KTM Klub fórum

Magyarországi KTM-esek és KTM szimpatizánsok virtuális talákozóhelye...
Pontos idő: 2024 márc. 29, 0:21

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Karbi
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 11, 17:38 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013 júl. 26, 18:52
Hozzászólások: 74
Tartózkodási hely: europa ukrajna kárpátalja
Sziasztok. Akad egy kis gondom a 640 vasamal. Allo hejzetben csöpög a karbi tulfojoja,ha bevan indítval nem csöpög mar 3 szor szét kaptam de semi rendellenességet nem találtam Bene .alitolag ez nem az eredeti karbi van rajta. Anjit meg róla mikor leveszem a karbi ajat egyből leesik az úszó rész mivel a dekni nyomja a hejere,és kezel mikor fel nyomom a hejere és az úszót is fel tartom nem csöpög .koszonom előre is a válaszokat

_________________
Egyszer élünk !!! Élvezd ki mig lehet !!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karbi
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 12, 20:58 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2014 ápr. 03, 13:21
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Tápióság
Milyen karburátor van rajta ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karbi
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 14, 14:59 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013 júl. 26, 18:52
Hozzászólások: 74
Tartózkodási hely: europa ukrajna kárpátalja
MIKUNI CORR Karbi van rajta

_________________
Egyszer élünk !!! Élvezd ki mig lehet !!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karbi
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 14, 18:40 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2014 ápr. 03, 13:21
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Tápióság
mocimisi írta:
MIKUNI CORR Karbi van rajta


Ahhoz sajnos nincs, de a BST40-hez van rajzom, de a lényeg nem teljesen ez :D hanem, hogy nekem is volt ugyanilyen gondom és az volt a bibi, hogy amibe a tűszelep belecsúszik hüvely, az nem csavarosan, hanem csak egy O-gyűrűs rögzítéssel van bepattintva a karburátor öntvényébe és az csúszott ki a helyéről és folyt az üzemanyag álló helyzetben. O gyűrűt kicseréltem, 20ft, és azóta semmi, lehet hogy az van neked is kimozdulva. Ami a legfontosabb, emlékeim szerint ha leveszed az alját nem szabad kiesnie semminek !! Egy csap, tengely tartja a helyén az úszó-szerkezetet, ha jól emlékszem de lehet, hogy tévedek, már rég volt :D de tudom, hogy genyóztam valamilyen kis csap visszaillesztésével, de ha nem így van akkor sem lenne szabad kihullania semminek alaphelyzetben, gondolom ! Ki kellene venned a karburátort és úgy jobban át tudnád vizsgálni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karbi
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 14, 19:26 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013 júl. 26, 18:52
Hozzászólások: 74
Tartózkodási hely: europa ukrajna kárpátalja
igen nekemis ugy van ahogy a tiedben nekemis kijár az a 0gyürüs fészek de a töbi más! enek nem átlag karbi belseje van ez hüjén van megcsinálva!!! es ahogy elnézem nem könyü leszedni a karbit,de ha nem tudom máskép megoldani a gondom akor muszáj leszek egybe leveni. amugy az a gáz hogy nem látni medig emelkedik fel az uszo mert kezel fel emelem zár de öszerakva nem zár.
Gergő írta:
mocimisi írta:
MIKUNI CORR Karbi van rajta


Gergő írta:
mocimisi írta:
MIKUNI CORR Karbi van rajta


Ahhoz sajnos nincs, de a BST40-hez van rajzom, de a lényeg nem teljesen ez :D hanem, hogy nekem is volt ugyanilyen gondom és az volt a bibi, hogy amibe a tűszelep belecsúszik hüvely, az nem csavarosan, hanem csak egy O-gyűrűs rögzítéssel van bepattintva a karburátor öntvényébe és az csúszott ki a helyéről és folyt az üzemanyag álló helyzetben. O gyűrűt kicseréltem, 20ft, és azóta semmi, lehet hogy az van neked is kimozdulva. Ami a legfontosabb, emlékeim szerint ha leveszed az alját nem szabad kiesnie semminek !! Egy csap, tengely tartja a helyén az úszó-szerkezetet, ha jól emlékszem de lehet, hogy tévedek, már rég volt :D de tudom, hogy genyóztam valamilyen kis csap visszaillesztésével, de ha nem így van akkor sem lenne szabad kihullania semminek alaphelyzetben, gondolom ! Ki kellene venned a karburátort és úgy jobban át tudnád vizsgálni.

_________________
Egyszer élünk !!! Élvezd ki mig lehet !!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karbi
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 14, 19:36 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013 júl. 26, 18:52
Hozzászólások: 74
Tartózkodási hely: europa ukrajna kárpátalja
asztmonta az elözö gazdája hogy ez job karbi mint ami volt rajta.nyitotab dob is van rajta és álitolad hozá van hangolva ez a karbi.Mertmég kaptam hozá a gyári pufot meg a karbiba cserélt alkatrészeket is

_________________
Egyszer élünk !!! Élvezd ki mig lehet !!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karbi
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 14, 20:24 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2014 ápr. 03, 13:21
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Tápióság
mocimisi írta:
asztmonta az elözö gazdája hogy ez job karbi mint ami volt rajta.nyitotab dob is van rajta és álitolad hozá van hangolva ez a karbi.Mertmég kaptam hozá a gyári pufot meg a karbiba cserélt alkatrészeket is


Ha lefabrikálod az alját, dobjál már egy jó minőségű fotót róla, "látomásból" hátha szembeötlik valami bibi !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség