KTM Klub fórum

Magyarországi KTM-esek és KTM szimpatizánsok virtuális talákozóhelye...
Pontos idő: 2024 márc. 28, 14:08

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 22, 23:17 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
Gabesz,

Ismerem a karbit, mert én is cseréltem anno az LC4 SM-en 41-es FCR-re. Aztán eladtam, mikor megvettem az EXC-t, mondván azon az van. Igazából az erejével semmi bajom, sőt... Nekem is inkább a megcsuklás tűnt fel alul, de csak SM szetnél, mert terepen brutál így is. Ez a deklis dolog viszont érdekel. Tudsz róla küldeni képet? Mármint belülről?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 22, 23:22 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:45
Hozzászólások: 1613
Tartózkodási hely: Budapest
Jimmy írta:
mic71 írta:
Gratula a géphez! Te legalább használni is fogod :)


Kösz!Remélem legalább annyira jó lesz mint az 520 volt.Mindenki szidta mint a bokrot amikor megvettem,de nekem semmi problémám nem volt vele.Igaz az elején nagyon nem szerettem a hirtelen és durva reakciói miatt(meg bevallom k..va erős volt) de aztán megbarátkoztam vele.
Remélem azért a következő Veszprém környéki csapatásra jössz ha lessz! :D Meg ha Condom cimbora vállalja az idegenvezetést! :D


Mondjuk a mostani kondimban már túlélő túra lenne, de a múltkor is súrolta a határát :) Igyekszem több időt felszabadítani és többet motorozni. Télen nyomok egy kis edzést és remélem, hogy mire felkerül a vonóhorog, addigra a kondit is összeszedem. Nagyon tetszett a veszprémi terep, úgyhogy szeretnék menni arra is és a nagytarcsai pályát is jó lenne már megismerni teljes hosszában. Aztán lehet majd csereüdültetéses rendszerben csinálni :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: boyesen
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 23, 9:49 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2006 nov. 16, 21:45
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Mic 71. nem tudok küldeni,viszont próbálj meg rákeresni a www.btosport.com vagy a www.motosportoutlet.com oldalakon ezek amerikai internetes áruházak oldalai. ott meg a boyesen qickshot -ra. ez a termék neve. vagy esetleg magára a boyesen-re valami keresőben. szerintem ott lesz kép. 5 csillagot kapott a teszteken. azt tudom ,hogy itt nállunk még csak annak van akinek a haverom hozott.ifj. Borka János kawasaki 250 4t megmég egy két crossversenyző. Tegnap nézegettem mert le van szedve , valószínű egy picivel méjjebb is mint a gyári és máshogy állnak benne a furatok. ha mégsem találod ,akkor írjál emailt a haveromnak . biztosan küld neked egymillió képet szivesen és bármit hoz usából nagyon jó árakon! email: madeinhungary@yahoo.com

üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27, 9:51 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Mi van apám?Oda ba..ott az 525 és nem tudsz irni vagy folyamatos az orgazmus? :lol: :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27, 12:10 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
Mi van apám?Oda ba..ott az 525 és nem tudsz irni vagy folyamatos az orgazmus? :lol: :wink:


Max az idegtől lehetne orgazmusom!!!!A srácnak volt hitele a motoron,és addig nem adja oda amíg meg nem jön a törzskönyve.Mondtam neki hogy adok lóvét,aztán majd jön a könyv amikor akar,csak had guruljak a paripával.De nem akarja adni.Szombat,vasárnap is mentek az öregék,én meg otthon téptem magam a tv elött.Majdnem szétb@szott az ideg!!!Pedig mennyire fasza idő volt tegnap is wazzeg!!!!Akkorát tudtam volna menni hogy összefutott volna a falu!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 27, 19:18 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Akkor megetted a hugyoskörtét rendesen! :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 28, 13:50 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
Akkor megetted a hugyoskörtét rendesen! :roll:



És meghozzá nem is kicsit!!!!!!!
Sírni tudnék wazzeg!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 01, 10:17 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Na mi van apám?Vége már a megszoritásoknak? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 02, 17:48 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
Na mi van apám?Vége már a megszoritásoknak? :roll:


Megvan wazzeg!!!!!!!!!!!!!!!!Örülök mint majom a farkának (az aszony már nem annyira,de ez van)!!!!
Mentem is vele ma egy karikát!Azért ez egy más kategória!Ha a két motor között zongorázni tudnám a külömbséget,eljátszanám Bach összes művét félkézzel!!!!Sokkal kezelhetőbb mint az 520,de nem gyengébb!Meg a két futómű között ég és föld a külömbség!Csak még van egypár dolog amit magamhoz kell állítgatni.De azt csak a jövő héten,mert holnap reggel irány a Bakony!!!!!!! :D :D :D :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 02, 20:30 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
Jimmy írta:
condom írta:
Na mi van apám?Vége már a megszoritásoknak? :roll:


Megvan wazzeg!!!!!!!!!!!!!!!!Örülök mint majom a farkának (az aszony már nem annyira,de ez van)!!!!
Mentem is vele ma egy karikát!Azért ez egy más kategória!Ha a két motor között zongorázni tudnám a külömbséget,eljátszanám Bach összes művét félkézzel!!!!Sokkal kezelhetőbb mint az 520,de nem gyengébb!Meg a két futómű között ég és föld a külömbség!Csak még van egypár dolog amit magamhoz kell állítgatni.De azt csak a jövő héten,mert holnap reggel irány a Bakony!!!!!!! :D :D :D :D :D


Gratula!

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 03, 20:22 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Megkütted a gépet?Hogy tetszik a méregzsák? :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 03, 20:47 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
Megkütted a gépet?Hogy tetszik a méregzsák? :wink:


Meg hát!!!!!!170 km-t mentünk ma! Egyenlőre még nagyon szokatlan,meg magamhoz kell még állítgatni a dolgokat.De egész más mint az 520 volt,sokkal kezelhetőbb nem annyira hirtelen,meg egy kicsit jobban kell forgatni.Ugyanolyan erős csak valahogyan másképp adj le azt az erőt.A srácnak nem volt a kormány alatt magasító,idő meg nem volt felrakni,így én meg ilyen colos lévén egész nap görnyedtem,úgyhogy nap végére majdnem leszakadt a derekam.De aztán a nap végén bebaszott a virágos nyár,kaptam egy hátsó defektet.Hiába nyomtuk bele a defekt sprét,nem fogta meg,így kb 15 km-t jöttem hazáig defektel.

U.I.Remélem megtudom majd mutatni neki a Veszprém környéki helyeket is! :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 04, 18:11 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Hogy meg tudod e neki mutatni, na az látod csak rajtad mulik! \:D/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 04, 20:07 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Az a baj hogy le se ér a lábam annyit futok minde nap.De ha tudok akkor megyek.Be akarom próbálni azt a siratófalt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 04, 21:02 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Ja az öreg azóta is az aknaszedését meséli mindenkinek!Az elmeroggyant! :D Mostmár bevallhatom hogy akkor ott konkrétan becsokiztam! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 04, 21:35 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2006 nov. 16, 21:45
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
megtaláltam!! csak cirka 500 dolcsi:)) nézd meg a www.btosports.com on ott baloldalt a tartalomnál Controls majd legörgetve ott a scotts Steering Stabilizers


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 04, 22:23 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Gabesz írta:
megtaláltam!! csak cirka 500 dolcsi:)) nézd meg a www.btosports.com on ott baloldalt a tartalomnál Controls majd legörgetve ott a scotts Steering Stabilizers


Hát wazzeg ez tényleg nem olcsó.Mostmár az idei szezonnak ugyis letelt,de azthiszem tavasszal veszek egyet.Megkérem a haveromat, ő is amerikába van, hogy nézzen már körül a környékükön hátha talál valamit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 04, 22:39 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2006 nov. 16, 21:45
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
ott tudja megrendelni ahol nézted. kiküldik postán.

tudom,hogy a haverodat kérdezed,de. állítólag sokat számít! nagyon jól lehet álligatni a csillapítást rajta. van hozzá egy védő is mivel elég jól le lehet fejelni!! a haverom sokszor imába foglalta ,hogy megmentette az életét! a dakaron homokba elengedhetetlen!! Mégy arra?? ha engem kérdezel 100000 ből kurvasokat motorozok anélkül is:)) kar kell ,nem stabilizátor! de ha sok pénzed van akkor vegyél rá sok kacatot:)így sem elég nehéz az eleje.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 05, 16:02 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2006 nov. 16, 21:45
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Jimmy!! válaszolt a haverom a scottsal kapcsolatban. hibátlan állapotban van az övé és eladná. 70000 ért!! viszont venned kell hozzá felfogatót is 24000 ért amit a scotts oldalán nem láttam de az ott feltüntetett 500 dolcsi fölé még azt is felszámolhatod!! +mire hazahozza neked . 10%

így könnyen kiszámolhatod,hogy jó vétel 70 ért!! azt nem értettem ahogy írta hogy motortól függ milyen tartó kell hozzá??? azt viszont tudom ,hogy ktm tartója neki is van !! így az is megoldott mert ő meg azt nem tudta,hogy szintén ktm re kellene.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 05, 16:11 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2006 nov. 16, 21:45
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
itt nézd meg miről is van szó... www.scottsperformance.com/tripleclampkit.php azt hiszem az egész felsővillabefogóról van szó.. az lenne +24000 a ktm ed re.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 05, 18:23 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Gabesz írta:
ott tudja megrendelni ahol nézted. kiküldik postán.

tudom,hogy a haverodat kérdezed,de. állítólag sokat számít! nagyon jól lehet álligatni a csillapítást rajta. van hozzá egy védő is mivel elég jól le lehet fejelni!! a haverom sokszor imába foglalta ,hogy megmentette az életét! a dakaron homokba elengedhetetlen!! Mégy arra?? ha engem kérdezel 100000 ből kurvasokat motorozok anélkül is:)) kar kell ,nem stabilizátor! de ha sok pénzed van akkor vegyél rá sok kacatot:)így sem elég nehéz az eleje.


Eszem ágában sincs a dakarra menni.Az biztos hogy 100 ezerből sokat lehet motorozni,de minek kinlódjon az ember ha nem muszály.Nem akarok semmi feleslegeset venni,de aztmondják ez a stabilizátor kurva jó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 06, 17:33 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 31, 10:33
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Csákberény
condom írta:
Hogy meg tudod e neki mutatni, na az látod csak rajtad mulik! \:D/


Hi Hi! na tökéletlenek megjöttem a "hentestől"! pár hét vagy hónap és teljesen aktív leszek a pályán! na persze igen csak rajta múlik! Gép sikeredett?

_________________
Sniper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 06, 20:21 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
Sniper írta:
condom írta:
Hogy meg tudod e neki mutatni, na az látod csak rajtad mulik! \:D/


Hi Hi! na tökéletlenek megjöttem a "hentestől"! pár hét vagy hónap és teljesen aktív leszek a pályán! na persze igen csak rajta múlik! Gép sikeredett?


Neked hogy áll a vasad?

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 06, 20:27 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Sniper írta:
condom írta:
Hogy meg tudod e neki mutatni, na az látod csak rajtad mulik! \:D/


Hi Hi! na tökéletlenek megjöttem a "hentestől"! pár hét vagy hónap és teljesen aktív leszek a pályán! na persze igen csak rajta múlik! Gép sikeredett?


Sikeredett vételeznem egy 2004-es 525 EXC-t.Múlthéten szombaton hoztam el,vasárnap meg már verettünk is a Bakonyba.Ma cseréltem rajta olajat,szürőket meg a kormány alá raktam a magasítókat.A te paripáddal mi a helyzet?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 06, 21:28 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Sniper írta:
condom írta:
Hogy meg tudod e neki mutatni, na az látod csak rajtad mulik! \:D/


Hi Hi! na tökéletlenek megjöttem a "hentestől"! pár hét vagy hónap és teljesen aktív leszek a pályán! na persze igen csak rajta múlik! Gép sikeredett?
Aggyon isten!Gép is meggyogyult!?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 06, 21:30 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 31, 10:33
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Csákberény
condom írta:
Sniper írta:
condom írta:
Hogy meg tudod e neki mutatni, na az látod csak rajtad mulik! \:D/


Hi Hi! na tökéletlenek megjöttem a "hentestől"! pár hét vagy hónap és teljesen aktív leszek a pályán! na persze igen csak rajta múlik! Gép sikeredett?
Aggyon isten!Gép is meggyogyult!?


Sajna még a géphez nincs hajtókar mert még nemhozták meg!

_________________
Sniper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 07, 20:06 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Sniper írta:
condom írta:
Sniper írta:
condom írta:
Hogy meg tudod e neki mutatni, na az látod csak rajtad mulik! \:D/


Hi Hi! na tökéletlenek megjöttem a "hentestől"! pár hét vagy hónap és teljesen aktív leszek a pályán! na persze igen csak rajta múlik! Gép sikeredett?
Aggyon isten!Gép is meggyogyult!?


Sajna még a géphez nincs hajtókar mert még nemhozták meg!


Vedd már a vérét valakinek wazzeg! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 07, 21:03 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Hány kilométer van az 525be nagyember?Sok egy ilyen excbe 10.000km?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 07, 21:40 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2006 nov. 16, 21:45
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Jimmy. végül 2004 est vettél?? nem azt mondtad,hogy 2005 ös a haverodé amit Győrben vettél?? kíváncsi lennék rá milyen az állapota.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 08, 8:36 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
Hány kilométer van az 525be nagyember?Sok egy ilyen excbe 10.000km?


Szerintem nem sok,az enyémbe is 9000 km van,de annyira finom a hangja mint egy hajszárítónak.Mondjuk a gyerek felét supermotoval rakta bele.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 08, 8:38 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Gabesz írta:
Jimmy. végül 2004 est vettél?? nem azt mondtad,hogy 2005 ös a haverodé amit Győrben vettél?? kíváncsi lennék rá milyen az állapota.


Szerintem 2004-est mondtam,de kitudja már!Ugyan az mint a tiéd.Szerintem nagyon jó állapotban van,majd küldök róla képeket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 08, 8:46 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Jimmy írta:
condom írta:
Hány kilométer van az 525be nagyember?Sok egy ilyen excbe 10.000km?


Szerintem nem sok,az enyémbe is 9000 km van,de annyira finom a hangja mint egy hajszárítónak.Mondjuk a gyerek felét supermotoval rakta bele.
Mivel b@sztok jönni motorozni és kiváncsi vagyok a gépedre azonnal küldj rola minden szögböl képet! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 08, 19:35 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2006 nov. 16, 21:45
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
bazzeg Jimmy!! legalább megnézted volna ezt a k. rva motort:)) sokkal olcsóbban adtam ...ááá... már rég a 250 sxel pirítanék.:) a fene nem akar motort venni azóta se.. pedig ráköltöttem még vagy 50 ezret hogy tökéletes legyen új idomok meg egy csomó alkatrész. na mindegy. kínomba holnap megyek hajtani legalább ne fizessem hiába!! ha van kedved nézd meg a www motor.hu-n 1.390.000 hátha valaki esetleg venni akarna :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 08, 21:29 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Gabesz írta:
bazzeg Jimmy!! legalább megnézted volna ezt a k. rva motort:)) sokkal olcsóbban adtam ...ááá... már rég a 250 sxel pirítanék.:) a fene nem akar motort venni azóta se.. pedig ráköltöttem még vagy 50 ezret hogy tökéletes legyen új idomok meg egy csomó alkatrész. na mindegy. kínomba holnap megyek hajtani legalább ne fizessem hiába!! ha van kedved nézd meg a www motor.hu-n 1.390.000 hátha valaki esetleg venni akarna :))


Mondogatom a jónépnek hogy vegyék meg,de eddig még senki nem kapott rá!!!!Mit nézegessem?Mondtam hogy engedj még valamit belőle! :D 80 ezer forint volt a külömbség,kétszer elmegyek aztán már az árelőnyből nem is maradt csak KB 40 ezer.Azér meg mi a bánatot futkározzak össze vissza?Menj holnap veress egy hatalmasat,csak nehogy összecsapd,mer akkor aztán végképp nemtudod eladni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 08, 22:37 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Vasárnap mikulás kupa!Gyertek el jol berugunk aztán nyomunk egy irdatlant! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 09, 1:33 
Offline
Alapító tag
Alapító tag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 19:38
Hozzászólások: 4915
Tartózkodási hely: Csepel City
condom írta:
Vasárnap mikulás kupa!Gyertek el jol berugunk aztán nyomunk egy irdatlant! :wink:


Biztos, hogy jó ez a sorrend? :shock:

_________________
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 09, 8:19 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
gencsydani írta:
condom írta:
Vasárnap mikulás kupa!Gyertek el jol berugunk aztán nyomunk egy irdatlant! :wink:


Biztos, hogy jó ez a sorrend? :shock:
Nem szokott belöle nagy baj lenni! :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 09, 9:06 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
Vasárnap mikulás kupa!Gyertek el jol berugunk aztán nyomunk egy irdatlant! :wink:


Merre lessz???Valahol ott a környéken?Lessz ökörsütés,hátonpörgés?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 09, 18:35 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Mivan wazzeg te már ma beálltál??????Vagy annyira lefáradtál a motorozásba hogy nem tudod nyomkodni a billentyüket? Akkor holnap délben a büfénél? :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 09, 19:41 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Hánykor találkozunk a sörsátornál?Én már ma sem voltam szomjas! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 09, 22:16 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Lehet hogy elmegyünk arra,majd megcsöröglek,ha elkezdhetsz rendelni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 10, 20:25 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Voltunk ma felétek,de téged nem lehetettt felhívni.Biztos begyulladtál hogy ki iszunk a vagyonodból! :D Az öreg volt a felvezető,úgyhogy mocskosul eltévedtünk.250 Km-t mentünk egész nap.Hazafelé rendesen ránksötétedett na akkor kezdett érdekes lenni a túra,mivel az öregnek a DRZ-n alig világított a lámpa,de még mindíg jobban látott mint a srác aki egy Honda CR-el jött.Mert hát ugye azon nem valami sok lámpa van!!!!A vége felé már kezdett egy túlélő túrára hasonlítani.De nmondjuk nekem tetszett!!! :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 12, 8:36 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Jimmy írta:
Voltunk ma felétek,de téged nem lehetettt felhívni.Biztos begyulladtál hogy ki iszunk a vagyonodból! :D Az öreg volt a felvezető,úgyhogy mocskosul eltévedtünk.250 Km-t mentünk egész nap.Hazafelé rendesen ránksötétedett na akkor kezdett érdekes lenni a túra,mivel az öregnek a DRZ-n alig világított a lámpa,de még mindíg jobban látott mint a srác aki egy Honda CR-el jött.Mert hát ugye azon nem valami sok lámpa van!!!!A vége felé már kezdett egy túlélő túrára hasonlítani.De nmondjuk nekem tetszett!!! :D :D
Ha nincs egység a kártyádon nem is fog menni a telefonálás!F@sza gyerekek vagytok hogy nem kutattatok fel!Pedig ott voltunk!Nem akartad összekarcolni az uj vasat mi? :lol: Ugyhogy legközelebb Te fizetsz! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 12, 15:27 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
Jimmy írta:
Voltunk ma felétek,de téged nem lehetettt felhívni.Biztos begyulladtál hogy ki iszunk a vagyonodból! :D Az öreg volt a felvezető,úgyhogy mocskosul eltévedtünk.250 Km-t mentünk egész nap.Hazafelé rendesen ránksötétedett na akkor kezdett érdekes lenni a túra,mivel az öregnek a DRZ-n alig világított a lámpa,de még mindíg jobban látott mint a srác aki egy Honda CR-el jött.Mert hát ugye azon nem valami sok lámpa van!!!!A vége felé már kezdett egy túlélő túrára hasonlítani.De nmondjuk nekem tetszett!!! :D :D
Ha nincs egység a kártyádon nem is fog menni a telefonálás!F@sza gyerekek vagytok hogy nem kutattatok fel!Pedig ott voltunk!Nem akartad összekarcolni az uj vasat mi? :lol: Ugyhogy legközelebb Te fizetsz! :wink:


Kell rá egység?????? :?: Akkor azért tudtam csak a 112-t hívni???? :D :oops: Aztán hol a bánatban kutattunk volna?Volt ott annyi motoros mint az állat!Aki az 525-tel volt velünk a talin (Balázs?),vele találkoztunk,de ő sem tudta megmondani merre vagytok.Annyira meg nem értünk rá hogy órákig keresgessünk titeket.Megettük az öreg szendvicseit,aztán elporoltunk haza.A paripára meg most vettem kuplung kart,mert hazafelé behajítottam a fák közé és letörött.Nagyon fasza volt egy ujjal huzkodni a csonkot ami megmaradt.
Az ivást meg egye fene én fizetem ha megyünk.Lehet hogy megyek a héten felétek,mert a haverom nézett ott valami polaris qvadot.Majd feltöltöm a kártyámat (ha ad a főnököm addig fizetést :D ) aztán rádcsörgök.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: milyen motort is Szeretnél?
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 14, 20:18 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 31, 10:33
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Csákberény
Vazeg! mi a pöc. van? Nem lessz még géped?

_________________
Sniper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: milyen motort is Szeretnél?
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 15, 11:10 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
Sniper írta:
Vazeg! mi a pöc. van? Nem lessz még géped?


Le vagy maradva ecsém!!!! :D A hétvégén már be is dobtam a susnyásba!2004-es 525EXC.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 15, 18:42 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
:lol: :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: milyen motort is Szeretnél?
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 18, 23:45 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 31, 10:33
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Csákberény
Jimmy írta:
Sniper írta:
Vazeg! mi a pöc. van? Nem lessz még géped?


Le vagy maradva ecsém!!!! :D A hétvégén már be is dobtam a susnyásba!2004-es 525EXC.



Gratula a géphez! de ha nemtudsz motorozni arra azért felhívom figyelmed , h az ús nem a susnyásba vezet! vagy ha igen akkor rossz utat választottál! ma már mentem egy kétkereküvel de nem élveztem. még kicsit pihentetnem kell a gerincem de NAGYMANCSAL KÖVÉRGÁZ! :-D

Ui.: Buék! erre a hónapra igérték az alkatrészeket a gépemhez így talán elkészül hamarosan! ideje lessz mert lassan 5. hónapja pihen a méregzsák! jöttök Szombathelyre?

_________________
Sniper


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sniper 2007 jan. 02, 13:51-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 22, 17:37 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 12, 16:29
Hozzászólások: 331
Urak!Mivel az ünnepek alatt nem leszek gép közelbe igy megragadnám a pillanatot NAGYON BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT ÉS SIKERES UJ ÉVET KIVÁNOK minden topik társnak!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 22, 19:51 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 12, 20:59
Hozzászólások: 1530
condom írta:
Urak!Mivel az ünnepek alatt nem leszek gép közelbe igy megragadnám a pillanatot NAGYON BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT ÉS SIKERES UJ ÉVET KIVÁNOK minden topik társnak!


Viszont kivánom nektek is!!!

U.I. Tavasszal megyünk!!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség