nyúztok már egy ideje, gondolom van már tapasztalatotok bőven a témát illetően, így nagyon hálás lennék, ha tudnátok segíteni a következő kérdések valamelyikében (vagy akár mindegyikében).

-Abszolút kezdőként egy Duke 390-et néztem ki magamnak, ez mennyire reális szerintetek?
-Mi a véleményetek a 390-esről? - Ez különösképpen érdekel!
-Első sorban városban használnám, főleg egyedül, de esetleg rövidebb (BP-Dunakanyar) túrázásra is alkalmas lehet?
-Milyen költségekkel jár egy motor megvásárlása a motor árán felül?
-Mennyibe kerül nagyságrendileg a megfelelő védőcuccok beszerzése?
-Milyen költségekkel jár egy motor fenntartása? - sokan riogatnak azzal, hogy drága fenntartani, javíttatni egy KTM-et, kb. mint egy BMW-t
-Milyen időközönként kell kötelező szervizre vinni, és ennek milyen költségei vannak nagyságrendileg?
-Használtat nemigazán találtam, melyik kereskedésben lenne érdemes megvenni?
-Itthonról újat, vagy külföldről használtat?
-BP-en járnék vele, riogatnak, hogy mennyire veszélyes, de én nem látom annak. Nektek mi a tapasztalatotok?


Hát egyelőre ennyi, rengeteg kérdés van még bennem, de ezekkel már beljebb lennék.
Előre is nagyon köszönöm ha valaki időt szakít arra, hogy válaszoljon a fentiekre.

Köszi!
Zsolti

Ú mennyi kérdés :) Ideírom, mit gondolok.

- Kezdő motornak bármi jó lehet. Mindennel össze tudod magad törni :) Amúgy úgyis kell egy pár motor, mire az ember rájön, hogy mit is akar.
- Szerintem itt nem sokaknak van ilyenjük. Sőt, megkockáztatom, hogy Magyarországon sem sokaknak. Nemzetközi fórumokon jobban járhatsz.
- Én úgy gondolom, hogy igen, de nem mindegy, hogy 140cm és 60kg vagy, vagy 210cm 150kg.
- Benzin :) Ruha, szervíz, stb. A fogyasztás egy ilyennek nem lehet sok. 4-5l, ha hajtod. Sztem. A többi meg ízlés kérdése. A KTM szervíz nem olcsó, az tény. De a BMW sem az. Ha otthon cserélsz olajat, az kevesebb :)
- Ezek ilyen nehéz kérdések. Ha a legújabb KTM-es cuccokat akarod megvenni tokától bokáig, akkor 500ezer. Ha valami olcsóbb kabát, nadrág, csizma, sisak, akkor mittomén, 150.
- 7500-anként: http://www.ktm.com/uploads/tx_downloads ... _10_EN.pdf
- Ócsát szeretjük, de inkább már csak az emlékek miatt. Most annyira nem pörög. De azért szeretjük :)
- Passz. Nekem sosem volt pénzem újra :)
- Veszélyes. Egyesek bele is halnak. Mások meg túlélik. Innen még nem halt meg senki. Pedig vannak bolondok ;)

_________________
Ha leszáll az est Sir Lancelot, Sir Galahad és én kirontunk a nyúlból...
ESEMÉNYNAPTÁR


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 24, 18:07 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013 okt. 22, 21:54
Hozzászólások: 8
xerxesza írta:
Ú mennyi kérdés :) Ideírom, mit gondolok.

- Kezdő motornak bármi jó lehet. Mindennel össze tudod magad törni :) Amúgy úgyis kell egy pár motor, mire az ember rájön, hogy mit is akar.
- Szerintem itt nem sokaknak van ilyenjük. Sőt, megkockáztatom, hogy Magyarországon sem sokaknak. Nemzetközi fórumokon jobban járhatsz.
- Én úgy gondolom, hogy igen, de nem mindegy, hogy 140cm és 60kg vagy, vagy 210cm 150kg.
- Benzin :) Ruha, szervíz, stb. A fogyasztás egy ilyennek nem lehet sok. 4-5l, ha hajtod. Sztem. A többi meg ízlés kérdése. A KTM szervíz nem olcsó, az tény. De a BMW sem az. Ha otthon cserélsz olajat, az kevesebb :)
- Ezek ilyen nehéz kérdések. Ha a legújabb KTM-es cuccokat akarod megvenni tokától bokáig, akkor 500ezer. Ha valami olcsóbb kabát, nadrág, csizma, sisak, akkor mittomén, 150.
- 7500-anként: http://www.ktm.com/uploads/tx_downloads ... _10_EN.pdf
- Ócsát szeretjük, de inkább már csak az emlékek miatt. Most annyira nem pörög. De azért szeretjük :)
- Passz. Nekem sosem volt pénzem újra :)
- Veszélyes. Egyesek bele is halnak. Mások meg túlélik. Innen még nem halt meg senki. Pedig vannak bolondok ;)


Először is köszönöm a választ!

-Az első kérdés arra vonatkozott, hogy érdemes-e kisebb motorral kezdeni, vagy a 390 nem olyan vészesen nagy, hogy ne bírna el vele egy kezdő motoros.
-Törvényszerű, hogy az első motorral esnek kelnek az emberek? Többen mondták már, hogy olyat vegyek amit nem sajnálok ha valami baja lesz. Az autónál is ezt mondták, mégse törtem össze, mert alapvetően figyelek a dolgaimra (meg nyilván magamra is).
- 180 cm vagyok és 85 kg úgyhogy azt néztem, hogy erről a motorról leérne a lábam a földre.
- Nem kell nekem gyári ktm ruha annyira nem keresek jól, viszont amíg garanciális a motor addig muszáj lenne márkaszervizbe vinni.
- Én is azt néztem, hogy nem nagyon van olyan KTM viszonteladó ahol széles paletta lenne, Ócsa mellett Kecskemét volt szimpatikus.
- Ha nem ezt az új Duke-ot akkor milyen motort javasolnál ami hasonló kategória, és minőség de megfizethetőbb?
- Mi a veszélyes? Maguk az autósok hülyék, vagy azok halnak meg akik szlalomoznak, egykerekeznek, meg 100-al mennek az 50-es korlátnál?

Köszi!
Zsolti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 24, 19:45 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
Szerintem a 390-esről túl sok infót, pláne használt példányt fölösleges keresni, ha jól tudom, idén kezdték el árulni.
De én mondjuk kezdésnek megelégednék egy 200-assal is, városba meg még a 125 is elég lehet.
Amúgy meg kb. amit Áron is írt, annyival kiegészítve hogy szerintem (bár csak másod-harmadkézből származó infókra tudok alapozni) mostanra a jaPPPán motorok márkaszervizei drágábbak lettek (néha nem is kicsivel) mint Ócsa.

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 24, 21:48 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013 okt. 22, 21:54
Hozzászólások: 8
gencsydani írta:
Szerintem a 390-esről túl sok infót, pláne használt példányt fölösleges keresni, ha jól tudom, idén kezdték el árulni.
De én mondjuk kezdésnek megelégednék egy 200-assal is, városba meg még a 125 is elég lehet.
Amúgy meg kb. amit Áron is írt, annyival kiegészítve hogy szerintem (bár csak másod-harmadkézből származó infókra tudok alapozni) mostanra a jaPPPán motorok márkaszervizei drágábbak lettek (néha nem is kicsivel) mint Ócsa.


Köszi a választ és a segítséget!
Használtat nem találtam egyáltalán, csak 125-öst. Van még egy 200-as ami 50.000 Ft-tal olcsóbb mint, ha újat vennék, akkor meg már rászánnám azt az 50-et.

A 200-assal az a bajom, hogy újonnan 250-el olcsóbb csak mint a 390-es. Ha már ennyi pénzt rászánok akkor még fél év hitelt vállalnék és venném a nagyobbat. Ha mondjuk 800-ért tudnék venni egy 200-ast és 1,5M-ért egy 390-est akkor máshogy gondolnám. 800-ért csak használt 125-öst kapnék az meg tényleg olyan hogy elhiszem, hogy "kinőném".


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 25, 10:35 
Offline
Titkár
Titkár
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 18:57
Hozzászólások: 3995
Tartózkodási hely: Gyál
nzsolti írta:
gencsydani írta:
Szerintem a 390-esről túl sok infót, pláne használt példányt fölösleges keresni, ha jól tudom, idén kezdték el árulni.
De én mondjuk kezdésnek megelégednék egy 200-assal is, városba meg még a 125 is elég lehet.
Amúgy meg kb. amit Áron is írt, annyival kiegészítve hogy szerintem (bár csak másod-harmadkézből származó infókra tudok alapozni) mostanra a jaPPPán motorok márkaszervizei drágábbak lettek (néha nem is kicsivel) mint Ócsa.


Köszi a választ és a segítséget!
Használtat nem találtam egyáltalán, csak 125-öst. Van még egy 200-as ami 50.000 Ft-tal olcsóbb mint, ha újat vennék, akkor meg már rászánnám azt az 50-et.

A 200-assal az a bajom, hogy újonnan 250-el olcsóbb csak mint a 390-es. Ha már ennyi pénzt rászánok akkor még fél év hitelt vállalnék és venném a nagyobbat. Ha mondjuk 800-ért tudnék venni egy 200-ast és 1,5M-ért egy 390-est akkor máshogy gondolnám. 800-ért csak használt 125-öst kapnék az meg tényleg olyan hogy elhiszem, hogy "kinőném".


Még valami! Próbáld ki őket. Régen voltak KTM tesztnapok. Szerintem már nincsenek, de ha odamész, akkor biztos meg lehet velük beszélni, hogy mehess próbakört. Úgysem fogsz olyan motort találni, ami mostantól halálod napjáig jó lesz. Olyat vegyél, ami tetszik :)

_________________
Ha leszáll az est Sir Lancelot, Sir Galahad és én kirontunk a nyúlból...
ESEMÉNYNAPTÁR


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 25, 14:00 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
Tesztnap nehezen fog menni, pont ma beszéltem a Norbival (meg muszáj volt kicsit menjek 1190 Adventure R-rel :m30 ) és azt mondta, hogy a két db 390-esért, amit eddig eladott, konkrétan közelharcot kellett vívjon...

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 25, 14:25 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013 okt. 22, 21:54
Hozzászólások: 8
Koszi sracok, minden info jol jon!

Meg ket kerdes merult fel bennem:
- mikor erdemes motort venni? Osszel, telen, tavasszal, nyaron?
- ha uj motor mellett dontok mennyire lehet alkudni a markakereskedesben? Autonal ez nem okoz gondot de a motoros kozosseg osszetartobb (amennyire tudom) igy nem tudom hogy mennyire pofatlan dolog alkudni...

Koszi!
Zsolti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 25, 15:24 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
Használtat szerintem januárban érdemes, az árak olyankor még nem kezdenek emelkedni, de az azéve teljesítmény-adót legalább már megúszod. Újnál ilyen szempontból nem hiszem hogy különösebben oszt-szoroz a hónap.
Manapság nem tudom hogy megy, a válságosdi előtt tudom, hogy ha hitelre vetted, akkor könnyen tudtál alkudni (a kereskedések nem a motoron nyertek igazán sokat, hanem a banki jutalékon). De az gondolom még most is működik, hogy ha veszel mellé kiegészítőket, ruhákat, akkor azokra kapsz valami kedvezményes árat.

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 26, 9:33 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013 okt. 22, 21:54
Hozzászólások: 8
Sorry a sok kerdesert es koszonom a segitseget!
Ujszulottkent nem egyszeru :)

Motoros ruhat hol erdemes nezni (vateran kivul)?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 26, 12:13 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
aunergyor.hu
bazismotor.hu
fokt.hu
karasna.hu
kelomotor.hu
kepesmotor.hu
mofaker.hu
motorline.hu
pardi.hu
parilla.hu
pinkmotors.hu
rmcmotor.hu
shox.hu

sportmotor.hu fórum

ebay.com

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 26, 20:38 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013 okt. 22, 21:54
Hozzászólások: 8
gencsydani írta:
aunergyor.hu
bazismotor.hu
fokt.hu
karasna.hu
kelomotor.hu
kepesmotor.hu
mofaker.hu
motorline.hu
pardi.hu
parilla.hu
pinkmotors.hu
rmcmotor.hu
shox.hu

sportmotor.hu fórum

ebay.com


Köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 06, 15:47 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2009 júl. 15, 23:12
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Topic nyitása óta, még mindig senki sem próbálta a 390-es duke-ot ? :)
Kíváncsi lennék néhány tapasztalt róka véleményére is.

Korábban volt egy 690 SM-em, 1,5 éve adtuk el, azóta nincs motorom. De mindig bennem van, hogy csak kellene újra valami.

171cm és 70kg vagyok, a 690 egy kicsit pipiskedős volt. Pont azért tűnik szimpatikusnak a 390, mert kicsi és könnyű, de nem tudom, hogy mennyire lenne elég az ereje.
140kg és 40+ ló, annyira lomha azért nem lehet.

Csak ugye 390 duke-ból még nem nagyon van használt, így 1,5 millió felettre jönne ki. Ugyanennyiért azért lehet találni pár éves nagyobb vasakat is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 06, 23:05 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
Mondjuk mi lenne ha olvasnál is, nem csak írnál? :Think

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 17, 14:39 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2013 dec. 28, 1:59
Hozzászólások: 50
hgabi00 írta:
Sziasztok!

Topic nyitása óta, még mindig senki sem próbálta a 390-es duke-ot ? :)
Kíváncsi lennék néhány tapasztalt róka véleményére is.

Korábban volt egy 690 SM-em, 1,5 éve adtuk el, azóta nincs motorom. De mindig bennem van, hogy csak kellene újra valami.

171cm és 70kg vagyok, a 690 egy kicsit pipiskedős volt. Pont azért tűnik szimpatikusnak a 390, mert kicsi és könnyű, de nem tudom, hogy mennyire lenne elég az ereje.
140kg és 40+ ló, annyira lomha azért nem lehet.

Csak ugye 390 duke-ból még nem nagyon van használt, így 1,5 millió felettre jönne ki. Ugyanennyiért azért lehet találni pár éves nagyobb vasakat is.


Sziasztok,

Elsőre is a Duke 390 tökéletes kezdőnek is meg tapasztaltnak is, nekem ez az első motorom (robogót leszámítva) a tanuló gépemet utáltam a súlya miatt, ez könnyü és fürge, az ereje alapján 2 személlyel is megtévesztően jól gyorsul (volt aki mögöttem azt hitte legalább 800-as gépen ül). Nagyon szeretek vele menni, könnyen kezelhető és jól megy. 170 cm és 76 kg vagyok, ez kb a magasság motornál ami még elviselhető nekem, nem vagyok túl hajlékony. 800 mm az ülésmagasság.

Használt belőle még sokáig nem lesz (max törött ami elijesztett valakit a motorozástól egy életre)

Én Bogláron vettem, ott augusztus óta van tesztmotor, és vétel elött természetesen ki is próbáltam. Korrektek és mivel az elsők közt volt az országban így megvolt a kellő szívásuk a papirozással.

Gondolkodtam eredetileg én is a 200-ason de mindenki lebeszélt róla hogy kinövöm/megunom. Akkor már megérte az extra 250-300K-t a nagyobb.

A motoron kellemes a hangja, de kivülről alig hallatszik. Volt már Autós aki simán rámhúzta a kormányt index aztán kanyarodunk akcióban... hiába voltam mellette, nem tünt fel neki.

a lista ára 1453000, erre az extrákat és minden kellőt kifizetve rájöt még 250k, de min 200.
http://www.ktmklub.hu/phpbb3/viewtopic.php?f=14&t=1424 az én bemutatkozásom

Kérdésekre:
Használat terén, 2 személlyel is kényelmesen lehet menni vele, én a Mecsekben motorozgattam így és meglepődtem mennyire nem érezni a gyakorlott utast. Balatonra lábon vittem Pécsről első szervízre és semmi gondom nem volt vele. 60-90 km enként érdemes nyujtózni egyet a motor mellett

Rúhából én nyárra tetőtől talpig 100 ból felöltöztem (jogsi miatt sem ártott), erre jött extraként a melegebb esőálló +80k ért. Én shox cuccokat vettem, és nincs velük gondom

A szervíz nem volt olcsó de vészesnek sem nevezném.
A 7500-as szervíz intervallum nem igaz, a motor 5000-et enged az 1000-es után. Az ezres nekem 30-40 között volt már nem emlékszem, de volt egy extra tétel a gyártó felhívására (szelephézag ellenőrzés). +1 óra és a motor elég rendesen szétborítása. Végig ott voltam mert izgi volt és tetszett is a művelet.

A totalcar/totalbike-os tesztek a duke 125-200-390-esről szerintem elég jó. mind3-at elolvastam még amikor kijött. Főleg az első után szerettem bele a tipusba. Aztán nőtt a cél a B125 kellemetlenkedéseivel, és csináltam rendes A jogsit.

Első sorba városban használom meg véros körül főleg szórakozásra ami nagyon buli. eddig 1500 km-ert tettem bele (1504). Fogyasztása 4-5 l között van, de a mosoly/litert kell nézni és abban mégjobban áll.

üdv,
Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 17, 15:43 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013 okt. 22, 21:54
Hozzászólások: 8
Szia!

Köszi az élménybeszámolót, nekem sokat segített, szívesen vennék én is ilyet magamnak csak az ára lenne alacsonyabb...

Zs


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 18, 2:15 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2013 dec. 28, 1:59
Hozzászólások: 50
nzsolti írta:
Szia!

Köszi az élménybeszámolót, nekem sokat segített, szívesen vennék én is ilyet magamnak csak az ára lenne alacsonyabb...

Zs


Szia,

Szívesen, ha mégis vennél amit csak javasolni tudok, akkor azokat az extrákat amiket én vettem rá mindenképp javaslom:
-bukó gombák első/hátsó villákra
-bukó keret
-tankpad
-nagyobb plexi

Csak egy megcsúszás a nedves úton fel/le szállás közben és karcos a blokk... a gombára meg ráül és nincs semmi. Egyszer sikerült felszállás közben eldöntenem magam alá... máig nem tudom hogy, és semmi sem történt..

Főleg kezdő motornál fontos a motor védelme (az emberé főleg). Aki meg tapasztalt az meg már tudja hogy az esés az jön, csak idő kérdése és jobb felkészülni rá.

üdv,
Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 03, 4:53 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2013 dec. 28, 1:59
Hozzászólások: 50
hi,

Kis update a bemutatkozásomnál a motorról:

http://www.ktmklub.hu/phpbb3/viewtopic.php?f=14&t=1424

üdv,
Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2018 jún. 04, 20:58 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 17, 12:34
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest
Azóta valakinek további tapasztalat?
Esetleg 2018-as modellről (vagy 2017?)?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2018 jún. 05, 13:26 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
Maga még él? :wave

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! + Vélemény Duke 390-ről
HozzászólásElküldve: 2018 jún. 05, 14:25 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 17, 12:34
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest
gencsydani írta:
Maga még él? :wave

Néha :bemutat:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség