KTM Klub fórum

Magyarországi KTM-esek és KTM szimpatizánsok virtuális talákozóhelye...
Pontos idő: 2024 márc. 29, 14:19

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: LC4 640 Túlmelegedés , leállás.
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 16, 23:33 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2012 márc. 11, 2:16
Hozzászólások: 7
Sziasztok!
Hidegen 2 rúgásra beindul , szépen jár minden rendben :yeah körülbelül a ventilátor bekapcsolás előtt a motor menet közben és álló helyben is leáll mintha levenném a gyújtást :stop . Utána be sem indul csak ha hűl egy kicsit. Kérlek adjatok tanácsot mert már nem tudom mit csináljak :peace: . Lassan kezdem megbánni hogy megvettem ezt a motort . :m32 Nem elég ,hogy tavaly év elején körülbelül 180 ezret költöttem szervizre (Zsemberi) generátor álló , forgó rész , gázbovden stb , idén is egy 120 ezres javítással kezdtem az idényt. Tavaly ügyes voltam és a fényezés után fordítva dugtam össze a cdinél 2 kábelt :wow: . Mivel a generátor állórészt előtte tekercseltettem újra 15 ezerért egy über profi céggel nem is gondoltam volna , hogy azzal lehet baj :pokeas: . Ezért miután nem indult a motor , szétbarmoltam a cdimet :app: és vettem egy bontottat 45ért ami zizeg ha ráadom a gyújtást :wow: ,de hát mit vár az ember ennyiért :D .Mivel úgy sem indult ezért került Zsemberiékhez akik miután kicserélték a generátort meg a szabadonfutót meg egy csomó mindent jó lett. :m28 Tudtam is használni kb 2 hónapot . Aztán haza kellett tolnom kb 5 km-t :m26 . Állt egész télen. Most elvittem csepelre egy szervízbe akik gyújtás jeladót cseréltek és így jó lett kb 3 hétig. Kicseréltettem az önindítót is mert nem indult vele a motor és tavaly szétszedtem és láttam , hogy szét is van belül kopva így gondoltam jobb cserélni mint újratekercselésre megint kidobni 15 ezret. Hát persze hogy így se indul :cry . Vettem új akksit fel van töltve fullra így se indul. Automata dekompresszor lesz az tuti. Mindegy betudom rúgni. A lényeg a motorban zsír új dolgok : olaj , olajszűrők , önindító , generátor álló és forgórész , szabadonfutó , gázbowden , hűtőfolyadék , gyertya , gyertyakábel , gyertyapipa . Bontottra kicserélve : cdi , gyújtás jeladó. Pénzem nincs , türelmem még van. Aki végigolvasta annak köszi , aki tud segíteni mi a fene baja lehet annak meg dupla , tripla köszi. Esetleg pár sör :beer :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség