KTM Klub fórum

Magyarországi KTM-esek és KTM szimpatizánsok virtuális talákozóhelye...
Pontos idő: 2024 ápr. 27, 11:25

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Bemutatkoznék itt és most.
HozzászólásElküldve: 2008 dec. 11, 11:30 
Ha nem sikerült kitalálni akkor Laci vagyok és a Nevadától 350000km re lévő Göncön lakom Magyarországon a távolkeleten a BAZ megyében. Ennyi elég .8éves korom óta motorozok, volt először minirigám simson blokkal, aztán 1simson meg mégegy simson majd egy 125ös Honda CRM supermoto ami nem volt annyira rossz sőt ment is egész jól a 160as polinivel, és most van a KTM 620 LC4-em, úgyhogy beregisztráltam ide hogyha nem tudom hogy milyen benzint kell önteni a vasba akkor meg tudjam kérdezni, és egyéb más információval okosodjak a motor használata során.Előre is köszi mindenkinek!


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkoznék itt és most.
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 09, 15:19 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 09, 3:13
Hozzászólások: 221
Tartózkodási hely: Abádszalók (Tísza-Tó)
Sziasztok itt lakók.! A nevem zoli abádszalókon élek a kunság közepén,12 éves koromtól mocizok és azóta csak a KTM őrület hajt. Én komárral kezdtemutánna Romett,simson,komárváz Romettblokk-os téma majd ETZ125,ETZ150,ETZ250,XL125,DR650r és az életembe eljöt a pillanat hogy megtudjam venni a királynőmet 2006 640 supermotót. Persze már a gyáritól messze áll mert szeretem a motorokat építeni meg építek is két barátommal olyan 5éve kezdtük nyertünk szépségversenyeket DUCATI és a DR-em átépítésével. Most már ott tartunk hogy a KTM,DUCATI-t építjük és még melette februárban kezdünk hozzá az Aprillia RSV 1000-hez mert ha minden jól megy mody twin dragster kategóriában indulunk. Hát röviden ennyi örülök hogy létrejött a ktm klub és hogy megismerhetlek beneteket az idei találkozóra pedig megyek ha törik ha szakad mert nagyon sok kérdésem lenne a klubbal kapcsolatba mert engem komolyan érdekel és ezeket személyesen a legjobb megbeszélni. A fórumot még egy kicsit rosszul kezelem nem ismertem még ki ugy hogy bocs ha roszhejre írok véletlen. ja és READI TU RÉSZ....!! :sorry:

_________________
Csak KTM és kész.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkoznék itt és most.
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 09, 18:59 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 15, 16:49
Hozzászólások: 2743
Tartózkodási hely: Nagykáta
ktmzoli írta:
Hát röviden ennyi örülök hogy létrejött a ktm klub és hogy megismerhetlek beneteket az idei találkozóra pedig megyek ha törik ha szakad mert nagyon sok kérdésem lenne a klubbal kapcsolatba mert engem komolyan érdekel és ezeket személyesen a legjobb megbeszélni. A fórumot még egy kicsit rosszul kezelem nem ismertem még ki ugy hogy bocs ha roszhejre írok véletlen. ja és READI TU RÉSZ....!! :sorry:


Üdv! Jó helyre írtál. :)
Itt már kínálkozik is egy lehetőség, bár ez neked elég messze van:
http://www.ktmklub.hu/phpbb3/viewtopic.php?f=8&t=759

A kérdéseket itt is felteheted:
http://www.ktmklub.hu/phpbb3/viewtopic.php?f=6&t=340

Az átépítés(ek)ről meg linkelj képeket, ha tudsz! :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkoznék itt és most.
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 12, 9:01 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 15, 16:49
Hozzászólások: 2743
Tartózkodási hely: Nagykáta
ktmzoli írta:
az életembe eljöt a pillanat hogy megtudjam venni a királynőmet 2006 640 supermotót. Persze már a gyáritól messze áll mert szeretem a motorokat építeni meg építek is két barátommal olyan 5éve kezdtük nyertünk szépségversenyeket DUCATI és a DR-em átépítésével. Most már ott tartunk hogy a KTM,DUCATI-t építjük és még melette februárban kezdünk hozzá az Aprillia RSV 1000-hez mert ha minden jól megy mody twin dragster kategóriában indulunk.


Itt vannak a képek: Átalakítás :m28


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség