KTM Klub fórum

Magyarországi KTM-esek és KTM szimpatizánsok virtuális talákozóhelye...
Pontos idő: 2024 máj. 09, 16:14

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 19 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 18, 20:02 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2010 máj. 12, 20:53
Hozzászólások: 113
Tartózkodási hely: budapest
A következőkben elmesélnék egy érdekes kis történetet...

2010 májusában vettünk egy 2001-es KTM lc4 640 SM típusú paripát.Nagyon jól indult a kapcsolatunk mert iszonyatosan bejött az új gép(előtte drz-m volt), jól ment, fasza fékek, jó futómű...egyszóval pöpec volt a gép!!De sajnos másfél hét után zajok szűrődtek a blokkból!Bevittem a szerintem mindenki által tisztelt és nagyra tartott KTM Zsemberyhez ahol közölték h valószínű vagy hajtókar vagy főtengelycsapágy...Jó, menjünk be számoljunk mennyi lenne, mondtam...néztünk mellég még egy dugattyút és a végösszeg 300 ezer huf lett volna!!Egy kicsit sokallottam mondván h még csak másfél hete van nálam a gép, úgyhogy mondtam , hogy azért utánaérdeklődnék én is!!Megnéztem a létező összes boltot és rájöttem h ezt talán azért olcsóbban is megúszhatnám. kiszedtem a blokkot bevittem Zsemberyhez és otthagytam azzal h megnézik mi kell és majd jelentkeznek...hivtak is rá két napra h szétszedték és hajtók, dúgó, főtengelycsap. kell!!Na mondom jólvan akkor nincs mese rendelem a cuccokat..Wössner dugó, prox hajtókar meg nemtom milyen főtengelycsapágyak azt már elfelejtettem(de gyári beszállító volt) megállt 110 120 között...bevittem zsemberyhez és mondták h oké rendben nekiállnak aztán majd szólnak, naivan gondoltam kész lesz kb egy hét alatt...ÉN NAIV hangsúlyoznám!!!!!A blokk összesen 4 és fél hetet volt náluk ebből másfél hét az enyém mire megjöttek az alkatrészek! az első héten elvitték gépműhelybe de tömítést és más egyebet nem rendeltek hozzá, minden nap hívogattam őket h na miujság stb stb... és mindig ugyanaz ohh holnap vagy holnapután kész van!!már itt kezdtem kiakadni h azé nekem 60 ezer ft(mert ennyi volt a amit nekik adtam munkadíjra , tömítésre, meg gépmunkára) sokkal többet jelent annál minthogy nap mint nap belehazudjanak a pofámba, mindegy megígérték h oké mittomén szerdára kész van mondom ok VÉGRE!!!!Szerdán hivtam mikorra mehetek de mit ad isten a blokk nem készült el...idegbeteg lettem mondtam h szedjék össze a blokkot elhozom a francba elviszem máshová. Addig dumáltunk még belementem h legkésőbb hétfőre elkészül. Pénteken csörgött a telefonom és hívtak h már kész is van!!!!JUHÉÉÉÉÉÉÉÉJJJJJJJ (A BLOKK EL IS KÉSZÜLT 3 HÉT ALATT), örültem mint állat mert már nagyon vártam h mehessek veretni...elhoztam beraktuk itthon a blokkot el is vittem első útjára de 500 m után kivilágított a hőfok lámpa, nah basszus megálltam, hűtővíz nem fogyott nem forrt vártam 15 percet elindultam vele haza!!nem jöttünk rá mi a probléma úgyhogy vissza zsemberyhez ahol másnap hívtak h termosztát volt mehetek érte aztán rá 5 percre megin hív mégsem az volt mert továbbra is világít!!De ők mentek vele fél órát és nem történ a motorral semmi biztos a hőgomba a szar az 25 ezer huf volt úgyhogy mondtam h ez most köszi nem kell!!Használtam igy, folyamatosan égett a lámpa...Azé csak baszta a csőröm, nem hagyott nyugodni addig addig nézegettük a motort míg rájöttünk h fordítva raktuk fel a vízcsöveket a vízpumpára (hangsúlyoznám mi raktuk össze nem a zsemberyék) és ugye így egyből a meleg víz jutott a hengerfejbe nem a hideg!!!Szal kifizettem egy termosztátot meg két ezer munkadíjat így összesen 18ezer forintot de ők az istenért nem jöttek rá h mi lehet a baj!! Elismerem mi raktuk össze de úgy gondolom talán észre vehették volna ekkora tapasztalattal...Mindegy megoltódott az a lényeg!!indulás az első túrára, feltünt h durván füstöl, beletettem kb 100km haza érek nézem az olajat 3 dl elfogyott :S mondom a francba azért ez egy kicsit sok (olaj nem folyt sehol), felöntöttem másnap megint túra 150 km az olajból 4 dl hiányzott!!Hívom Zsemberyt azé ez nem normális beszélek a szervizessel azt mondja jah lehet h be volt maródva a henger is!!!!!Mondom mi???????Erről miért nem szóltatok???Aztán mondja h jah hát igen már 3 lc4-el is volt dolga amibe nem volt jó a wössner dugó mert nem tágul úgy mint ahogy kéne, persze a kérdés megint felmerült miért nem mondta, hogy nem biztos, hogy ez a legjobb választás?!?!!!!már menta kiabálás és mondták, hogy ők nem is szokták kimérni a hengert hanem rutinból az eggyel nagyobbat mondják h azt vigyem(teszem hozzá ez még úgy zajlott le az elején h én kérdeztem h az alap vagy a túlmléretes kell? és a válasz: " ja, ja igen belemegy az egyel nagyobb is"...az volt a mázlim h ahonnan rendeltem a dugattyút ott a sárc megkérdezte mert simán vittem volna a kisebbet)már ez érdekes volt volt h nem is mérik csak rutinosan teszik a nagyobbat!!Ezen kiakadtam és erre azt a választ kaptam: " nekünk az volt a feladtunk h összerakjuk a hozott alkatrészből és nem az h megjavítsuk" :D:D:D:D ...no comment meg hogy én ölbe vittem a blokkot mert minden csak arra ment ki h minél olcsóbb legyen(200ezernél járok)!!!!azért szerintem szólhattak volna :) !! nah mindegy abba maradtunk, hogy tegyek bele 1000km hátha összekopik és ha nem akkor ingyen és bérmentve szétszedik a blokkot és beszer áron kapom az alkatrészt de valahogy így nem volt kedvem használni(gondlom nektek se lett volna) így elvittem a Hosuba garázs műhelybe(ezúton is sok köszönet nekik)széthúzták ismét a blokkot és hívtak is nemsokkal rá h 101-es dugattyúhoz 100as gyűrűt kaptam felszerelve készen :S:S:S!!Úgyhogy ment a rossz pont a wössnernek (gondolom 1000ből ha egy dugót raknak így össze és persze tudom h ez a legnagyobb hiba)Így már érthető a az olajfogyás de számomra nagyon nagy megdöbbenésre erre sem derült fény az összerakás során zsmberynél...Persze hívtam a boltot ahol vettem a dugót és mondta a srác miután kijelentettem h nyilván nem fogok fizetni az új gyűrűért és h szeretném legalább ez egyik blokkszerelés árát visszakapni úgyhogy írjon a wössnernek vagy az beszállítónak vagy mittomén kinek...Mondta h ok persze intézkedik de készüljek fel h a másik oldalról a zsemberyt fogják hibáztatni...persze felhívtam zsemberyt megint és közölték h mert nekik márpedig miért kéne bármit is fizetni meg mi az h neki le kéne ellenőrizni a wössner által kiadott termékeket?!(ebben valahol van igazság, de basszus könyörgöm szerintetek nem kellet volna észre venni????) Hosubás kolega egyből észre vette és mondta h nem érti h ezt hogy nem lehetett észrevenni...Erre a Zsmebery " mert ő tudta h hibát keres" :D:D:D!!!A hengerem egyébként bemaródva(ezt sem mondták) de állítólag még megcsináltatható!!És mit ad isten rendes kezekbe került motor tudni mi baja van és elkészül hamarosan és szelhetjük újra az utakat együtt :yeah !!!

Úgy gondlom ezt már elsőre is lehetett volna így intézni, persze lehet, hogy én reagálom túl (szerintetek?) de valahogy 200ezer ft kiadása után nem ülök fel szívesen egy szar motorra...
Kicsit hosszú lett :) Köszi ha végig olvastad!!

Üdv Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 18, 20:22 
Offline
Klubtag
Klubtag
Avatar

Csatlakozott: 2008 júl. 25, 1:10
Hozzászólások: 2518
Tartózkodási hely: Bugyi
fuzzyka írta:
A következőkben elmesélnék egy érdekes kis történetet...

Üdv Zsolt


Nahh igen, ez a tipikus példája a "kapkodás b*ssza a hülyeséget" című színpadi műnek. :pokeas:

Hogy tömörítsem kicsit a sztorit: Legközelebb előbb kérdezz, utána kapkodj!
Sajnos mostanság néhány szervíz és márkaképviselet a válság hatására erősen elkurvult, viszont a fórumozók nagy többsége gondolkodás nélkül az Ócsai csapatot mondta volna, mert nekik most is ugyanolyan presztízskérdés, hogy normális munkát adjanak ki a kezük közül.

Ott kapsz alkatrészt, meg is csinálják, ráadásul egy főtengely csapágyazáson nem ülnek hetekig (konkrétan az enyém gyorsabban megvolt, minthogy a SPAR-ból visszaértem a hideg sörrel). :wink:

Üdv,

pancel

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 18, 20:43 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2010 máj. 12, 20:53
Hozzászólások: 113
Tartózkodási hely: budapest
pancel írta:
fuzzyka írta:
A következőkben elmesélnék egy érdekes kis történetet...

Üdv Zsolt


Nahh igen, ez a tipikus példája a "kapkodás b*ssza a hülyeséget" című színpadi műnek. :pokeas:

Hogy tömörítsem kicsit a sztorit: Legközelebb előbb kérdezz, utána kapkodj!
Sajnos mostanság néhány szervíz és márkaképviselet a válság hatására erősen elkurvult, viszont a fórumozók nagy többsége gondolkodás nélkül az Ócsai csapatot mondta volna, mert nekik most is ugyanolyan presztízskérdés, hogy normális munkát adjanak ki a kezük közül.

Ott kapsz alkatrészt, meg is csinálják, ráadásul egy főtengely csapágyazáson nem ülnek hetekig (konkrétan az enyém gyorsabban megvolt, minthogy a SPAR-ból visszaértem a hideg sörrel). :wink:

Üdv,


pancel


Nem kapkodtam én...:D
Elmondták mi kell...megvettem, ez lett belőle :S
De igaz kérdezhettem volna, hogy hova vigyem!!!

Üdv Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 18, 21:41 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009 ápr. 21, 9:49
Hozzászólások: 421
Tartózkodási hely: szigetszentmiklós
nekem tavaly eltört a hátsó lengővillám.
kérdeztem itt a kollégákat ki tudna segíteni.mindenki Ócsát ajánlotta.
féltem hogy húzós lesz,de azért ott kötöttem ki.
az új ára 180ezer lett volna,de mondta Norbi,hogy ezt a megoldást felejtsem el,majd szerez.
másnap hívtam,és mit ad isten tudott szerezni egy ugyan olyat mint az enyém (fekete supermoto villa).
50ezerért adta,én meg itthon beszereltem.
Mivel Hosuba garázsról (Dunaharaszti) beszéltél,ezért ajánlom figyelmedbe őket.
Nem szoktam hívogatni őket,nem bratyiztam velük,nem vittem nekik "hideg sört" (Pancel),de mindíg megismernek,ha telefonálok,vagy bemegyek hozzájuk.
ennyi.

üdv.
pete

_________________
kátéemforevör


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 18, 21:43 
Offline
Klubtag
Klubtag
Avatar

Csatlakozott: 2008 júl. 25, 1:10
Hozzászólások: 2518
Tartózkodási hely: Bugyi
pete27 írta:
nekem tavaly eltört a hátsó lengővillám.
kérdeztem itt a kollégákat ki tudna segíteni.mindenki Ócsát ajánlotta.
féltem hogy húzós lesz,de azért ott kötöttem ki.
az új ára 180ezer lett volna,de mondta Norbi,hogy ezt a megoldást felejtsem el,majd szerez.
másnap hívtam,és mit ad isten tudott szerezni egy ugyan olyat mint az enyém (fekete supermoto villa).
50ezerért adta,én meg itthon beszereltem.
Mivel Hosuba garázsról (Dunaharaszti) beszéltél,ezért ajánlom figyelmedbe őket.
Nem szoktam hívogatni őket,nem bratyiztam velük,nem vittem nekik "hideg sört" (Pancel),de mindíg megismernek,ha telefonálok,vagy bemegyek hozzájuk.
ennyi.

üdv.
pete


Na igen, a hideg sör áldása, hogy nem uszítják rám azonnal a kutyákat ha megyek... csak tíz másodperc múlva! :wow: :yeah

Üdv,

pancel

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 18, 22:13 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2010 máj. 12, 20:53
Hozzászólások: 113
Tartózkodási hely: budapest
pete27 írta:
nekem tavaly eltört a hátsó lengővillám.
kérdeztem itt a kollégákat ki tudna segíteni.mindenki Ócsát ajánlotta.
féltem hogy húzós lesz,de azért ott kötöttem ki.
az új ára 180ezer lett volna,de mondta Norbi,hogy ezt a megoldást felejtsem el,majd szerez.
másnap hívtam,és mit ad isten tudott szerezni egy ugyan olyat mint az enyém (fekete supermoto villa).
50ezerért adta,én meg itthon beszereltem.
Mivel Hosuba garázsról (Dunaharaszti) beszéltél,ezért ajánlom figyelmedbe őket.
Nem szoktam hívogatni őket,nem bratyiztam velük,nem vittem nekik "hideg sört" (Pancel),de mindíg megismernek,ha telefonálok,vagy bemegyek hozzájuk.
ennyi.

üdv.
pete


Hosubával már most meg vagyok elégedve...nem csak h hívott ma de dokumentált mindent és küldte e-mailbe, pedig csak eccer találkoztam eddig velük!Nagyon korrektnek túnik az egész szervíz és a csapat is.
Zsemberynél meg már engem is megismernek...Sziával veszik fel a telefont :D

Üdv

Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 18, 22:55 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009 ápr. 21, 9:49
Hozzászólások: 421
Tartózkodási hely: szigetszentmiklós
:D

_________________
kátéemforevör


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 17, 17:30 
Offline
Klubtag
Klubtag
Avatar

Csatlakozott: 2008 jan. 05, 19:55
Hozzászólások: 105
Tartózkodási hely: Erdőkertes
üdv fuzzyka ! :wave

Kérdezhetek :peace: :?: :?: :?:

TE (motor-, autó-) alkatrész kereskedő vagy :?:

_________________
www.vparts.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2010 okt. 01, 17:58 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2010 máj. 12, 20:53
Hozzászólások: 113
Tartózkodási hely: budapest
shark írta:
üdv fuzzyka ! :wave

Kérdezhetek :peace: :?: :?: :?:

TE (motor-, autó-) alkatrész kereskedő vagy :?:



Hy!!

Sorry a késői válaszért már rég jártam erre-fele!!!!
Nem nem vagyok alkatrész kereskedő!!!

Üdv Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 15, 18:08 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Szitu a következő:
Haverom vett egy fiatalabb KTM-et, így eladó sorba került 2002. KTM SX 250-e . Karácsony előtt felvittük a Zsemberyhez. Mondjuk az értékesítőnek, 490.- legyen az irányár. Erre ő, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...max 350.-.Mondom neki, 350-ért nem kellett volna ide felhozzam, otthon eladom ennyiért egy nap alatt. Azt mondja, jó, kiteszi 490.--re. Háromszor küldtünk oda ismerősöket érdeklődni, egyszer sem volt kitolva a motor. Többször telefonáltunk, hogy egy hónap alatt nem került fel a honlapjukra a motor hirdetése. Jó. Eladtuk itthon, (450), pénteken telefonáltunk, hogy ma felmegyünk érte. Úgy is történt, beraktuk a motort, (minden ellenőrzés nélkül) hisz ez itt a Zsembery. Vettünk egy KTM-es sisakot, (50.000) irány haza. Itthon vettük észre, hogy a berugókar le van cserélve egy nem rá való, lenyalt ricnis nem gyári,görbe torx csavarral, felfogatott berugókarra. Egyből telefon az értékesítőnek, azt mondja, ő erről nem tud, ők ilyet nem csináltak. Teljesen elzárkózik minden felől. Egy óra után újabb telefon, a bolt számán, kértük az ügyvezetőt, kérdezik milyen ügyben, azt mondja az ember, hát, igen, lecseréltük, mert ami rajta volt, azzal nem lehetett berugni, mert rossz volt. Hozzáteszem, a motor újszerű állapotban van. Azt mondta, nem kell ide az ügyvezető, meg tudjuk ezt oldani nélküle is, visszaküldjük a berugókart. Akkor mi ez a Zsembery?
Egy inkorrekt, hazug, pitiáner társaság. Egy biztos: innentől egy gyufaszálat se bízok a Zsemberyre.
Gondoltam, ezt jó, ha mindenki tudja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 15, 18:09 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Nos. Elértük az ügyvezetöt a Zsemberynél, elöadtuk a problémánkat,(részletes képanyaggal alátámasztva), és pitiáner gyerekes hazugságokkal ( biztos Kaposváron vették le,holott a motor sose volt Kaposváron, stb.) elhajtott bennünket, (a személyes megkeresés ellenére), és azt mondta se pénzt,se berugokart nem ad. Na ehhez mit szoltok.......


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 15, 18:32 
Offline
Klubtag
Klubtag
Avatar

Csatlakozott: 2008 júl. 25, 1:10
Hozzászólások: 2518
Tartózkodási hely: Bugyi
condom írta:
Nos. Elértük az ügyvezetöt a Zsemberynél, elöadtuk a problémánkat,(részletes képanyaggal alátámasztva), és pitiáner gyerekes hazugságokkal ( biztos Kaposváron vették le,holott a motor sose volt Kaposváron, stb.) elhajtott bennünket, (a személyes megkeresés ellenére), és azt mondta se pénzt,se berugokart nem ad. Na ehhez mit szoltok.......


No igen, van arrafelé nem kevés baj, úgy tűnik.... :Think
Egy vigasz, hogy nem Te vagy az egyetlen, akit hülyének néznek, van itt világlátott kolléga, aki napokig tudna róluk mesélni... :fuck

Üdv,

pancel

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 15, 19:05 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009 okt. 30, 21:05
Hozzászólások: 962
Tartózkodási hely: Érd
condom írta:
Nos. Elértük az ügyvezetöt a Zsemberynél, elöadtuk a problémánkat,(részletes képanyaggal alátámasztva), és pitiáner gyerekes hazugságokkal ( biztos Kaposváron vették le,holott a motor sose volt Kaposváron, stb.) elhajtott bennünket, (a személyes megkeresés ellenére), és azt mondta se pénzt,se berugokart nem ad. Na ehhez mit szoltok.......


Jól tetted, hogy megosztottad velünk tapasztalatodat a Zsemberyvel kapcsolatban.
Nem az első kellemetlen infó velük kapcsolatban. Megháláljuk nekik. :shit:

_________________
Ha felrakod a szart a polcra, mindjárt lekvárnak képzeli magát...

ÍziRájder


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 15, 19:41 
Offline
Klubtag
Klubtag
Avatar

Csatlakozott: 2008 júl. 25, 1:10
Hozzászólások: 2518
Tartózkodási hely: Bugyi
ÍziRájder írta:
condom írta:
Nos. Elértük az ügyvezetöt a Zsemberynél, elöadtuk a problémánkat,(részletes képanyaggal alátámasztva), és pitiáner gyerekes hazugságokkal ( biztos Kaposváron vették le,holott a motor sose volt Kaposváron, stb.) elhajtott bennünket, (a személyes megkeresés ellenére), és azt mondta se pénzt,se berugokart nem ad. Na ehhez mit szoltok.......


Jól tetted, hogy megosztottad velünk tapasztalatodat a Zsemberyvel kapcsolatban.
Nem az első kellemetlen infó velük kapcsolatban. Megháláljuk nekik. :shit:


Mi a célod, megrajzolod, majd összefirkálod őket? :m30 :D

Abban segítek! :yeah

Üdv,

pancel

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 16, 6:43 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 okt. 29, 20:38
Hozzászólások: 844
Tartózkodási hely: Budapest
Na ehhez mit szoltok.......[/quote]


döbbenet.. :puke

_________________
SXC 625


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 16, 17:08 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2010 máj. 12, 20:53
Hozzászólások: 113
Tartózkodási hely: budapest
Ugye-ugye...

Velem üvöltözött az ember, hogy mit képzelek magamról meg mittomén... amikor ŐK nem vették észre h kisebb gyűrű van a dugattyún és szétzabálta az olajat :D :D "használd egy hónapig majd összekopik"!!!! :D :D

Sajnálom h ez mással is előfordul....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 18, 1:47 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2011 feb. 06, 22:22
Hozzászólások: 8
Sziasztok.
Érdeklődnék hogy szerintetek menyit ér meg egy jó állapotú 2001 lc4 640 blokk egyben ?
Kb ? :Think
Köszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 31, 11:15 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009 nov. 07, 22:09
Hozzászólások: 258
Tartózkodási hely: Sárospatak
Nem találtam jobb helyet a kérdésnek: Ócsaiakról van valami infónk, nem veszik fel a telefont :?: :Think


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KTM Zsembery...
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 31, 21:44 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2010 máj. 12, 20:53
Hozzászólások: 113
Tartózkodási hely: budapest
Gyurci írta:
Nem találtam jobb helyet a kérdésnek: Ócsaiakról van valami infónk, nem veszik fel a telefont :?: :Think


70/ 310 0822 Norbi száma, ma beszéltem vele!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 19 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség