KTM Klub fórum

Magyarországi KTM-esek és KTM szimpatizánsok virtuális talákozóhelye...
Pontos idő: 2024 márc. 29, 9:08

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 209 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 11, 22:48 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
GaBack írta:
Én is ilyet akarok. (Airoh,Tyger) Mert ami most van; Jeb's /TRANSFORMER/ huzatos, (bejönnek a bogarak). Nyámi :lol: Máskor meg nem kapok benne levegőt. Ez meg jobbnak tünik. ??? És hát erre van píz.


Ha tetszik, vedd meg, de így megtapogatva-körbeszimatolva nekem elég gagyinak tűnt. Azon kívül szvsz k#rva ronda is.
Ráadásul akcióban ki lehet fogni ennyi pénzért akár Lazer-t is, az meg azért nagyságrendekkel komolyabban van megcsinálva.
Vagy lehet venni már 30 alatt is teljesen jó HJC-ket (nem akciósan), szóval van választék bőven!

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 18, 22:14 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 08, 18:59
Hozzászólások: 72
Tartózkodási hely: É-K
Sziasztok!

Dugattyú, gyűrű, csapszeg szettet keresek '03 450 EXC. Esetleg valaki megreendelte és megmaradt azt átveszem. Külön a gyűrűk is érdekel, de csak kedd reggelig, akkor megrendelem az újat. Később leírom a tapasztalatokba, hogy mi van 300 üó.-ránál.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 21, 23:05 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
mocsi írta:
Sziasztok!

Dugattyú, gyűrű, csapszeg szettet keresek '03 450 EXC. Esetleg valaki megreendelte és megmaradt azt átveszem. Külön a gyűrűk is érdekel, de csak kedd reggelig, akkor megrendelem az újat. Később leírom a tapasztalatokba, hogy mi van 300 üó.-ránál.


Erre kíváncsi vagyok. Eddig nem volt bontva? Olajat milyen gyakran cseréltél benne?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 22, 13:22 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 08, 18:59
Hozzászólások: 72
Tartózkodási hely: É-K
mic71 írta:
mocsi írta:
Sziasztok!

Dugattyú, gyűrű, csapszeg szettet keresek '03 450 EXC. Esetleg valaki megreendelte és megmaradt azt átveszem. Külön a gyűrűk is érdekel, de csak kedd reggelig, akkor megrendelem az újat. Később leírom a tapasztalatokba, hogy mi van 300 üó.-ránál.


Erre kíváncsi vagyok. Eddig nem volt bontva? Olajat milyen gyakran cseréltél benne?


Nagy terhelés közben /nagygáz, 90 kg, felfelé, fogós talaj stb/ egyszerűen kettétört a kompressziógyűrű. Azóta szétszedtem és kiderült, hogy a két szívószelep tányérja annyira elvékonyodott, hogy elkezdett letöredezni a széle, valszínű ez törhette el a gyűrűt. A hengert, dugót megmérettem, tűréshatáron belül van, ezért pénzhiány miatt gyűrű, szelep csere azt megy össze. Nem volt még bontva. Olajcsere kb.:30-35 üó. Viszont a szeleptányérhoz nincs köze az olajcserének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 22, 19:04 
Offline
Site Admin
Site Admin
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 12:58
Hozzászólások: 1484
Hali!

Ez a gyűrűtörés milyen jelenséget produkált?
(Hang, viselkedés stb.)

Csak hogy hadd okuljunk....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 22, 20:26 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 08, 18:59
Hozzászólások: 72
Tartózkodási hely: É-K
kope68 írta:
Hali!

Ez a gyűrűtörés milyen jelenséget produkált?
(Hang, viselkedés stb.)

Csak hogy hadd okuljunk....


Semmi hang, egyszercsak eltűnt a kraft de nem állt le a motor csak alapjáratom. Ha fel tudtam pötrgetni, még 1-esben emelte az elejét. Ezért azt hittem, hogy csak valami dugulás vagy gyújtás problem és lejöttem a táborig az erdőből vagy 1órán keresztül. A nikasilos henger jól vizsgázott, úgy megette a gyűrű törött oldalát mint a gyerekeim a kinder csokit. A hengerfejes szerint szerencsém volt mert a lemorzsolódó szeleptányér nagyobb kárt is csinálhatott volna. Így hát okuljatok és 200- 250 üó. nál húzzátok szét szelepek kb 25e, heftöm kb4e, vezérmü patentszem ócsó, gyűrűk kb 10e, vs. henger, dugó, gyűrű, szelep stb. 200+ körül


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 23, 18:46 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 okt. 09, 18:33
Hozzászólások: 254
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok !!!

Sajna nem kaptam meg a hátsó gumit amit megrendeltem, ezért vissza is adták a pénzt!
Nem fogok én várni! :twisted:
Valaki segítsen nekem hátsó gumit szerezni, vagy írja meg hol kapok.
Lehetőleg gyári legyen és olcsón, ne gagyi! 8)
KTM LC8-hoz kellene!
Amig nincs gumim addig nem tudom elvinni megcsináltatni rá a vasakat meg a bukócsövet! :(
Segítségeteket előre is köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 23, 22:01 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
mocsi írta:
kope68 írta:
Hali!

Ez a gyűrűtörés milyen jelenséget produkált?
(Hang, viselkedés stb.)

Csak hogy hadd okuljunk....


Semmi hang, egyszercsak eltűnt a kraft de nem állt le a motor csak alapjáratom. Ha fel tudtam pötrgetni, még 1-esben emelte az elejét. Ezért azt hittem, hogy csak valami dugulás vagy gyújtás problem és lejöttem a táborig az erdőből vagy 1órán keresztül. A nikasilos henger jól vizsgázott, úgy megette a gyűrű törött oldalát mint a gyerekeim a kinder csokit. A hengerfejes szerint szerencsém volt mert a lemorzsolódó szeleptányér nagyobb kárt is csinálhatott volna. Így hát okuljatok és 200- 250 üó. nál húzzátok szét szelepek kb 25e, heftöm kb4e, vezérmü patentszem ócsó, gyűrűk kb 10e, vs. henger, dugó, gyűrű, szelep stb. 200+ körül


Mázlista! :D

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 24, 2:10 
Offline
Királyfi
Királyfi
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 15:53
Hozzászólások: 1705
Tartózkodási hely: Ahol csak kell, de főképp Veszprém
Ugye a Pirelli Scorpion jácccik ennél a gépnél, a Pásztói gumiszervizben folyamatosan kapható http://www.pasztoy.hu/motoros/ itt rá tudsz nézni. Ha jól emlékszem 34 ezer a hátsó gumi. Egyébként Bpesten szinte mindegyik KTM üzletben kapsz, de Ócsa és Törökbálint az tuti! A kissebb sebesség indexűt óccsóbbért szerintem ne vedd meg, mert csak 1 életed van.

Solyom írta:
Sziasztok !!!

Sajna nem kaptam meg a hátsó gumit amit megrendeltem, ezért vissza is adták a pénzt!
Nem fogok én várni! :twisted:
Valaki segítsen nekem hátsó gumit szerezni, vagy írja meg hol kapok.
Lehetőleg gyári legyen és olcsón, ne gagyi! 8)
KTM LC8-hoz kellene!
Amig nincs gumim addig nem tudom elvinni megcsináltatni rá a vasakat meg a bukócsö
Segítségeteket előre is köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 24, 13:14 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 13, 13:58
Hozzászólások: 595
Solyom írta:
Sziasztok !!!

Sajna nem kaptam meg a hátsó gumit amit megrendeltem, ezért vissza is adták a pénzt!
Nem fogok én várni! :twisted:
Valaki segítsen nekem hátsó gumit szerezni, vagy írja meg hol kapok.
Lehetőleg gyári legyen és olcsón, ne gagyi! 8)
KTM LC8-hoz kellene!
Amig nincs gumim addig nem tudom elvinni megcsináltatni rá a vasakat meg a bukócsövet! :(
Segítségeteket előre is köszönöm!


Keresd meg Mekit, ő a gumis. Gyári gumi garnitúra, az erős forint miatt 42 pénz volt.

_________________
Tégy a gyűlölet ellen! Te rohadék! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: gumi
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 24, 13:19 
Offline
Klubtag
Klubtag
Avatar

Csatlakozott: 2006 okt. 16, 19:57
Hozzászólások: 1394
Tartózkodási hely: Halásztelek
sziasztok,nincs a pásztoinál sem csak 2hetes határidőre hoznak,meg tbálinton,sőt ócsán sincs,de ott legalább jövő7re igérték,h lessz

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 25, 19:46 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
Mocsi, a szelephézagot milyen gyakran ellenőrizted? Én 30üó-ránként szoktam. Addigra már csak 0,08 szokott lenni a 0,12 helyett. Ha elmegy a szelephézagod, akkor kicsit nyitva marad a szelep és az általad említetthez hasonlóan kicakkosodik, mert egyszerűen elég a széle a szeleptányérnak.

Jó sokáig benne hagyod az olajat :roll:

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: gumi
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 25, 19:50 
Offline
Királyfi
Királyfi
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 15:53
Hozzászólások: 1705
Tartózkodási hely: Ahol csak kell, de főképp Veszprém
Kami írta:
sziasztok,nincs a pásztoinál sem csak 2hetes határidőre hoznak,meg tbálinton,sőt ócsán sincs,de ott legalább jövő7re igérték,h lessz


Ne aggódjatok, beindul a szezon és a kereskedők feltöltik a készleteket. A kérdés csak az, hogy az idén mennyit fognak kérni a gumikért.

_________________
Sok van mi csodálatosabb az embernél !
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 25, 21:32 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 08, 18:59
Hozzászólások: 72
Tartózkodási hely: É-K
mic71 írta:
Mocsi, a szelephézagot milyen gyakran ellenőrizted? Én 30üó-ránként szoktam. Addigra már csak 0,08 szokott lenni a 0,12 helyett. Ha elmegy a szelephézagod, akkor kicsit nyitva marad a szelep és az általad említetthez hasonlóan kicakkosodik, mert egyszerűen elég a széle a szeleptányérnak.

Jó sokáig benne hagyod az olajat :roll:


Mielőtt szétszedtem, 0,15 körül volt a hézag de lehetséges, hogy előtte elment a hézag, a kiégéstől meg visszajött. Akkor ez egy x akta mert a szeleptányér nem megégve van /legalábbis nem látszik rajta/ hanem a szelep záró kúpja kagylósra van kopva /vagy ütve/. Én még nem állítottam rajta szelepet és 200 üó. nál vettem, úgyhogy lehet az én hülyeségem miatt lett kukás, ha ennyi futásnál még nem szabadna elkopni a szelepnek.
Persze itt megint felmerül egy kérdés, hogy a kipufogószelepek miért éppek?
Lehet, hogy az előző tulaj sem foglalkozott a szelepállítással és összeadva az üó. kat akkor már tényleg kifinghatott és ha ezek a következtetések igazak akkor ég a pofám :oops: .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 26, 9:09 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
mocsi írta:
mic71 írta:
Mocsi, a szelephézagot milyen gyakran ellenőrizted? Én 30üó-ránként szoktam. Addigra már csak 0,08 szokott lenni a 0,12 helyett. Ha elmegy a szelephézagod, akkor kicsit nyitva marad a szelep és az általad említetthez hasonlóan kicakkosodik, mert egyszerűen elég a széle a szeleptányérnak.

Jó sokáig benne hagyod az olajat :roll:


Mielőtt szétszedtem, 0,15 körül volt a hézag de lehetséges, hogy előtte elment a hézag, a kiégéstől meg visszajött. Akkor ez egy x akta mert a szeleptányér nem megégve van /legalábbis nem látszik rajta/ hanem a szelep záró kúpja kagylósra van kopva /vagy ütve/. Én még nem állítottam rajta szelepet és 200 üó. nál vettem, úgyhogy lehet az én hülyeségem miatt lett kukás, ha ennyi futásnál még nem szabadna elkopni a szelepnek.
Persze itt megint felmerül egy kérdés, hogy a kipufogószelepek miért éppek?
Lehet, hogy az előző tulaj sem foglalkozott a szelepállítással és összeadva az üó. kat akkor már tényleg kifinghatott és ha ezek a következtetések igazak akkor ég a pofám :oops: .


A szelepeknél nem egyformán megy el a hézag. Nekem az a tapasztalatom, hogy kb 30 üóra alatt beverődik annyit a szelepfészek, hogy 0,1 alá csökken a hézag. Megkeresem este a kezelésiben, de úgy emlékszem 15üó a gyár javaslata az ellenőrzésre.

_________________
Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben meg ne bánd a múltad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: ktm vétel
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 26, 17:06 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 márc. 26, 16:46
Hozzászólások: 139
Tartózkodási hely: Kisvárda (Szabolcs megye)
Sziasztok! Nemsokára szeretnék venni egy ktm exc 400 v 520ast. Nemvolt még üzemórás gépen aztán kicsit félek a költségektől! Leginkább aszfalton használnám supermoto kerekekkel, de nem szeretném minden szezon végén a blokkot újitani! Érdemes vétel lenne e nekem? Gondolkozom még a drz-be...? És kérlek irjátok le a tapasztalokat az üzemórával...mennyinél kell szervíz...mit kell olyankor cserélni, és mennyibe fáj? Thx előre is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 09, 1:39 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 24, 23:26
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: XXIII-ker Soroksár
Sziasztok!
Első tengelyt keresek Lc4 hez (a vékonyabbikat)
És KEHIN karburátorra azt a kis fekete bigyót a mi belemegy a vezetékkötegbe(valami gázállás figyelő,gyújtás állító gondolom)ha nem javítsatok ki.
Üdv:panyo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 09, 8:42 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
panyo11 írta:
Sziasztok!
Első tengelyt keresek Lc4 hez (a vékonyabbikat)Üdv:panyo


Mennyire vékonyat?
Csak mert volt 17-es, 20-as, SM-nál meg 26-os is és ez még csak amiről én tudok...

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 09, 18:24 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 24, 23:26
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: XXIII-ker Soroksár
Hi!
20-ast kersek.
Köszi!
Üdv:panyo
gencsydani írta:
panyo11 írta:
Sziasztok!
Első tengelyt keresek Lc4 hez (a vékonyabbikat)Üdv:panyo


Mennyire vékonyat?
Csak mert volt 17-es, 20-as, SM-nál meg 26-os is és ez még csak amiről én tudok...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 09, 20:26 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
panyo11 írta:
Hi!
20-ast kersek.
Köszi!
Üdv:panyo
gencsydani írta:
panyo11 írta:
Sziasztok!
Első tengelyt keresek Lc4 hez (a vékonyabbikat)Üdv:panyo


Mennyire vékonyat?
Csak mert volt 17-es, 20-as, SM-nál meg 26-os is és ez még csak amiről én tudok...


eBay?
Én anno ott vettem az enyimhez, az árról meg annyit, hogy több volt a postaköltség Ausztriáig, mint maga a tengely! :D

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Segítsetek plíííz!
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 20, 22:52 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 20, 22:38
Hozzászólások: 7
Háj Mindenkinek!

Most vettem egy 2001-es 620as supermoto LC4et.Kéne rá ez az.
Sorolom:
indexek előre/hátra
valami műszerfal kilóméterórával
oldalsztender
1 jobb oldali tükör
utcai gumi előre/hátra

előre is köszi

_________________
Aki kérdez az csak 5 percig hülye,aki nem az az is marad örökre!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítsetek plíííz!
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 21, 8:38 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
Tibi0313 írta:
Háj Mindenkinek!
Most vettem egy 2001-es 620as supermoto LC4et.Kéne rá ez az.
Sorolom:
indexek előre/hátra
1 jobb oldali tükör


Ezek minek :?:
Indexek úgyse fognak normálisan működni: SC-ben nincsen akksi, szal fékezésnél még a fényszóró is elhalványul (hacsak nem teszel hátra LED-es izzót), akkor szted az indexek mit fognak csinálni? Amúgy se kötelező az index, műszakin se kérik, meg amúgy is csak letörik esésnél.
Tükör dettó, úgyse látni benne semmit, műszakira meg felteszel Tesco-s bicikli-tükröt (1400 Ft/db), azt' kalap. Én egyébként 4. éve motorozom tükrök-indexek nélkül és az előbbi talán 2x hiányzott, szóval asszem mondhatjuk, hogy nem létfontosságúak :D

Tibi0313 írta:
valami műszerfal kilóméterórával
oldalsztender
utcai gumi előre/hátra


Műszerfal: biciklibolt, digitális km-óra. Vannak már olyanok, amikben van háttérvilágítás, ezekért akár 5-6e Ft-ot is elkérhetnek, szóval komoly anyagi csapást jelentenek :D
Oldalsztender: x, de sztem eBay-en találsz.
Gumi: index, Supermoto topik, az elmúlt pár napban ott mindenki gumit akart eladni (nekem :lol: ), vagy keresd Mcemru kollégát privátban!

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítsetek plíííz!
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 21, 9:33 
Offline
Titkár
Titkár
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 18:57
Hozzászólások: 3995
Tartózkodási hely: Gyál
gencsydani írta:
Műszerfal: biciklibolt, digitális km-óra. Vannak már olyanok, amikben van háttérvilágítás, ezekért akár 5-6e Ft-ot is elkérhetnek, szóval komoly anyagi csapást jelentenek :D


Mer' te olyan okos vagy, mondjál lécci konkrét típust is, mert megint beszart a km órám, és gondoltam felteszek egy bringaórád kiegészírésnek.

_________________
Ha leszáll az est Sir Lancelot, Sir Galahad és én kirontunk a nyúlból...
ESEMÉNYNAPTÁR


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xerxesza 2007 máj. 21, 10:45-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 21, 9:55 
Offline
Site Admin
Site Admin
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 12:58
Hozzászólások: 1484
Hali!

Nekem az LC4-en CatEye volt fenn, de a vezeték nélküli nem jó, mert bezavar neki az elektromos rendszer. Ebben is létezik világítós, de az nem áll meg 10 alatt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 21, 10:46 
Offline
Titkár
Titkár
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 18:57
Hozzászólások: 3995
Tartózkodási hely: Gyál
kope68 írta:
Hali!

Nekem az LC4-en CatEye volt fenn, de a vezeték nélküli nem jó, mert bezavar neki az elektromos rendszer. Ebben is létezik világítós, de az nem áll meg 10 alatt.


T'om, azért kérdeztem Danit, hogy mit tud 5000-ért!

_________________
Ha leszáll az est Sir Lancelot, Sir Galahad és én kirontunk a nyúlból...
ESEMÉNYNAPTÁR


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Segítsetek plíííz!
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 22, 7:52 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
xerxesz írta:
gencsydani írta:
Műszerfal: biciklibolt, digitális km-óra. Vannak már olyanok, amikben van háttérvilágítás, ezekért akár 5-6e Ft-ot is elkérhetnek, szóval komoly anyagi csapást jelentenek :D


Mer' te olyan okos vagy, mondjál lécci konkrét típust is, mert megint beszart a km órám, és gondoltam felteszek egy bringaórád kiegészírésnek.


Hát azt konkrétan a f#szom se tudja, hogy milyen típus volt, de a legdrágábbak voltak 6 körül voltak...igaz, azt elfelejtettem, hogy én nagykerben (MALI) néztem, szal sima boltban tényleg inkább 10 lehet az a 6...

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 31, 13:42 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 okt. 09, 18:33
Hozzászólások: 254
Tartózkodási hely: Budapest
Tudom hogy nem itt kéne leírnom, de hátha tudtok nekem segíteni!
Egyik haverom Yamaha FAZER motorjához keresünk villát, lehet használt is de jó állapotú legyen!
Vagy esetleg bontott motor alkatrész helyet Budapest vagy Budapest környékén valahol?!

Előre is köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 31, 15:24 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 máj. 03, 10:07
Hozzászólások: 14
Solyom írta:
Tudom hogy nem itt kéne leírnom, de hátha tudtok nekem segíteni!
Egyik haverom Yamaha FAZER motorjához keresünk villát, lehet használt is de jó állapotú legyen!
Vagy esetleg bontott motor alkatrész helyet Budapest vagy Budapest környékén valahol?!

Előre is köszönöm!


a google ezt hozta, lehet, h. lesz:

http://www.auto-tuning.hu/mocibont.html


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 06, 10:09 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 okt. 09, 18:33
Hozzászólások: 254
Tartózkodási hely: Budapest
NovrLa írta:
Solyom írta:
Tudom hogy nem itt kéne leírnom, de hátha tudtok nekem segíteni!
Egyik haverom Yamaha FAZER motorjához keresünk villát, lehet használt is de jó állapotú legyen!
Vagy esetleg bontott motor alkatrész helyet Budapest vagy Budapest környékén valahol?!

Előre is köszönöm!


a google ezt hozta, lehet, h. lesz:

http://www.auto-tuning.hu/mocibont.html


Köszi a segítséget! ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 06, 13:13 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 08, 18:59
Hozzászólások: 72
Tartózkodási hely: É-K
Hello!

2002 520 exc-re keresek kipufogodobot.

_________________
450EXC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 06, 14:03 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
mocsi írta:
Hello!

2002 520 exc-re keresek kipufogodobot.


Aztán milyet??? Gyári azt hiszem van egy maradék.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 06, 14:28 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 08, 18:59
Hozzászólások: 72
Tartózkodási hely: É-K
Jimmy írta:
mocsi írta:
Hello!

2002 520 exc-re keresek kipufogodobot.


Aztán milyet??? Gyári azt hiszem van egy maradék.


Milyet-milyet hát ócsót. Egy havernak kéne mert az övé széttört. Érdekelne az ára!

_________________
450EXC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 06, 20:35 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
mocsi írta:
Jimmy írta:
mocsi írta:
Hello!

2002 520 exc-re keresek kipufogodobot.


Aztán milyet??? Gyári azt hiszem van egy maradék.


Milyet-milyet hát ócsót. Egy havernak kéne mert az övé széttört. Érdekelne az ára!


Na óccsó az biztos nincs!! :D Holnap megnézem,megvan-e.Az árát meg majd kitalálom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 06, 21:27 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 08, 18:59
Hozzászólások: 72
Tartózkodási hely: É-K
Jimmy írta:
mocsi írta:
Jimmy írta:
mocsi írta:
Hello!

2002 520 exc-re keresek kipufogodobot.


Aztán milyet??? Gyári azt hiszem van egy maradék.


Milyet-milyet hát ócsót. Egy havernak kéne mert az övé széttört. Érdekelne az ára!


Na óccsó az biztos nincs!! :D Holnap megnézem,megvan-e.Az árát meg majd kitalálom.


előre is köszi

_________________
450EXC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 07, 16:55 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
mocsi írta:
Jimmy írta:
mocsi írta:
Jimmy írta:
mocsi írta:
Hello!

2002 520 exc-re keresek kipufogodobot.


Aztán milyet??? Gyári azt hiszem van egy maradék.


Milyet-milyet hát ócsót. Egy havernak kéne mert az övé széttört. Érdekelne az ára!


Na óccsó az biztos nincs!! :D Holnap megnézem,megvan-e.Az árát meg majd kitalálom.


előre is köszi



Megvan még a gyári.Ha kell azt oda tudom adni.Megkérdezem mennyi az új ára,aztán megalkudunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 08, 16:37 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Megkérdeztem az új árát,aztán majdnem dobtam is egy hátast! 95E forint! Ha kell 40E-ért oda adom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 08, 19:21 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 08, 18:59
Hozzászólások: 72
Tartózkodási hely: É-K
Nekem korrekt ajánlatnak tűnik, de mint mondtam nem nekem kell, úgyhogy leközvetítem aztán visszaírok.

Köszi!

_________________
450EXC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 09, 7:39 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
mocsi írta:
Nekem korrekt ajánlatnak tűnik, de mint mondtam nem nekem kell, úgyhogy leközvetítem aztán visszaírok.

Köszi!


Rendben.Szólj ha kell.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 16, 16:50 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2007 ápr. 08, 19:19
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Keresnék 950 Adventure-re középsztendert, ha tud valaki akkor írjon légyszi, v. hívjon.. 06209911504

Előre is kössz!!!!

Nyepi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 18, 10:18 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2006 okt. 29, 11:07
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Biatorbágy
Hellotok!Keresek KTM balos visszapillantót.A legjobb lenne a Duke-é de mindegy csak KTM legyen és a tartókonzoljával együtt!

_________________
KTM HARDCORE EXC 525 ('06)
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 27, 11:08 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 08, 18:59
Hozzászólások: 72
Tartózkodási hely: É-K
Jimmy írta:
mocsi írta:
Nekem korrekt ajánlatnak tűnik, de mint mondtam nem nekem kell, úgyhogy leközvetítem aztán visszaírok.

Köszi!


Rendben.Szólj ha kell.


Jimmy!

Bocs, hogy eddig nem jelentkeztem, de sajna összetörtem a kezem /nem motorral/.

A kipuval kapcsolatban azt tudom, hogy a srác még ennyit sem akar rááldozni, úgyhogy asszem ugrott a bót.
Azért köszi az ajánlatod! Üdv

_________________
450EXC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 27, 13:23 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
mocsi írta:
Jimmy írta:
mocsi írta:
Nekem korrekt ajánlatnak tűnik, de mint mondtam nem nekem kell, úgyhogy leközvetítem aztán visszaírok.

Köszi!


Rendben.Szólj ha kell.


Jimmy!

Bocs, hogy eddig nem jelentkeztem, de sajna összetörtem a kezem /nem motorral/.

A kipuval kapcsolatban azt tudom, hogy a srác még ennyit sem akar rááldozni, úgyhogy asszem ugrott a bót.
Azért köszi az ajánlatod! Üdv


És még a motorozásra mondják hogy veszélyes! Mit csináltál a kezeddel??

Amúgy meg nincs mit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 27, 14:49 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jún. 27, 14:12
Hozzászólások: 560
Tartózkodási hely: Kecskemét
LC4-re keresek kartervédőt!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 27, 15:57 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Sanyi írta:
LC4-re keresek kartervédőt!


EXC-é jó rá? Mert az van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 27, 16:57 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
Jimmy írta:
Sanyi írta:
LC4-re keresek kartervédőt!


EXC-é jó rá?


Kizártnak tartom.

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 27, 20:42 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
gencsydani írta:
Jimmy írta:
Sanyi írta:
LC4-re keresek kartervédőt!


EXC-é jó rá?


Kizártnak tartom.


Akkor ezt túl is tárgyaltuk azthizem! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 02, 12:55 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2006 okt. 29, 11:07
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Biatorbágy
Hali!Van egy alu kartervédőm Lc4-re ami kicsit megviselt de fel lehet szerelni!Ja és full gyári!

_________________
KTM HARDCORE EXC 525 ('06)
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 02, 12:57 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2006 okt. 29, 11:07
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Biatorbágy
Ja és tökjó lenne ha szereznézek nekem kis pézért egy kurva balos visszapillt mert a köcsög körzeti meghízott már basztat vagy 2hónapja :?

_________________
KTM HARDCORE EXC 525 ('06)
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 02, 15:44 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 máj. 19, 15:17
Hozzászólások: 539
BUGIC írta:
Hali!Van egy alu kartervédőm Lc4-re ami kicsit megviselt de fel lehet szerelni!Ja és full gyári!

Ha Sanyi kolleganak nem kell akkor en kerhetnek rola kepet, hogy mennyire megviselt?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 02, 15:49 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jún. 27, 14:12
Hozzászólások: 560
Tartózkodási hely: Kecskemét
Képet én is kértem róla, de még nem kaptam!!
:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 209 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség