KTM Klub fórum

Magyarországi KTM-esek és KTM szimpatizánsok virtuális talákozóhelye...
Pontos idő: 2024 ápr. 25, 19:34

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: TELJES FEGYVERZET... avagy miből mid van...
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 25, 19:15 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 márc. 31, 23:15
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp. (20)9835793
Helló!

Ma jól "bevásároltam": bőr kétrészes, protektorokkal, csizma (speed?!), kesztyű ("nyári"), apróságok...

- DIFI ELROY szürke dzseki: 73k
- DIFI ELROY nadrág: 65k
- DIADORA EAGLE fekete csizma: 45k
- DIFI kesztyű fresh: 8k
- maszk: 1k
- térdkoptató: 6k

A térdkoptató?! (inkább az kopjon, mint a bőr(öm). A DIFI cuccok egész jónak tűnnek, feszül minden mintha saját bőrőm lenne. Állítólag tágulni fog - jó lesz -. A térdprotektort a kedves ismerős varrónőmmel egy kicsit feljebb kell varratni. De OK. Talán a csizma a gyenge lácszem?! Kedvesek voltak (majd otthagytam 200k-t) s adtak 8% kedvezmenyt, így a végén 182k-ból megvan a cuccos. A bukónak a "régi életemből" van egy zárt SUOMY sisak.

Egyik sem KTM-es cucc, de azokat nem tudtam felpróbálni sehogy sem! :(

Szerintetek? Üdv. Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TELJES FEGYVERZET... avagy miből mid van...
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 25, 19:56 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4916
Tartózkodási hely: Csepel City
g74 írta:
Helló!

Ma jól "bevásároltam": bőr kétrészes, protektorokkal, csizma (speed?!), kesztyű ("nyári"), apróságok...

- DIFI ELROY szürke dzseki: 73k
- DIFI ELROY nadrág: 65k
- DIADORA EAGLE fekete csizma: 45k
- DIFI kesztyű fresh: 8k
- maszk: 1k
- térdkoptató: 6k

A térdkoptató?! (inkább az kopjon, mint a bőr(öm). A DIFI cuccok egész jónak tűnnek, feszül minden mintha saját bőrőm lenne. Állítólag tágulni fog - jó lesz -. A térdprotektort a kedves ismerős varrónőmmel egy kicsit feljebb kell varratni. De OK. Talán a csizma a gyenge lácszem?! Kedvesek voltak (majd otthagytam 200k-t) s adtak 8% kedvezmenyt, így a végén 182k-ból megvan a cuccos. A bukónak a "régi életemből" van egy zárt SUOMY sisak.

Egyik sem KTM-es cucc, de azokat nem tudtam felpróbálni sehogy sem! :(

Szerintetek? Üdv. Gábor


Hol vetted őket?
Térdkoptató az minek? :shock: Inkább egy cserélhető talpú SM csizmát kellett volna vegyél (Diadoranak is van, ha már ehhez a márkához ragaszkodsz, bár sztem árukhoz képest elég gagyik a csizmáik), úgyis a lábadat fogod kirakni kanyarban (SM-n nem szokás "kiülni")!

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TELJES FEGYVERZET... avagy miből mid van...
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 25, 22:43 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 05, 8:54
Hozzászólások: 164
g74 írta:
Helló!

Ma jól "bevásároltam": bőr kétrészes, protektorokkal, csizma (speed?!), kesztyű ("nyári"), apróságok...

- DIFI ELROY szürke dzseki: 73k
- DIFI ELROY nadrág: 65k
- DIADORA EAGLE fekete csizma: 45k
- DIFI kesztyű fresh: 8k
- maszk: 1k
- térdkoptató: 6k

A térdkoptató?! (inkább az kopjon, mint a bőr(öm). A DIFI cuccok egész jónak tűnnek, feszül minden mintha saját bőrőm lenne. Állítólag tágulni fog - jó lesz -. A térdprotektort a kedves ismerős varrónőmmel egy kicsit feljebb kell varratni. De OK. Talán a csizma a gyenge lácszem?! Kedvesek voltak (majd otthagytam 200k-t) s adtak 8% kedvezmenyt, így a végén 182k-ból megvan a cuccos. A bukónak a "régi életemből" van egy zárt SUOMY sisak.

Egyik sem KTM-es cucc, de azokat nem tudtam felpróbálni sehogy sem! :(

Szerintetek? Üdv. Gábor

a sportcsizmat meg a terdkoptatot en sem ertem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TELJES FEGYVERZET... avagy miből mid van...
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 26, 7:40 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 márc. 31, 23:15
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp. (20)9835793
gencsydani írta:

Hol vetted őket?
Térdkoptató az minek? :shock: Inkább egy cserélhető talpú SM csizmát kellett volna vegyél (Diadoranak is van, ha már ehhez a márkához ragaszkodsz, bár sztem árukhoz képest elég gagyik a csizmáik), úgyis a lábadat fogod kirakni kanyarban (SM-n nem szokás "kiülni")!


Helló!

Bolt: MOTOPORT, Bp. Térdkoptató: a bőr cuccon, kívülről a térdénél - tenyérnyi felületen - nem volt más mint egy tépőzár kapmós része. Gondoltam - ha bukdácsolnék - jobb lenne ott valami komolyabb "csúszófelület." ?! Amúgy nem szeretném kirakni a térdem.
Diadora: amikor a boltban voltam rémlett valami halványan, hogy gagyinak olvastam valahol... (most már tudom, Te is említetted). Igen, talán középkategóriás lehet?!
Sportcsizma: sokkal kényelmesebbnek találtam, mint a krossz csizmát, s nem volt "síbakancs" érzésem, tudtam benne menni. Talán első időkben nem fogok túl sokat a lábtartón állni, (a krosszcsizma elsődleges célja a bokaizületről levenni a terhet?!) s a lábkitesz állandó jelleggel sem fog menni. Ha nagyon gáz, s erősen kopik a talpa, akkor beszerzek egy krossz csizmát.

Szerettem volna elmozdulni a mostani szerelésemtől: bukó, vászon dzseki, farmer - no protektor -, túrabakancs, vászonkesztyű (Ami nagyon csúcs, külső varrással bír. Persze nem motorhoz való). Ez volt az első tipp, meglátjuk. :)

Üdv. Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TELJES FEGYVERZET... avagy miből mid van...
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 26, 11:15 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 17, 11:25
Hozzászólások: 1035
A krossz/endúró csizmák nagy előnye, hogy védik a lábat és nem csak imitálják mint a sport/túracsizmák.
Ezért is írtam/írtunk korábban is rendes krossz/SM csizmát.

Nem az lábtartón állva motorozáshoz kell ilyen csizma, hanem ahhoz, hogy kibírja a lábad ha elkapsz vele valamit.

Friss példa: két napja leszedte a lábtartóról a lábamat valami. Fogalmam sincs, hogy mi lehetett, az úttesten csak valami kis furcsa alakú pár cm-es bigyót észleltem, amin ráadásul át sem mentem - na most ha azt egy sportcsizmában kapom meg, valszeg kicsit jobban megérzem, lévén annak sem az orra sem a talpa közel sincs olyan kemény.
Tudom, hogy SM-mel nem terepre szándékozol menni, de ha megnézed a futárokat, ők sem gyakran terepeznek, mégis ilyeneket hordanak. Nem véletlenül.

Guggolós mocikon a merev terepcsizmákat nem lehet hordani, de SM-en ezt lehetővé teszi az üléspozíció, így mindenképpen ezt érdemes választani.

Az ne érdekeljen, hogy milyen a járás benne, egyrészt mert meg lehet szokni, másrészt pedig ha gyalog hosszan kirándulni amúgy sem mehetsz motoros cuccban - mindenképpen kell intézni váltóruhát. Ott nem a csizma lesz a legkomolyabb probléma. :)
(na jó, nekem az csizma a legkomolyabb, de szerencsére az 52l-es dobozba már éppen befér ;) ).

Szepy


g74 írta:
gencsydani írta:

Hol vetted őket?
Térdkoptató az minek? :shock: Inkább egy cserélhető talpú SM csizmát kellett volna vegyél (Diadoranak is van, ha már ehhez a márkához ragaszkodsz, bár sztem árukhoz képest elég gagyik a csizmáik), úgyis a lábadat fogod kirakni kanyarban (SM-n nem szokás "kiülni")!


Helló!

Bolt: MOTOPORT, Bp. Térdkoptató: a bőr cuccon, kívülről a térdénél - tenyérnyi felületen - nem volt más mint egy tépőzár kapmós része. Gondoltam - ha bukdácsolnék - jobb lenne ott valami komolyabb "csúszófelület." ?! Amúgy nem szeretném kirakni a térdem.
Diadora: amikor a boltban voltam rémlett valami halványan, hogy gagyinak olvastam valahol... (most már tudom, Te is említetted). Igen, talán középkategóriás lehet?!
Sportcsizma: sokkal kényelmesebbnek találtam, mint a krossz csizmát, s nem volt "síbakancs" érzésem, tudtam benne menni. Talán első időkben nem fogok túl sokat a lábtartón állni, (a krosszcsizma elsődleges célja a bokaizületről levenni a terhet?!) s a lábkitesz állandó jelleggel sem fog menni. Ha nagyon gáz, s erősen kopik a talpa, akkor beszerzek egy krossz csizmát.

Szerettem volna elmozdulni a mostani szerelésemtől: bukó, vászon dzseki, farmer - no protektor -, túrabakancs, vászonkesztyű (Ami nagyon csúcs, külső varrással bír. Persze nem motorhoz való). Ez volt az első tipp, meglátjuk. :)

Üdv. Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 26, 13:31 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 márc. 31, 23:15
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp. (20)9835793
Szia Szepy!

Teljesen igazad van. Köszönöm a kifejtést.

Féltem tőle, hogy a csizmát elszúrom, de teljesen be voltam sózva, hogy legyen meg minden. Ha esetleg holnap csak én tudtam volna elhozni lábon a mocimat. S mostanában elég sokat el kell "lógnom" a melóból több utánajárás nem fért volna bele. Lehet, hogy rossz döntés volt.

Már napok óta figyelem a mocisokat (kocsiból), hogy milyen szereléseket hordanak, s úgy látom, hogy igen sokan (nem futárok), de csak félcipőben-farmerben nyomják. Elég gáz. :(

De láttam már: félcipőt, sportcipőt, bakancsot, katonai bakancsot, speed csizmát, krossz csizmát.

Szóval kissé elbaltázva, de minden halad szépen, ezen is javítunk (talán visszaveszik?!). :) A fő, hogy ma sikeresen abszolváltam a rutin vizsgát , a a jövő hét ill. az utáni héten szinte minden nap forgalomban leszek. S ha jól megy a dolog május 17-én vizsga. :)

Üdv. Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 26, 14:07 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 18, 11:39
Hozzászólások: 393
Tartózkodási hely: Onga
Annyira sztem nem cseszted el a csizma típusát, mert ha nem őrültködni akarsz vele csak közlekedni akkor még a sima bakancs is elég. Egyébként egy jó enduro vagy sm csizma télleg többet véd.
Én mondjuk endurózok de mikor ráddől olykor a mmotorod hálát adsz hogy nem bakancsban indultál el...
Alapvetően sztem bármibe lehet motorozni, más tészta hogy ha nincs rajtam a csizma meg a bukó én nem merem neki annyira verni.

_________________
I don't wanna be an angel, I just wanna be God !!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 26, 14:29 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 17, 11:25
Hozzászólások: 1035
Ezzel az a baj, hogy az ember nem indulásnál, az öltözködésnél dönti el, hogy aznap belekanyarodik-e egy Golf oldalról (miközben kb, 60-nal mentem), vagy felcsapódik-e valami az útról (70-es tempónál 70-es táblánál a város "közepén").

Igen, ha figyelsz az segíthet, de a mások hülyesége és figyelve sem látható körülmények ellen nem véd.

Szepy

Fox írta:
Annyira sztem nem cseszted el a csizma típusát, mert ha nem őrültködni akarsz vele csak közlekedni akkor még a sima bakancs is elég. Egyébként egy jó enduro vagy sm csizma télleg többet véd.
Én mondjuk endurózok de mikor ráddől olykor a mmotorod hálát adsz hogy nem bakancsban indultál el...
Alapvetően sztem bármibe lehet motorozni, más tészta hogy ha nincs rajtam a csizma meg a bukó én nem merem neki annyira verni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 26, 14:36 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 17, 11:25
Hozzászólások: 1035
Szerintem nem szúrtál el semmit, van egy kényelmes csizmád, amit esetleg előre ismerten sétálós programhoz is felvehetsz és messze több védelmet ad mint egy utcai cipő.
Nekem sem volt már krosszcsizmám a robogón (igaz oda azonnal vettem egy magas szárú bakancsot, nem félcipőt mint sokan), de alighogy először felvettem, az eredetileg csak terepre szánt csizmát, azonnal elkezdtem hordani mindennapokra is. A váltás, a gyaloglás megszokást igényelt benne, de az én szolíd stílusom mellett is volt már jópá helyzet, amikor ez mentette meg a lábamat minimum egy komoly töréstől. Nem csak terepen.

A motorosok átlagos öltözködése alapján, pláne idehaza, szerintem ne ítélj. Ha az utasnak nagyon nincs más cipője, a maga szárú bakancs a nagyon minimum amit én _elvárok_ (enélkül nem is viszek senkit), hogy legalább a szél ellen védje a lábát.
Ezek akik kesztyű nélkül és sportcipőben+farmerben motoroznak még nyaranta is annyira szétküldik az ízületeiket, hogy pár év és mozogni is alig tudnak majd. Arról nem is beszélve, hogy mi van ha a "nagy" rutinjukban elesnek, vagy ütköznek valakivel.
Hiába nem sajáthibás az eset, ha rommátörik a gyerek és jó esetben "csak" pár kg gipsszel megússza...

Szepy

g74 írta:
Szia Szepy!

Teljesen igazad van. Köszönöm a kifejtést.

Féltem tőle, hogy a csizmát elszúrom, de teljesen be voltam sózva, hogy legyen meg minden. Ha esetleg holnap csak én tudtam volna elhozni lábon a mocimat. S mostanában elég sokat el kell "lógnom" a melóból több utánajárás nem fért volna bele. Lehet, hogy rossz döntés volt.

Már napok óta figyelem a mocisokat (kocsiból), hogy milyen szereléseket hordanak, s úgy látom, hogy igen sokan (nem futárok), de csak félcipőben-farmerben nyomják. Elég gáz. :(

De láttam már: félcipőt, sportcipőt, bakancsot, katonai bakancsot, speed csizmát, krossz csizmát.

Szóval kissé elbaltázva, de minden halad szépen, ezen is javítunk (talán visszaveszik?!). :) A fő, hogy ma sikeresen abszolváltam a rutin vizsgát , a a jövő hét ill. az utáni héten szinte minden nap forgalomban leszek. S ha jól megy a dolog május 17-én vizsga. :)

Üdv. Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 26, 14:38 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 márc. 31, 23:15
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp. (20)9835793
Helló!

Részemről a fáklyásmenet. ... szóval krossz csizma:

márka / típus / beszerzési forrás / ár ? pls.

Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 26, 19:53 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4916
Tartózkodási hely: Csepel City
g74 írta:
Helló!

Részemről a fáklyásmenet. ... szóval krossz csizma:

márka / típus / beszerzési forrás / ár ? pls.

Gábor


SIDI/MotorLine
Alpinestars/Auner? (de szvsz inkább a bécsi)
Gaerne/Corsaro
Oxtar/?
Árban ~45-től indulnak, felső határ kb. a csillagos ég...

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 26, 20:10 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 15, 16:49
Hozzászólások: 2743
Tartózkodási hely: Nagykáta
gencsydani írta:
Oxtar/?


Elméletileg BlackMotors: http://blackmotors.hu/kiegeszitok.phtml


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 26, 20:15 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 15, 16:49
Hozzászólások: 2743
Tartózkodási hely: Nagykáta
AXO-t nem említettétek, én több mint tíz évig használtam egy endurocsizmát, akkor vált le a talpa. Megszögelve még tartaléknak jó. :-) Árakat nem tudom, a http://www.sixsixone.hu/ forgalmazza a márkát, de enduro/krossz csizma most nincs a honlapjukon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 26, 20:52 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4916
Tartózkodási hely: Csepel City
faki írta:
gencsydani írta:
Oxtar/?


Elméletileg BlackMotors: http://blackmotors.hu/kiegeszitok.phtml


Az ugyanaz a cég, mint az Auner, nem?

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 26, 20:59 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4916
Tartózkodási hely: Csepel City
faki írta:
AXO-t nem említettétek, én több mint tíz évig használtam egy endurocsizmát, akkor vált le a talpa. Megszögelve még tartaléknak jó. :-) Árakat nem tudom, a http://www.sixsixone.hu/ forgalmazza a márkát, de enduro/krossz csizma most nincs a honlapjukon.


Tényleg, AXO is jó. Bár az se túl olcsó...

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 26, 21:12 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 15, 16:49
Hozzászólások: 2743
Tartózkodási hely: Nagykáta
gencsydani írta:
Az ugyanaz a cég, mint az Auner, nem?


Biztos, egy udvarban vannak. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 27, 7:50 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 márc. 31, 23:15
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp. (20)9835793
Helló!

Köszi a tippeket a SIDI és az a AXO tűnik szimpatikusnak... az "AXO"-s forgalmazó ma bele is fér a napomba.

Üdv. Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TELJES FEGYVERZET... avagy miből mid van...
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 27, 8:34 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4916
Tartózkodási hely: Csepel City
KTMSzepy írta:
A krossz/endúró csizmák nagy előnye, hogy védik a lábat és nem csak imitálják mint a sport/túracsizmák.


Azért a komolyabb sportcsizmák elég jól védenek! Gyorsasági versenyzők "kicsit" nagyobb sebességgel és jóval keményebb felületre szoktak érkezni eséskor, mégsincs annyival több lábsérülés náluk, mint az offroad versenyzőknél.
Persze biztos, hogy nem véd annyira (márcsak a fizikailag kisebb méretek - rövidebb szár pl. - miatt is lehetetlen volna), de azért nagyságrendekkel jobb, mint egy utcai cipő/bakancs.

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 27, 8:39 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 18, 11:39
Hozzászólások: 393
Tartózkodási hely: Onga
gencsydani írta:
faki írta:
gencsydani írta:
Oxtar/?


Elméletileg BlackMotors: http://blackmotors.hu/kiegeszitok.phtml


Az ugyanaz a cég, mint az Auner, nem?


Ugyanaz a cég. :idea:

_________________
I don't wanna be an angel, I just wanna be God !!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 27, 8:41 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4916
Tartózkodási hely: Csepel City
Fox írta:
gencsydani írta:
faki írta:
gencsydani írta:
Oxtar/?


Elméletileg BlackMotors: http://blackmotors.hu/kiegeszitok.phtml


Az ugyanaz a cég, mint az Auner, nem?


Ugyanaz a cég. :idea:


Elég rabló egy banda, szal én nem ajánlom őket.

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 27, 9:16 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 18, 11:39
Hozzászólások: 393
Tartózkodási hely: Onga
gencsydani írta:
Fox írta:
gencsydani írta:
faki írta:
gencsydani írta:
Oxtar/?


Elméletileg BlackMotors: http://blackmotors.hu/kiegeszitok.phtml


Az ugyanaz a cég, mint az Auner, nem?


Ugyanaz a cég. :idea:


Elég rabló egy banda, szal én nem ajánlom őket.


Ez mondjuk igaz. Laza 300%os haszonkulccsal nyomják...

_________________
I don't wanna be an angel, I just wanna be God !!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 28, 12:01 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 márc. 31, 23:15
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp. (20)9835793
Helló!

A múlt heti Erdély túrán beláttam, hogy valami cross/enduro cuccosokat is be kell szereznem! :) Így el is battyogtam az universalmoto-hoz (köszi ZorroMoto a tippet), s bevásároltam egy "teljes harci öltözéket".

- Oxtar Tex Pro csizma, (állat jónak tűnik),
- Matrix bukó (nem top, de jónak tűnik),
- Zero7 páncél + térdvédő (jónak tűnik),
- Evs könyökvédő (ez volt),
- Fox szett + kesztyű (olyan amilyen?!),
- GX szemüveg (dupla üveggel + letépő fóliák),

"szinte mindent beszerzési áron kaptam?!" (ez mit is jelent?!): csizma: 60e, sisak: 30e, szemüveg: 14e, fox: 37e

Remélem kapok otthon még vacsorát! :)

Üdv. Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 28, 14:13 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4916
Tartózkodási hely: Csepel City
g74 írta:
Helló!

A múlt heti Erdély túrán beláttam, hogy valami cross/enduro cuccosokat is be kell szereznem! :) Így el is battyogtam az universalmoto-hoz (köszi ZorroMoto a tippet), s bevásároltam egy "teljes harci öltözéket".

- Oxtar Tex Pro csizma, (állat jónak tűnik),
- Matrix bukó (nem top, de jónak tűnik),
- Zero7 páncél + térdvédő (jónak tűnik),
- Evs könyökvédő (ez volt),
- Fox szett + kesztyű (olyan amilyen?!),
- GX szemüveg (dupla üveggel + letépő fóliák),

"szinte mindent beszerzési áron kaptam?!" (ez mit is jelent?!): csizma: 60e, sisak: 30e, szemüveg: 14e, fox: 37e

Remélem kapok otthon még vacsorát! :)

Üdv. Gábor


Sztem a sisak az elég drága ahhoz képest hogy akciós Lazer-t lehet kapni 36-ért...
A csizma meg a Fox az (itthoni) árában volt kb., a szemüveg viszont kifejezetten olcsónak tűnik (kérdéses persze hogy milyen a minősége).

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 29, 19:12 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2007 márc. 31, 23:15
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp. (20)9835793
Helló!

Néztem a FOX-ot is, de ez az OXTAR jobbnak tűnt. S talán az is lesz. A mai napon "realizáltam", hogy Koriori és AtH is OXTAR-ban "nyomja." :)

A sisak?! Nem tudom ... meglátjuk. Iszonyat könnyű, s "állítólag a legmodernebb technikát tartalmazza".

Üdv. Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 04, 14:13 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 22, 12:49
Hozzászólások: 324
Tartózkodási hely: Bp.X.ker/Makó/Szeged
ajánljatok, paint-ballos ruhát!
:)

motardos bőrruciban ér!? vagy csak szimplán protektor-ing?!
:shock:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 04, 14:35 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4916
Tartózkodási hely: Csepel City
KusziMoto írta:
ajánljatok, paint-ballos ruhát!
:)


A terep jellegének megfelelő mintázatú katonai gyakorló. Nem akadályozza a mozgást, jól szellőzik, mosógépben könnyen tisztítható.


KusziMoto írta:
motardos bőrruciban ér!? vagy csak szimplán protektor-ing?!
:shock:


5 perc után megdöglenél benne.

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 16, 12:37 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 22, 12:49
Hozzászólások: 324
Tartózkodási hely: Bp.X.ker/Makó/Szeged
gencsydani írta:
KusziMoto írta:
ajánljatok, paint-ballos ruhát!
:)


A terep jellegének megfelelő mintázatú katonai gyakorló. Nem akadályozza a mozgást, jól szellőzik, mosógépben könnyen tisztítható.


KusziMoto írta:
motardos bőrruciban ér!? vagy csak szimplán protektor-ing?!
:shock:


5 perc után megdöglenél benne.


végül protektor ingben voltam, meg pulcsiban, kúsztunk másztunk, nagyon jóó volt. találatot nem kaptam, de az utolso forduloban lőszer hiányában elég veszélyes volt az két darab hordo ami mögé bújtam. :( :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség