KTM Klub fórum

Magyarországi KTM-esek és KTM szimpatizánsok virtuális talákozóhelye...
Pontos idő: 2024 ápr. 27, 10:52

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Segitsetek picit
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 04, 14:07 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2010 márc. 03, 19:25
Hozzászólások: 4
Sziasztok Gege vagyok és egy kicsit még tudatlan. Első motorom venném egy barátomtól, tudomásom szerint ő is biztos helyről vette, egy KTM 125-ös EXC 2003-as 280.000.-at kér érte, rezonátorcső széthorpadva, hátsó fékpofa csere, olajcsere, lánckerék, lánc csere, új váltókar, elméletileg ezek kellenek hozzá és csak adásvételivel rendelkezik. Szerintetek? Előre is köszönöm, amennyiben segíteni tudtok, mint egy kezdő motorvásárlónak. Valamilyen szinten néztem az árakat, úgy 400.000 körül mennek ezek a motorok, de általában forgalmival és nem ennyi hiányossággal. Persze saját célra jó, de ha eladni szeretném, akkor csak kellenének valamilyen papírok - gondolom én. Mégegyszer köszi várom segítségeteket.

Gege Pilisvörösvár :m9


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segitsetek picit
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 06, 21:38 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009 ápr. 21, 9:49
Hozzászólások: 421
Tartózkodási hely: szigetszentmiklós
Gege írta:
Sziasztok Gege vagyok és egy kicsit még tudatlan. Első motorom venném egy barátomtól, tudomásom szerint ő is biztos helyről vette, egy KTM 125-ös EXC 2003-as 280.000.-at kér érte, rezonátorcső széthorpadva, hátsó fékpofa csere, olajcsere, lánckerék, lánc csere, új váltókar, elméletileg ezek kellenek hozzá és csak adásvételivel rendelkezik. Szerintetek? Előre is köszönöm, amennyiben segíteni tudtok, mint egy kezdő motorvásárlónak. Valamilyen szinten néztem az árakat, úgy 400.000 körül mennek ezek a motorok, de általában forgalmival és nem ennyi hiányossággal. Persze saját célra jó, de ha eladni szeretném, akkor csak kellenének valamilyen papírok - gondolom én. Mégegyszer köszi várom segítségeteket.

Gege Pilisvörösvár :m9



Ha rám hallgatsz, baráttól, ismerőstől soha ne vegyél motort,autót. ha gixer van vele, nagy sértődés, esetleg harag lehet belőle!
aztán még adásvételis motort sem ajánlom,mert mi van ha megfog egy zsernyák?feldobod a haverodat?ha nem akkor te iszod meg a levét.
szerintem felejtsd el.
amúgy üdv a klubban.

üdv.: pete

_________________
kátéemforevör


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segitsetek picit
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 07, 10:35 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2010 márc. 03, 19:25
Hozzászólások: 4
Pete!

Kössz a meglátásod már tul vagyok rajta de lessz KTM alig várom mire jo az idö remélem tudok csapatni.Jó motorozást.... :wow:

Gege


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség